Page 13 of 22 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast
Results 121 to 130 of 213

Thread: Mistrzostwa Ashan - turniej PvP: Dyskusja.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Data utworzenia: 27.04.2015 13:00:00
    Drodzy Bohaterowie!
    Eliminacje w turnieju PvP o mistworzstwo Ashan zostały zakończone.
    Poznajcie TOP 10 uczestników, którzy znajdą się w finałach:
    1. Pavian22
    2. iSKYLER
    3. Mieszko8
    4. _Neutron
    5. Scubi1
    6. Inquisitius
    7. Vismaior
    8. Tommasz
    9. xCOMBOx
    10. Socla
    Przypominamy, że ogłoszenie zwycięzców Dzikiej Karty odbędzie się we wtorek 28.04.2015. Dzień Kopii-Bohatera następi w środę 29.04.2015.
    Pozdrawiamy,
    Wasz zespół MMHO
    Ostatnio edytowane przez BB_Naerjan ; Dzisiaj o 13:41 Powód: Naruszenie regulaminu gry: Wykorzystywanie ewentualnych błędów gry/ oszustwa.
    a czy ja oszukiwalem ??? HAHAHA , dajecie tylko przyklask exploiterom a kasujesz wpis ktory tylko wyraza opinie , ani jednej osoby nie obrazilem , nie wymienilem z nicku ... dziwne jak chcecie

poza tym , Mitivra sie zdrazni , tylko 1 sezon odpuscil i sie nie zakwalifikowal lol , informacja byla przekazywana na tyle nie jasno ze napewno kilka oob bedzie zaskoczonych
    pozdrawiam i zycze udanego ''turnieju''

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    edit , no tak pamietam , Pawiana wymienilem , sorki ... gratuluje jego gildii pierwszego miejsca , tj miec takiego wojownika to super sprawa
    Iskayer sie scigal ale nie dogonil , moze nastepnym razem
    Inquisitius bez komentarza
    Tommasza tez kojarze
    xcombox - to chyba nagroda za kiblowanie w lidze poczatkujacych przez 3 tygodnie z powodu bledu

reszcie tez gratuluje choc wiekszego pietna na pvp nie odbili

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    a czy ja oszukiwalem ??? HAHAHA , dajecie tylko przyklask exploiterom a kasujesz wpis ktory tylko wyraza opinie , ani jednej osoby nie obrazilem , nie wymienilem z nicku ... dziwne jak chcecie

poza tym , Mitivra sie zdrazni , tylko 1 sezon odpuscil i sie nie zakwalifikowal lol , informacja byla przekazywana na tyle nie jasno ze napewno kilka oob bedzie zaskoczonych
    pozdrawiam i zycze udanego ''turnieju''
    @Okogi: Wszelkie dyskusje, w których puszcza się w obieg informacje dotyczące ewentualnych błędów w grze nie są dozwolone. Ponownie przypominam, że w razie jakichkolwiek podejrzeń dotyczących nieuczciwej gry, możecie zgłosić naruszenie za pomocą systemu prywatnych wiadomości.

Pamiętajcie o nowych datach finałów - zaczynamy 04.05.2015.
    Last edited by BB_Naerjan; 27.04.15 at 17:28.

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    Pokaż mi tego Paviana w akcji... ANI razu nie walczył...

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    jak finalowa walke wygra ktos wogole nie walczac to moze ktos ze strony BB w koncu przestanie udawac ze expolit o ktorym wszyscy wiedza i o ktorym nie mozna pisac na forum nie istnieje i w koncu to naprawia

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    @Okogi: Wszelkie dyskusje, w których puszcza się w obieg informacje dotyczące ewentualnych błędów w grze nie są dozwolone. Ponownie przypominam, że w razie jakichkolwiek podejrzeń dotyczących nieuczciwej gry, możecie zgłosić naruszenie za pomocą systemu prywatnych wiadomości.

Pamiętajcie o nowych datach finałów - zaczynamy 04.05.2015.
    Co nam napiszesz? I co zrobisz z tą swoją publiczną deklaracją?
    Poniższy list został wysłany do supportu 22.04.2015. Nr, zapewne od razu zamkniętego ticketu, to: [Ticket#2015042210000128]

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    W związku z tym co BB_Naerjan napisała na forum:
    "Witam!

Dziękuję za Wasze komentarze dotyczące PvP i Mistrzostw Ashan.

Na początku pragnę podkreślić, że nie dajemy zgody na wykorzystywanie
    ewentualnych błędów w gry i oszustwa, a wszelkie, wykryte tego typu
    zachowania skutkują nałożeniem odpowiednich sankcji. Jeśli w trakcie gry
    spotkaliście gracza, którego podejrzewacie o nadużycia, proszę, abyście
    zgłaszali ewentualne podejrzenia do działu pomocy technicznej. '

W związku z powyższym co BB_Naerjan napisała, chciałbym zgłosić podejrzenie nadużycia.
    Gracz: PxxxxxXX,
    będący w obecnej chwili w extralidze prawdopodobnie
    wykorzystuje w sobie znany sposób możliwość zdobywanie punktów. Dzięki
    czemu zdobył w przeciągu 2-3 dni taką pokaźną ilość punktów.
    Przypuszczenie opieram na tym, że zarówno ja, ani nikt ze znajomych oraz
    osób z gildii z nim w ostatnim czasie nie rozegral nawet 1 walki. Bardzo
    proszę o przyjrzenie się, czy ta dana osoba nie wykorzystuje np. innych IP
    i nie walczy cały czas z tymi samymi postaciami?
    Pzdr. Skyler
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    iSKYLER

Server
    CLA01
    Bardzo ciekawi mnie, ile osób z zakwalifikowanych weźmie udział w turnieju Ten turniej odsłoni nieudolność systemu pvp.Mam nadzieję, że znajdą się gracze żeby godnie reprezentować nasz serwer, na tym turnieju

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

W związku z Waszymi komentarzami, deweloperzy gry ponownie przyjrzeli się działaniu systemu PvP. Nasz zespół deweloperski nie wykrył żadnych błędów, które mogłyby umożliwiać nieuczciwą grę, a działanie funkcji jest prawidłowe.

Błędy związane z areną PvP zostały usunięte w trakcie aktualizacji 09.04.2014.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Artur_Scubi View Post
    Bardzo ciekawi mnie, ile osób z zakwalifikowanych weźmie udział w turnieju Ten turniej odsłoni nieudolność systemu pvp.Mam nadzieję, że znajdą się gracze żeby godnie reprezentować nasz serwer, na tym turnieju
    z tej 'najlepszej' 10ki , chyba tylko iSKY powalczy ...
    Pawiana nie spotkalem , choc teoretycznie stoczyl w ostatnich 2 tyg jakies 360 walk hehe
    xcombox - jest chyba czechem z tego co pamietam , tez zle nie walczy i aktywnie gral w pvp

mysle ze ten ''turniej'' nic nie zmieni w pvp , BB chce byc slepe wiec jest , nie wiem jak na innych serwerach ale od nas mocnych nie bedzie za wielu , sam wytypowalbym lepsza 'reprezentacje'
    mysle ze czesc ludzi nawet nie zauwazylo ze liczy sie tylko otatni sezon i produkowalo sie wczesniej ... cale te ''eliminacje'' to jedna wielka farsa
    brak komunikacji , bug z awansem , awansuje osoba z 3500 pktow ( 45 walk uczciwie lub pol godzinki exploitu , by nie bylo nikogo nie oskarzam o exploit )
    awans do ''extraklasy'' , mozna bylo zrobic majac ponizej 1000 pktow ( 12 walk ) , co swiadczy jedynie o porazce PvP , ja sam wciagnalem do extraklasy 3ech bohaterow ,4tego mi sie nie chcialo jeszcze ,moze teraz wejdzie ,jak znajde wolny wieczor na pvp

po 2gim sezonie pozostalem jedynie obserwatorem , nie chcialo mi sie bawic w cos tak bardzo niedopracowanego i bez zadnej kontroli , wiele osob odeszlo i idchodzi od pvp , tylko i wylacznie z winy BB , skoro oni nic nie robia z exploitami i exploiterami , to dlaczego mialoby byc inaczej

PS
    tym co wezma udzial w tym turnieju zycze powodzenia , a przede wzystkim , by im nie wcielo/wzerowalo bohaterow jak bedzie to ''kopiowanie''

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Witajcie!

W związku z Waszymi komentarzami, deweloperzy gry ponownie przyjrzeli się działaniu systemu PvP. Nasz zespół deweloperski nie wykrył żadnych błędów, które mogłyby umożliwiać nieuczciwą grę, a działanie funkcji jest prawidłowe.

Błędy związane z areną PvP zostały usunięte w trakcie aktualizacji 09.04.2014.

aha czyli wg was wzysko jest OKEY !!!
    wiec

poradnik dla graczy jak wygrac sezon PvP
    1. masz bohatera i chcesz go wywindowac na pierwsze miejsce ( poziom bohatera , moc i jednostki nie maja znaczenia )
    2. 2wie mozliwosci wiec masz
    a) gildia pomocnych osob
    b) drugie konto ( osobne IP , by nie pociagneli cie za multi konto , choc pewnie przy ich 'trosce' nie ma to wielkiego znaczenia )
    3. komunikator internetowy ( teamspeak , skype etc ), telefon , kontakt bezposredni z osoba pomagajaca
    4. ty bierzesz dowolne wojo , osoba pomagajaca najtansze byleby koszty male byly
    5. klikacie na wyszukanie pojedynku i...
    6. jesli macie takie samo odlicznie wchodzicie do walki i trafiacie na siebie , jesli macie inne ( roznica 2-3 sekund) to odrzucacie pojedynek ( po to komunikator by opoznien nie bylo dla weryfikacji czasow )
    7. nie walczycie tylko osoba pompujaca ucieka z pola walki , najlepiej jak ma 100% medyka bo nic nie traci

8. ten myk powielacie do skutku az nabijesz dowolna ilosc pktow

dodatkowe info , by bylo latwiej i przyjemniej
    - uciekajaca ma 100% medyka = bez strat
    - noc , malo przeciwnikow wiec latwiej nabic bo trafia sie glownie na siebie
    - jak pomagajaca nie ma medyka to nic nie robi , nie wykonuje ruchu , wywala ja z walki bez strat , ty inkasujesz pkty
    - godzina potegi , czyli wiecej pktow w krotszym czasie , choc polecana zgranej juz ekipie bo wiecej ludzi siedzi
    - godzina potegi , jesli macie duza zgrana paczke , to blokujecie przeciwnikow przedluzajac walke ile sie da .... deff rozstawienie woja itp , goscia lekko na 30 min nie ma

jak cos mi sie przypomni to dopisze
    pozdrawiam

aha
    myk jest legalny bo BB_Naerjan wlanie to potwierdzila

ps
    pozdrawiam Ziutu , chciales = masz

Page 13 of 22 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 ... LastLast