Page 2 of 22 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast
Results 11 to 20 of 213

Thread: Mistrzostwa Ashan - turniej PvP: Dyskusja.

Server
    CLA01
    Pytanie nadal aktualne:

Quote Originally Posted by Falar View Post
    Ile będzie wynosiła maksymalna liczba członków gildii? Pytam o konkretną liczbę.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    witam,
    w koncu cos konkretnego i nagroda w miare , szkoda tylko ze 1ka dostanie cos wartosciowego a reszta 'troche' mniej , niby fakt ze wygrany powinien byc faworyzowany ale mysle ze top 10 z finalow mogloby dostac cos od Ubi , np jakies gry , by na koszta ich nie narazac

martwi mnie tylko 1 zdanie
    Po finałach, postać znajdująca się na Serwerze Dedykowanym NIE BĘDZIE mogła zostać przeniesiona na serwer z jakiego pochodzi bohater.
    czyli ze co ?? , jak wejdziemy do finalu to tracimy bohatera ??

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    edit

Bohaterowie widoczni w rankingu zostaną skopiowani.
    chyba ze to beda tylko kopie bohaterow

a nagrody pojda na glowne konto ....gdzie pozostana oryginalni bohaterowie

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    ano mogli dorzucic topce np Herosow3HD albo HoMM7 (w koncu tez gry Ubi wiec wiec na koszta bu sie nie narazili)

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Vishar View Post
    ano mogli dorzucic topce np Herosow3HD albo HoMM7 (w koncu tez gry Ubi wiec wiec na koszta bu sie nie narazili)
    no na H3HD bym sie nie obrazil , napewno ich nie kupie , bo mam 3 oryginalne stare wersje ( bo mi sie plyty rysuja to sie zabezpieczylem )
    placenie dodatkowo za pare kolorkow jest bez sensu skoro od jakiegos czasu jest dostepny podobny mod

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Dziękuję za Wasze komentarze.

@Okogi: Oczywiście, nagroda ląduje na główne konto gracza - nie na kopię.

Quote Originally Posted by Falar View Post
    Pytanie nadal aktualne:
    O dopuszczalnej ilości członków w obrębie jednej gildii poinformujemy Was na krótko przed wprowadzeniem limitu. W tej chwili nie mogę podać dokładnej ilości osób. Dzięki za wyrozumiałość.
    Last edited by BB_Naerjan; 02.03.15 at 18:58.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    no to jeszcze takie pytanie jak BB sobie wyobraza walke normalnych graczy z takimi przeciwnikami

pyraigzik's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    no to jeszcze takie pytanie jak BB sobie wyobraza walke normalnych graczy z takimi przeciwnikami
    W pierwszym poscie o tym mówiłem,bez płacenia nie ma jak wbic 13 tieru do konca rozgrywek nie mówiac o ulepszeniach artefaktów które nie dropia. To mistrzostwa dla wybranych. Przykre to;/
    Szukam screenow z zestawow artefaktow w tym watku http://forum.cla.heroes-online.com/t...0479#post30479

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    nie tyle bez placenia co bez exploitow ... nawet jakbys mial 3 banki pieczeci to takich statow juz nie zrobisz

Server
    CLA01
    okogi skąd żeś tego typa wytrzasnął? :O Aż mi szczena do ziemi opadła!

Cały pomysł Mistrzostw Świata w PvP jest dobry Nagrody finałowe znakomite (lecz Ubi nic nie daje od siebie).
    Nie będę brał na pewno udziału w tym całym wyścigu bo nawet nie mam 2k mocy xD i by mi z krytem slota na hita robili... Ale jak ktoś chce się pokusić o nagrody indywidualne (chociażby ulepszenie premium) to musi być wampirem aby bez snu i przerw bić się z innymi ludźmi :| Wiem, że już tego nie zmienicie ale nagrody takie to dno!
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

Page 2 of 22 FirstFirst 1 2 3 4 12 ... LastLast