Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18

Thread: Poziom Rozwoju Gildii

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Oj tam używanych zaraz, mam kilka na zbyciu - podzielę się. Nie interesują mnie czyjeś zboczenia.
    Generalnie chodzi o to by gra zyski przynosiła właścicielom, a sposoby na to są różne. Ja tam cieszę się że brak jest reklam na razie. I dziękuję wszystkim co kupują pieczęcie! Dzięki wam inni mogą grać za darmo. I kupujcie sobie mocne itemki, paradujcie dumnie, mnie to nie przeszkadza. Jedni mają czas grać a inni maja kasę by płacić

Server
    CLA01
    pitikamiti opowiedziałabym o co chodzi z tymi używanymi (o zapach kobiecej...), ale zaraz będzie, że znowu nie w temacie piszę, więc się powstrzymam

Temat jest o gildii, więc odniosę się do tego co napisałeś wcześniej -> już gdzieś ktoś pisał o takich ulepszeniach listy gildii. Byłoby to bardzo przydatne. Podejrzewam, że funkcja sprawdzenia kto ile zadań gildii zrobił może być ciężka, ale możliwość sprawdzenia kiedy ktoś był ostatnio zalogowany chyba nie jest taką wielką filozofią. Ja właśnie zajęłabym się najpierw ulepszeniem tego co jest, a dopiero potem dodawać nowe elementy (pisałam to już x razy). Dlatego też pomysły autora wątku są dla mnie na ten moment wręcz abstrakcją i wolałabym, żeby twórcy skupili się narazie na tych "drobiazgach"

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Wątek z wąchaniem mnie absolutnie nie interesuje, daruj sobie....jak masz problemy z fantazjami to są inne fora, tutaj mi całkowicie odpowiada brak takich tematów.
    Póki co mam co wąchać . A reklamy majtek to dla mnie symbol nudy i frustracji że ktoś wciska mi do oglądania coś co nie chcę oglądać.

Server
    CLA01
    Pitikamiti ja po prostu dużo czytam, więc wiem o nowym trendzie w Japonii, to nie znaczy, że mam niespełnione fantazje i, że marze o czymś takim.

Wracając znowu do tematu gry: nikt by chyba nie chciał tu jakichkolwiek reklam, bez względu na to co by ukazywały. Dużo ludzi zachęca do tego, żeby gracze nie wydawali kasy na PB, a podejrzewam, że im więcej by to robiło, tym skuteczniej by działali i gra może by działa sprawniej i szybciej się rozwijała. W końcu mieliby za co opłacić efektywność swoich pracowników :P

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    Pitikamiti ja po prostu dużo czytam, więc wiem o nowym trendzie w Japonii, to nie znaczy, że mam niespełnione fantazje i, że marze o czymś takim.

Wracając znowu do tematu gry: nikt by chyba nie chciał tu jakichkolwiek reklam, bez względu na to co by ukazywały. Dużo ludzi zachęca do tego, żeby gracze nie wydawali kasy na PB, a podejrzewam, że im więcej by to robiło, tym skuteczniej by działali i gra może by działa sprawniej i szybciej się rozwijała. W końcu mieliby za co opłacić efektywność swoich pracowników :P
    e tam co ty tam wiesz o tamtejszym trendzie, nowym trendem jest wszczepianie sobie implantów w kształcie obwarzanka(paczka z dziurką) pod skóręna czole

co do samej gildii powinni najpierw poprawić sparwność jej zarzadzania, powinien być widoczny kto kiedy sielogował i czy brał udziału w misji gildijyjnej tak by mozna było wyrzucać nieaktywów

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    e tam co ty tam wiesz o tamtejszym trendzie, nowym trendem jest wszczepianie sobie implantów w kształcie obwarzanka(paczka z dziurką) pod skóręna czole

co do samej gildii powinni najpierw poprawić sparwność jej zarzadzania, powinien być widoczny kto kiedy sielogował i czy brał udziału w misji gildijyjnej tak by mozna było wyrzucać nieaktywów
    O to właśnie chodzi zarządzanie gildią leży, nie ma jak sprawdzić co kto robi, Admini - do pracy! Kolejna łatka ma to rozwiązać!!

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by pitikamiti View Post
    O to właśnie chodzi zarządzanie gildią leży, nie ma jak sprawdzić co kto robi, Admini - do pracy! Kolejna łatka ma to rozwiązać!!
    a tam głupoty gadasz w sensie kolejnej łatki, powoli, najpierw niech poprawią stabilność gry, bo z tygodnia na tydzień gra traci swoja płynność,

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    Pomysł z poziomem rozwoju gildii jest bardzo dobry,ale najpierw trzeba poprawić stabilność gry i ponaprawiać wszystkie bugi w grze, żeby potem można było coś nowego dodać.
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2