Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 38

Thread: Problem z uruchomieniem gry

Server
    CLA01
    Witam wszystkich również jak wy ma problem z zalogowaniem, pomijam ze od kilku dni byly problemy z zalogowanie sie czasami ale wkońcu zawsze sie udawało a dzis to juz tragedia. Rano zebrałem surowce i bylo bez problemu i od poludnia do teraz nie udaje sie. Sprawdzałem na innym koncie to chodzi bez problemu wiec to nie wiena kompa. Poczekam jeszcze troche ale jak nic sie nie zmieni to chyba bedzie trzeba zakonczyc zabawe w ta gre.

Server
    CLA01
    To że przesunięto godzinne potęgi nie oznacza że wszystko jest ok Dział techniczny do zwolnienia

Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Server
    CLA01
    Witam , ja od wczoraj nie mogę zalogować się do gry.Loguje się przez facebook. Ładuje, ładuje i się na tym zacina. Zmiana kompa nic mi nie dała. Jestem stratna o wczorajszą premie wrrr

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    To staje się monotonne
    Mogłem dzis zagrać czasem wywala

Server
    CLA01
    no ja tak mialem ze czasem wywaloło przez dwa dni a od wczoraj juz wejsc nie moge

Server
    CLA01
    Tak od wczoraj to tragedia... Zero możliwości wejścia do gry. Od pół roku tak nie było. Zawsze za którymś razem wchodziło. A co najbardziej irytujące reszta graczy gra bez żadnych problemów. Do tej pory problemy jak były to dla wszystkich, a teraz jakby część graczy odcięli albo uszkodzili jakieś dane ich kont.

Server
    CLA01
    No dokladnie bo na postaci ojca normalnie moge grac a na swojej zero, ciekawe czy to zrobia czy w dupie beda mieli.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Proszę, skontaktujcie się z naszą obsługą klienta w celu uzyskania pomocy. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu. Dziękuję za cierpliwość.

kirkus132
    Guest
    Hej, jak to jest że nie moge wejśc na grę przy stałym łączu z kablówki o maks transferze 10 mb, a wchodzę u kolegi w zasadzie w 3 minuty na zlamanym internecie z playa(mobilny) ktora ma przepust od 100 kb do 500

Krenege's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Proszę, skontaktujcie się z naszą obsługą klienta w celu uzyskania pomocy. Pracujemy nad rozwiązaniem problemu. Dziękuję za cierpliwość.
    ty się matole sam skontaktuj bo zamiast coś zrobić z tym to wypisujesz głupoty jak wyżej - myślisz ze ja oraz ci wszyscy frustrowani ludzie nie pisali do suportu?
    Pozdrawiam wszystkich cierpiących niemogących i wiszących. Łącze się z wami w bólu.

Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast