Page 3 of 22 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 21 to 30 of 213

Thread: Mistrzostwa Ashan - turniej PvP: Dyskusja.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Ziutu View Post
    okogi skąd żeś tego typa wytrzasnął? :O Aż mi szczena do ziemi opadła!
    sie gra ... sie ma

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    a ja wezme udzial w mistrzostwach
    zawalcze cale 6 razy (lubie robic ZZ)

kirkus132
    Guest
    5-50 bitew rankingowych PvP:
    10 odłamków Obelisków
    51 – 100 bitew rankingowych PvP:
    1 Pomniejsza Mikstura Many
    101 – 200 bitew rankingowych PvP:
    1 Pakiet Zwojów - Zwoje Rozkazu Wodza
    201 – 300 bitew rankingowych PvP:
    1 Pakiet Zwojów - Zwoje Regeneracji
    301 – 450 bitew rankingowych PvP:
    1-Dniowa Licencja na Bitwę Automatyczną
    451 – 600 bitew rankingowych PvP:
    1 Sterta Kryształów
    601 – 800 bitew rankingowych PvP:
    Ulepszenie Premium
    801 – 1000 bitew rankingowych PvP:
    7-Dniowy Odłamek Kombinacji
    1001 – 1500 bitew rankingowych PvP:
    Zestaw Potęgi Bitewnej
    1501 i więcej bitew rankingowych PvP:
    Złota Kappa

a więc to są te nagrody, zacznijmy od tego za złotą kappe mam od grudnia chyba wiec mi nie potrzebna, ten zesraw pewnie jest fajny, ale to tylko załozenie i przypuszczam ze mylne , nie wiem jak z kombinacji ale też powinienem mieć, ulepszenie premium, serio to ma być nagroda??? gdzie są ulepszenia z ubi po ostatnich rozdaniach, 1 fniowa licencja, a na co mi mam 99 5 minutowych i z 5 calo dnionwych i nie mam co z nimi zrobić , zwoje rozkazu wodza chodzą po 360 złota wiec gdzie sens logika, lepiej wyekspicte złoto, najbardziej kusząca jest ta miksturka many, choć i tak pewnie skuszę sie na ZZ

Server
    CLA01
    pomysł bardzo fajny

Przedzial's Avatar
    Server
    CLA01
    Ten turniej z założenia jest to fajna sprawa... ale w praktyce to jedno wielkie dno... Ci co "zdobyli" itemki z tier 13 i maja spory zapas zwojow (które moim zdaniem najbardziej wypaczaja rownowage miedzy klasami) moga sobie powalczyc miedzy soba... bo reszte otluka bez wiekszych problemow... i nie dzieki umiejetnosciom, a exploitom badź portfelowi. Kosmiczna ilosc walk do uzyskania ciekawszych nagród rozpierdala mi wątrobe... dlatego olewam ten turniej :P

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Dziękuję za Wasze komentarze.

@Okogi: Oczywiście, nagroda ląduje na główne konto gracza - nie na kopię.

O dopuszczalnej ilości członków w obrębie jednej gildii poinformujemy Was na krótko przed wprowadzeniem limitu. W tej chwili nie mogę podać dokładnej ilości osób. Dzięki za wyrozumiałość.
    W takim wypadku ile czasowo - dni, godziny, minuty - będę miał na reakcję? Tutaj użyto określenia "krótko".

Server
    CLA01
    Walki PvP przez długi czas były mocno zdominowane przez kleryków, więc po co robić zwody jeśli balans gry nadal kuleje? weźcie sobie 10 top kleryków z gry zróbcie kilka walk i będziecie mieli mistrza po co tyle czasu tracić na formalności

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Drodzy Bohaterowie!

Zostawicie swoje komentarze dotyczące Mistrzostw Ashan w turnieju PvP, poniżej.

Czekamy na Wasze opinie i sugestie.

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!
    Po co robić taką imprezę jak gra się sypie...
    To jeden z powodów. A drugi to właśnie kolejka. Jak już ktoś wbije na serwer to nie wyloguje się do końca dnia. Jeśli to zrobi, utknie w kolejce na kilka godzin lub nie da rady wrócić w ogóle.
    Bardzo współczuję osobom, które wracają z pracy i z powodu kolejek nie są w stanie w ogóle zagrać. Niestety jedynym rozwiązaniem w przypadku tak przeludnionych serwerów jest przeniesienie się części graczy na inne serwery jeszcze kilku nowych serwerów AVE.

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    Dziękuje, ale mnie to nie interesuje, jakbym chciała grać w pvp to bym sobie na konsoli odpaliła jakąś nawalankę, heroesy to heroesy tu się gra pve, a nagrody takie żenujące, że masakra. Szkoda, że ta gra rozwija się ciągle pod kontem pvp, a co to ma wspólnego z oryginalną sagą to ja nie wiem

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    5-50 bitew rankingowych PvP:
    10 odłamków Obelisków
    51 – 100 bitew rankingowych PvP:
    1 Pomniejsza Mikstura Many
    101 – 200 bitew rankingowych PvP:
    1 Pakiet Zwojów - Zwoje Rozkazu Wodza
    201 – 300 bitew rankingowych PvP:
    1 Pakiet Zwojów - Zwoje Regeneracji
    301 – 450 bitew rankingowych PvP:
    1-Dniowa Licencja na Bitwę Automatyczną
    451 – 600 bitew rankingowych PvP:
    1 Sterta Kryształów
    oni sa smieszni z tymi nagrodami i ilosciami wymaganych bitew , kappa za 1500 bitew rankingowych ?? oszaleli ? 1500 bitew to MOZE ludzie porobia w rok czasu a nie w 6 tyg ... jak juz ktos wspomnial 1 bitwa optymistycznie 10 min czyli 15000 minut na pvp trzeba by poswiecic , czyli jakies 250 godzin hehe , watpie aby nawet najlepszy tyle osiagnal ..... 10 godzin dziennie przez miesiac czasu , moze jakby kazda ilosc wymaganych bitew podzielili przez 10 to pare osob by sie skusilo
    pozdr

Page 3 of 22 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast