Results 1 to 3 of 3

Thread: początek gry, co teraz?

Server
    CLA01

początek gry, co teraz?

witam, z nudów zacząłem grać w MMH, w wiezieniu nic nie mogę zrobić, ponieważ mam cel misji ulepszyć rade miasta do poziomu drugiego - ZROBIONE, i posiadać ghule - MAM U SIEBIE 65 GHULI, nie zalicza mi tych zadań i stoje w miejscu już od godziny łażąc - miasto, zatoka szczek, wiezienie, mój lvl to 3, na coś mam czekać? coś mam zrobić? proszę o pomoc.

Server
    CLA01
    Z tego co pamiętam musisz mieć trzy rzeczy: 2 poziom rady miasta, budynek, w którym werbuje się ghule i ileś tam konkretnie sztuk tych jednostek (nie 70 przypadkiem?). Po prawej stronie jak rozwiniesz misje... czy masz zieloną parafkę obok ulepszenia rady? czy masz zieloną parafkę obok krypty? Jeśli tak, to zostaje ostatni punkt. Jeśli Ci nie zalicza, to dokup więcej tych jednostek, włóż na chwilę do garnizonu, weź z powrotem i może zaliczy.

Server
    CLA01
    Aaa jeśli nie masz parafki obok rady, to pozostaje Ci tylko zwrócić się do suportu. Jedynie oni są w stanie ten problem rozwiązać. Jeżeli nie zaliczyło Ci wybudowania krypty, to ją wyburz i wybuduj od nowa.