Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: Jeden wielki błąd nadchodzi o godzinie 20:00 wraz z godziną potegi

LOOPING's Avatar
    Server
    CLA01

Jeden wielki błąd nadchodzi o godzinie 20:00 wraz z godziną potegi

Witam od kilku dni mamy problemy , wraz z włączeniem godziny potęgi nie da się grac zacina grę , wywala zawiesza, wyrzuca z gry nie daje się zalogować
    jednym słowem horror.
    Nie wiem czy nikt z supportu jeszcze tego nie zauważył ale to w tych godzinach trafia do was najwięcej zgłoszeń o problemach z grą .
    Dzisiaj robiliśmy wyprawę i zaczęło zawieszac na ekranie wychodzenia z walki, wyrzucało z gry słynny #12, nie dawało zaprosic do walki co równało się z niemożliwością ukończenia wyprawy - to nic wczoraj było to samo .
    Próbowałem więc ponowić grę powalczyć trochę znowu zawiesza na przejściu z miasta do miasta i wywala z gry i jest problem z wejściem na nią.
    Pytanie :
    Czy ktoś wreszcie naprawi tą godzinę potęgi , albo zaprzestanie wstawiania czegoś co psuje grę.
    Przecież po wejściu godziny potęgi nie można nawet grać na PVP więc co daje jej wprowadzanie?

rabzec's Avatar
    Server
    CLA01
    Od dwóch dni błagam o pomoc w odblokowaniu postaci w grze i nic. Nikt nawet nie raczył odpowiedzieć na e-mail lub PW.
    Po wygranej walce zablokowało mi postać i ekran wygląda cały czas tak: http://scr.hu/1bnv/0dfna
    Mam inne postacie w grze i działają poprawnie. Szkoda tylko, że nikt nie raczył nawet zająć się tematem.
    Choćby nawet zwykłe zdanie: Tak wiemy, pracujemy nad tym.
    A tu Nic. Nic i nic.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by rabzec View Post
    Od dwóch dni błagam o pomoc w odblokowaniu postaci w grze i nic. Nikt nawet nie raczył odpowiedzieć na e-mail lub PW.
    Po wygranej walce zablokowało mi postać i ekran wygląda cały czas tak: http://scr.hu/1bnv/0dfna
    Mam inne postacie w grze i działają poprawnie. Szkoda tylko, że nikt nie raczył nawet zająć się tematem.
    A tu Nic. Nic i nic.
    Ja również mam to samo Mnie jwiecej od wczoraj od około g. 20
    Dostałem w ramach pomocy poradę jak wyczyścić pamięć flash

Na główną postać się wbić nie mogę a pozostałe działają poprawnie, mam nadzieję, że dostanę jakąś rekompensatę za stratę odłamku.... expa którego nie zdobędę itp.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by rabzec View Post
    A tu Nic. Nic i nic.
    Podejrzewam, że zajmują się mailami idąc od najstarszych. Nie zdziwiłabym się jakby po weekendzie mieli tego masakryczne ilości...

Server
    CLA01
    Wybiła 20 i już błąd 12 po zakończeniu bitwy.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Dawac View Post
    Wybiła 20 i już błąd 12 po zakończeniu bitwy.
    Dlatego wyszłam z gry przed 20 i radzę robić to każdemu

LOOPING's Avatar
    Server
    CLA01
    IWitam znowu wraz z godziną potęgi nie da rady grać, próbowałem wejść teraz na przedwiecznego niestety #12 to nas prześladuje a

Server
    CLA01
    Niestety wczoraj po 20 próbowałem wejść do gry i nic na etapie planszy startowej po wczytaniu całego "paska" gra się nie uruchamia dziś od rana ten sam problem.
    Może warto rozważyć jakieś zmiany? Żadnych innych okien nie mam uruchomionych. U mnie sieć działa jak należy.

LOOPING's Avatar
    Server
    CLA01
    Wywala nas, problem techniczny błąd #12 ,nie daje się zalogować na konta ludziom , uniemożliwiając im zakup jednostek i wykorzystanie czasu na zdobywanie biżuterii przed końcem eventu.
    Trwa to od kilku dni , ja dziś rano zalogowałem się i wylądowałem podczas przejścia z miasta do miasta w krainie al kadhira z kręcąca się planetą zawieszony , prawda po jakimś czasie się zalogowałem i musiałem zmienic postać żeby zacząć grac .
    W dzień jeszcze w miarę uszło bez większych bugów ale o godzinie 20 niestety przerwa w grze boi nie da się grać.
    Ile to potrwa????

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    Oddajcie mi moją głowę
    To że Ubi robi sporo rzeczy bez głowy, to niech nie zabiera mojej.
    Fajnie jest zwiedzać nowe zakątki, ale bez przesady!

iSKYLER

Page 1 of 2 1 2 LastLast