Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 38 of 38

Thread: Problem z uruchomieniem gry

Server
    CLA01
    Nie można się zalogować !

Server
    CLA01
    prawda jest taka ze mają serwery do dupy ,jak w weekend gra dużo ludzików to padają i nie chce was martwić jesli do tej pory nie rozwiązali tego problemu to szybko nie rozwiążą .ja gram głównie z rana i niema takich problemów z logowaniem czy grą

Vaneal's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Proszę, skontaktujcie się z naszą obsługą klienta w celu uzyskania pomocy. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu. Dziękuję za cierpliwość.
    Juz my dobrze wiemy jak ta praca wyglada wiec prosze bez wyuczonych regulek typu robimy co w naszej mocy moze krzyczcie pomocy!!!

Server
    CLA01
    Ja próbuje się zalogować od 9 rano. Teraz jest przed 17 i nic. Rano tylko raz udało mi sie zalogować ale po teleporcie do Pazurów wywaliło mnie i nie da się zalogować na żadną postać. Nie ma też żadnej informacji co się dzieje. Wiem ,że jest niedziela ale qrcze kilka dni temu było dokładnie to samo.

szewcio21's Avatar
    Server
    CLA01
    próbuj i próbuj aż w końcu wbijesz do gry

Server
    CLA01
    Wprowadzili nowy sklep i popieprzyli całą resztę ! Jak zwykle coś się musi dziać przy jakichkolwiek zmianach a było już nieźle, niestety widocznie za długo nie może to trwać. Ciekaw jestem czy ktoś mi zwróci za czas jaki mi zleciał z odłamka kombinacji ;/ Z niecierpliwością czekam na poprawę stanu rzeczy.

Server
    CLA01
    I znowu nie działa...

Antonek55's Avatar
    Server
    CLA01
    Po prostu wraca wszystko, co było zapomniane, czyli błędy typu nie działa gra, słynny błąd 12#, kolejki itp. które na nowo się pojawiły od pewnego czasu
    Gildia Pomorzanie na zawsze pamięci.Starzy gracze na zawsze w pamięci.

Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4