Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 28

Thread: ZNISZCZONE PVP czyli zniszczona gra.

Server
    CLA01
    Cóż w tej grze każdy oszukuje jak może. Jak się zwraca uwagę to powszechne jest twierdzenie to co ja robię to nie oszustwo, ale jak inny wymyśli coś bardziej cwanego to już źle. Udało mi się wyłapać następujące rodzaje oszustw jak dotychczas:
    - naciskanie gotów i odwrót na wyprawach
    - powielanie jednego dnia po kilkaset razy bitew drużynowych wpierw totemy teraz łowcy dusz niepełnym składem po 1szt lordów
    - niezgłoszona do supportu możliwość używania co turę tych samych zaklęć przez niektórych graczy
    - nieograniczone nabijanie expa z wielokrotnego bicia bossów tygodniowych typu daeva przedwieczny (surki zabrali ale exp idzie dalej)
    - ustawki pvp w gildiach
    - umiejętne wycofywanie się z pvp aby gra zaliczyła wygraną
    - na szczęście zlikwidowano ustawki tierów dzięki którym niektórzy otrzymali arty nie dla swojego lvl ale powinny być zabrane
    - zlikwidowane wielokrotne ulepszanie artefaktów.
    Jak widać sposobów oszustwa jest masę i graczy którzy tak oszukują setki w tym prawie cała czołówka rankingów. Cóż miejmy nadzieję nie spotkać tych kanciarzy w realu bo być może też tam przenoszą swoją filozofię życiową. Widocznie rodzice nie potrafili przekazać im odpowiednich wartości.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by patek00 View Post
    Cóż w tej grze każdy oszukuje jak może. Jak się zwraca uwagę to powszechne jest twierdzenie to co ja robię to nie oszustwo, ale jak inny wymyśli coś bardziej cwanego to już źle. Udało mi się wyłapać następujące rodzaje oszustw jak dotychczas:
    - naciskanie gotów i odwrót na wyprawach
    - powielanie jednego dnia po kilkaset razy bitew drużynowych wpierw totemy teraz łowcy dusz niepełnym składem po 1szt lordów
    - niezgłoszona do supportu możliwość używania co turę tych samych zaklęć przez niektórych graczy
    - nieograniczone nabijanie expa z wielokrotnego bicia bossów tygodniowych typu daeva przedwieczny (surki zabrali ale exp idzie dalej)
    - ustawki pvp w gildiach
    - umiejętne wycofywanie się z pvp aby gra zaliczyła wygraną
    - na szczęście zlikwidowano ustawki tierów dzięki którym niektórzy otrzymali arty nie dla swojego lvl ale powinny być zabrane
    - zlikwidowane wielokrotne ulepszanie artefaktów.
    Jak widać sposobów oszustwa jest masę i graczy którzy tak oszukują setki w tym prawie cała czołówka rankingów. Cóż miejmy nadzieję nie spotkać tych kanciarzy w realu bo być może też tam przenoszą swoją filozofię życiową. Widocznie rodzice nie potrafili przekazać im odpowiednich wartości.
    1. nie używam, oczywiście zdarza mi się wychodzić ale ja za to płacę jak za zwykłą ucieczkę
    2. nawet nie wiem na co to komu i jaki z tego zysk, ale cóż co kto lubi
    3. przykłady, o jakich zaklęciach mówisz, pamiętaj że niektóre są ze zwojów
    4. fascynuj ąca wtedy gra sierobi, znowu jak ktoś lubi
    5. dlatego rozegrałem tylko 5 bitw żeby otrzymać tylko odłamki i nie ścigać siez buractwem
    6. jak wyzej
    7. powinny być zabrane wszystkie arty, a graczom daćmożliwość wykupu legend że by nie zostali nagle cieniasami,
    8. jak wyżje, usunąć wszystkie artki i włączyspecjalny sklep z legendami i innymi koksowymi artkami, i dać możliwość graczom kupienia ich

Server
    CLA01
    To prawda co pisze patek - oszustów jest masa, znajdują dziury i dzielą się nimi tylko miedzy sobą, co najgorsze nie zgłaszają do suportu. Jak się nachapią to udają wielkich mistrzów niepokonanych,
    Jeżeli chodzi o powielanie to moim zdaniem powinni przywrócić bohaterskie bitwy na wszystkich mobkach (totemy itp.) natomiast problem powielania rozwiązać czasowo, wziąłeś zadanie to jak je przerwiesz to kolejny raz możesz je przyjąć po 60 minutach (lub dowolny inny czas)i po problemie. Jedna zmiana i zawsze będzie działało bez względu na wprowadzane nowe elementy do gry.
    Z tymi czarami coś jest na rzeczy, kiedyś na pvp wydawało mi się że koleś ładuje mi obszarówki co turę - ale może tylko mi się zdawało.
    Ustawki to zmora tej gry - po punktacji na pvp widać jak świetnie to działa, bitwy powinny być anonimowe aż do chwili rozstrzygnięcia rozgrywki - może to nie wykonalne -nie wiem, ale powinni coś z tym zrobić bo jest lipa.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Mr_Pool__ View Post
    To prawda co pisze patek - oszustów jest masa, znajdują dziury i dzielą się nimi tylko miedzy sobą, co najgorsze nie zgłaszają do suportu. Jak się nachapią to udają wielkich mistrzów niepokonanych,
    Jeżeli chodzi o powielanie to moim zdaniem powinni przywrócić bohaterskie bitwy na wszystkich mobkach (totemy itp.) natomiast problem powielania rozwiązać czasowo, wziąłeś zadanie to jak je przerwiesz to kolejny raz możesz je przyjąć po 60 minutach (lub dowolny inny czas)i po problemie. Jedna zmiana i zawsze będzie działało bez względu na wprowadzane nowe elementy do gry.
    Z tymi czarami coś jest na rzeczy, kiedyś na pvp wydawało mi się że koleś ładuje mi obszarówki co turę - ale może tylko mi się zdawało.
    Ustawki to zmora tej gry - po punktacji na pvp widać jak świetnie to działa, bitwy powinny być anonimowe aż do chwili rozstrzygnięcia rozgrywki - może to nie wykonalne -nie wiem, ale powinni coś z tym zrobić bo jest lipa.
    co do obszarówki można rzucić 3 na turę, kler i nekromag mają w standardzie obszarówke, 2 jest kula ognia ze zwoju i 3 magiczna flara ze zwoju, także może sięwydawać że to bug, pamiętaj o czarach ze zwoju, jak ja kocha m rozkaz wodza, 450 za sztukę

kirkus132
    Guest
    Edit jeszcze jest eksplozja tajemnej mocy, takze można rzucic 4 zaklęcia obszarowe na rundę

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Ludzka natura jest jednaka
    Stare, chińskie przysłowie mówi że; Exploit jest jak puszczenie bąka - swój pachnie a cudzy śmierdzi.
    Nie skorzystałbyś gdybyś sam znalazł sposób na szybkie postępy, korzystając z niedoskonałości gry?
    Ja nie wiem, czy bym się nie oparł pokusie

A Wy dzielni twórcy poprawiajcie błędy, bo trzeba to robić!

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    Edit jeszcze jest eksplozja tajemnej mocy, takze można rzucic 4 zaklęcia obszarowe na rundę
    no, więcej niż 4 choćbyś chciał, to nie rzucisz, ale 4 to normalka,
    ja to nazywam bąbki-trąbki, był taki na pvp co walił na okrągło aż się spłukał

Server
    CLA01
    Znowu ponoć można farmić z osobą z wysokim tierem i mając 1 tier otrzymać przedmioty z 13go. Działa na bohaterskich drużynowych a miało być zlikwidowane razem z totemami. Co jest grane? Czy grą rządzą twórcy czy znowu niektóre gildie chcą nakarmić nowych członków? Albo gramy fair albo dopuśćmy te hacki dla wszystkich graczy i nie róbmy zmyłek.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Fitek View Post
    Znowu ponoć można farmić z osobą z wysokim tierem i mając 1 tier otrzymać przedmioty z 13go. Działa na bohaterskich drużynowych a miało być zlikwidowane razem z totemami. Co jest grane? Czy grą rządzą twórcy czy znowu niektóre gildie chcą nakarmić nowych członków? Albo gramy fair albo dopuśćmy te hacki dla wszystkich graczy i nie róbmy zmyłek.
    no cóż, wisi mi to, dalej będę biegał z badziewnym wyposażeniem, na co mi lepsze, gra się kończy na 32 lvlu, chyba że ktos lubi w kółko te same misje, te same bossy, i farmienie na kuźnię , która de facto nie dajenic, no chyba że jesteś fanem zbieractwa i powiększania statystyk to wtedy tak

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    To zrób drużynowo z kimś z 1 tieru misję np mieszkańcy pustyni 7 tur. jak sam jesteś na wysokim tierze. Owszem można ale to nie jest proste. Ja wolę wziąć kogoś, kto jest mocny na prawdę bo nie pójdzie walka. Z tymi 4 pozycjami - możesz zrobić z każdym. W większości bitew na wysokich tierach moc wroga jest taka że lepiej słabych nie brać, ale jak to kolega, to co innego.

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast