Results 1 to 6 of 6

Thread: Przerwy techniczne

Server
    CLA01

Unhappy Przerwy techniczne

Mam pomysl !!!!

: ,moze naprawic gre chociaz na kilka dni -bo juz naprawde mnie zniecheca wchodzenie w gre i czytanie komunikatu "przerwa techniczna'

Server
    CLA01
    oj tam czepisz się, mi support odpowiedział w tym zakresie))). "Takie przerwy są normalne w grach"

Server
    CLA01
    tutaj to juz normalka te przerwy

Server
    CLA01
    Dokładnie to mi support napisał

Witaj Aldi81!

Dziękuję za Twoje zgłoszenie.

Jeżeli chodzi o wcześniejszy brak odpowiedzi, zdaje się, że odpowiedziałeś w już zamkniętym wątku - dzieje się to automatycznie w przypadku braku odpowiedzi w wyznaczonym czasie, jednak wysyłana jest też wtedy automatyczna prośba o kontakt w nowym wątku.

Co do wspomnianych problemów z 2015-02-23, udało mi się je potwierdzić, więc wysłałem Ci już stosowną rekompensatę - zwrócone jednostki odnajdziesz w swoich Garnizonach.

Jeżeli zaś chodzi o stracony czas działania użytych przedmiotów, nie jestem w stanie zaoferować rekompensaty z tytułu przerw technicznych, gdyż są one normalnym aspektem działania serwerów gry.

Chętnie zajmę się jednak kwestią straconego czasu działania użytych przedmiotów ze względu na przedłużający się braku dostępu do gry spowodowany błędami.
    W takim wypadku będę jednak potrzebował informacji o rodzaju użytych przedmiotów, orientacyjnym czasie użycia oraz ilości straconego czasu działania (jeżeli to możliwe, wraz ze wskazaniem konkretnego okresu).

Pozdrawiam,
    Julian
    Twój Zespół Might & Magic Heroes Online

Server
    CLA01
    ostatnio to juz przesada doprawdy

Server
    CLA01
    Jest kolosalna różna pomiędzy przerwą techniczną (zapowiedziana z odpowiednim wyprzedzeniem) z awarią.
    Tak jak kiedyś już napisałem: to tak jak brak możliwości korzystania z auta zgłoszonego wcześniej na przegląd serwisowy a nagłą jego awarią w środku zaplanowanej trasy.