Results 1 to 7 of 7

Thread: Poczta w grze

Sarollah's Avatar
    Server
    CLA01

Poczta w grze

poczta w grze - jak dotąd wg mnie najmniej zawodna rzecz na grze - jednak niedopracowana:

przydałby się jakiś przycisk ułatwiający wysyłanie grupowej poczty, jak np.: " do wszytkich znajomych" , "do wszystkich członków gildii", " do oficerów i sierżantów", :do wszystkich znajomych i członków gildii" itd. itp.

to bardzo ułatwiłoby życie graczam, a szczególnie oficerom, sierżantom i przywódcom gildii
    Vitae brevis cursus, gloriae sempiternus!
    Życie jest krótkie - chwała nieśmiertelna! Gloria Victis!!
    Strona internetowa naszej gildii: http://gloriavictismmho.wix.com/fansite
    Zapraszamy!

Server
    CLA01
    Dobrze, że ktoś poruszył ten temat, poczta przede wszystkim powinna mieć postać drzewka rozwijanego dla całej korespondencji z każdym graczem, w tej chwili nie widać nawet wiadomości przez nas wysłanych, przez co prowadzenie dłuższego dialogu za pośrednictwem poczty jest nierealne.

Po drugie czat - nie ma żadnego powodu dla którego dyskusje nie są zapisywane na serwerach gry i możliwe do odczytu w całości w dowolnej chwili, przynajmniej za ostatnie 24h.

Server
    CLA01
    A dlaczego ludzie nie używają poczty - właśnie dlatego, że jest w beznadziejnej postaci. Powinno być to zrobione ala wiadomości na fejsie, gdzie widzę co pisałam wcześniej, widzę co ktoś pisał do mnie wcześniej, mogę sobie tą rozmowę przewijać, a nie szukać jak głupia gdzie jest tak wiadomość, do której chcę się odnieść.
    Poczta na pewno się przydaje jak czat jest niesprawny. Może nawet ludzie by chętniej używali poczty niż szeptów gdyby to jakoś lepiej wyglądało.

kirkus132
    Guest
    a ja mam 2 wiadomości od 5 miesiecy gry, obie od administracji, popularna funkcja

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    a ja mam 2 wiadomości od 5 miesiecy gry, obie od administracji, popularna funkcja
    No właśnie niepopularna przez to jak jest zorganizowana

kirkus132
    Guest
    w zasadzie wogóle ni eużwyam tego panelu obok, większośćw co klikne to powoduje natychmiastowa zwieche i nawet kilko minutowe ładowanie,

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Dziękuję za zgłoszenie tego problemu. Jeśli chcecie podzielić się kolejnymi sugestiami w tym temacie - zapraszam.