Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 11

Thread: Nie można się zalogować do gry.

Server
    CLA01

Unhappy Nie można się zalogować do gry.

I znowu nie można się zalogować do gry. Gra wisi na pasku ładowania w nieskończoność.

Server
    CLA01
    Czy reszta z Was też ma problem z zalogowaniem do gry - tzn konkretnie brak możliwości zalogowania od ok 13-14????

Server
    CLA01
    a adres masz na tlenie?

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie, jeśli nadal doświadczacie utrudnień w dostępie do gry, proszę o kontakt z pomocą techniczną.

Server
    CLA01
    Niestety jak na razie sprawa nie rozwiazana przez pomoc techniczną. Z tego samego kompa i przeglądarki córka bez problemu wchodzi na swoje konto powiazane z adresem na interii a na moim koncie powiązanym z adresem na tlenie gra wisi na pasku ładowania. Czy jakoś wykluczyliście graczy z adresami na tlenie?

Server
    CLA01
    Ja również mam problem z zalogowaniem się z kontem powiązanym z FB adres mailowy na WP. Jak widać to nie zależy od adresów mailowych problem jest gdzieś głębiej. Pozdrawiam pomoc techniczną.

Server
    CLA01
    Znajomy też ma na interii i loguje się bez problemu. Nic już nie rozumiem. Wcześniej wywalało wszystkich a dziś tak jakby wybiorczo niektórych odcięli od gry a reszta gra bez problemu. Co ciekawe o 6 rano tego problemu nie było w ogóle.

Server
    CLA01
    ja mam jeszcze lepiej - nie przychodził newsletter prosili abym zmienił adres z wp.pl na gmail - zmieniłem i w lutym dostalem mailem prezentem z ulepszeniem artefaktu - ale dostałem gdzie?? nie na mail z gmail z którego loguje sie do gry ale na wp.pl , a gra jak nie działa tak nie działa, w nocy było ok poza znanymi przerywnikami z godziny potęgi z kodem błędu #12

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Klaudia00 View Post
    I znowu nie można się zalogować do gry. Gra wisi na pasku ładowania w nieskończoność.
    Wielka mi nowosc .lepiej pisac kiedy mozna zalogowac sie do gry =

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Witajcie, jeśli nadal doświadczacie utrudnień w dostępie do gry, proszę o kontakt z pomocą techniczną.
    Ta, tyle że pomoc techniczna to chyba jest wirtualna, ile można pisać że w czasie godzinny potęgi wszystko się wiesza, muli, gra wywala, wylogować też potrafi, ile można pisać iż podróżowanie między krainami często kończy się lądowaniem w chmurach czy widokiem na "ufo" lub wir, ile razy na Szepczące Równiny będą wracać zawalidrogi lub cała mapa lokacji będzie zakryta, bo te problemy ciągle się powtarzają mimo kolejnych przerw technicznych, co niby naprawiono ?? Zrzuty ekranu już nie wiem ile razy zamieszczałem czy podsyłałem, wiec jak komuś potrzeba dowodów to proszę poszukać na forum.
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Page 1 of 2 1 2 LastLast