Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Poziom Rozwoju Gildii

Sarollah's Avatar
    Server
    CLA01

Poziom Rozwoju Gildii

witam,
    tj. w temacie - w poście zamieszczam link do mojej rozprawki

http://pl.scribd.com/doc/257807388/p...rozwoju-gildii

PS. napiszcie komentarze co Wy na to ( na MODów też liczę)
    Vitae brevis cursus, gloriae sempiternus!
    Życie jest krótkie - chwała nieśmiertelna! Gloria Victis!!
    Strona internetowa naszej gildii: http://gloriavictismmho.wix.com/fansite
    Zapraszamy!

Sarollah's Avatar
    Server
    CLA01
    oczywiście dałem tego sporo, a decyzję co by się nadało i było dobre do naszej gry do wykorzystania a co nie zostawiam twórcom gry
    Vitae brevis cursus, gloriae sempiternus!
    Życie jest krótkie - chwała nieśmiertelna! Gloria Victis!!
    Strona internetowa naszej gildii: http://gloriavictismmho.wix.com/fansite
    Zapraszamy!

Server
    CLA01
    Według mnie bardzo ciekawy pomysł gildie by teraz miały prawdziwy sens bytu i każdy by się starał rozwinąć gildie i dodałbym 1 opcje chociaż nie wiem jak by sie tu sprawdziła otóź grając w inna grę też był system budynków gildi i tam mi się spodobał taki bonus działający ala pustkowie nekro że miało się np o 10% więcej ataku na danej jednostce jak i również 10% więcej obrony może ktoś będzie kojarzył to z terry militaris

Server
    CLA01
    Pomysł świetny ale troche potrwa wprowadzenie go w życie

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Pomysl bardzo dobry ,ale przy ilosci bledów w grze z danym stanem zeczy,mysle ze po takich updatach to wogóle by sie serwers spalil.
    Ta krowa duzo wiecej mleka BB nie da ,najwyzszy czas by sprzedali gre chinczykom ,oni zaraz tu zrobia porzadek z tymi nieudolnymi pseudo technikami i wszystko bedzie pieknie chodzic

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Sarollah View Post
    witam,
    tj. w temacie - w poście zamieszczam link do mojej rozprawki

http://pl.scribd.com/doc/257807388/p...rozwoju-gildii

PS. napiszcie komentarze co Wy na to ( na MODów też liczę)
    zacznijmy od tego że za bardzo to rozbudoałeś, widzę że może byłoby fajnie, ale czy nie za duze wywanie dla twórców, zauważłem że trzeba dawać minimalistyczne propozycję bo niektóre moga przerosnąć, po za tym trzeba by stworzyć system zarządzaia dla dowódców gildii, który pokazywałby statystyki członków, logowanie, ilosć czasu w grze, ile poświęcili na zadanie, aktualnie nie ma podstaw by ulepszyć coś w działaniach gildyjnych bo teraz system zarządzania gildia jest ograniczony, a wręcz ubogi jak proboszcz na wiejskiej parafii

Server
    CLA01
    Podziwiam, że chciało Ci się to tak ładnie robić
    Przyznaje, że całości nie przeczytałam, bo to co mi się od razu rzuca w oczy, to to co chłopaki powiedzieli i to co powtarzałam już niejednokrotnie przy pomysłach innych osób: bądźmy realistami, to w tym momencie jest niemożliwe. Wprowadzając coraz więcej elementów powodują, że gra działa coraz wolniej i, że coraz więcej jest błędów. Gram od sierpnia nie przypominam sobie takiego czasu, żebym przez trzy dni miała problemy z zalogowaniem, z przemieszczaniem się między miastami, z błędami, z promieniem jedi etc... A ostatnio problem ten jest notoryczny. Praktycznie codziennie chociaż raz musi mnie wywalić przy przenoszeniu się do Szepczących Równin... więc tak ta krowa więcej mleka nie da jeżeli zamiast skupić się na PORZĄDNYM rozwiązaniu stabilności gry, będą się skupiać na dodawaniu coraz to nowych elementów.
    Twój plan pięknie przygotowany, na pewno praco i czasochłonny jakkolwiek świetny by nie był ma w sobie za dużo elementów po prostu. Mogłabym oczywiście tutaj punkt po punkcie wypowiadać swoje zdanie do konkretnych podpunktów, ale nie będę kłamać: wątpię, że wprowadzą to do gry. Narazie zobaczymy co z tymi prowincjami wymyślili.

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Do takiego systemu Gildii wiesz, czego trzeba?
    Ano weryfikacji - bo na razie to nie można sprawdzić ile i kto najwięcej dla Gildii robi. A musisz powyrzucać osoby co będą blokowały postęp gildii - potrzebne by były dane ile zadań dany gracz zrobił, czy logował się w ogóle przez ostatni czas, czy tylko pasożytuje. Czy to się da zrobić - nie wiem.
    Ale w rozwoju Gildii widzę jeszcze dużo możliwości fajnego rozwoju gry

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Pomysl bardzo dobry ,ale przy ilosci bledów w grze z danym stanem zeczy,mysle ze po takich updatach to wogóle by sie serwers spalil.
    Ta krowa duzo wiecej mleka BB nie da ,najwyzszy czas by sprzedali gre chinczykom ,oni zaraz tu zrobia porzadek z tymi nieudolnymi pseudo technikami i wszystko bedzie pieknie chodzic
    Hrabio, jak sprzedadzą chińczykom, to będziesz kupował zamiast piwa pieczęcie co tydzień, oglądał co 5 minut ulubione reklamy majtek i chińskich zupek i płacił za logowanie.Ale serwer brzytwa będzie -to fakt

Server
    CLA01
    żeby reklamy majtek... reklamy używanych majtek, chociaż nie wiem czy to nie tylko w Japonii mają takie zboczenie...

Page 1 of 2 1 2 LastLast