Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Kod błedu 12 lub 20

Server
    CLA01

Kod błedu 12 lub 20

Witam
    Od kilku dni mam problem z zalogowaniem się do gry. Dzieje się tak zazwyczaj po godzinie 18-19 w tygodniu, dziś już od 17. Dostaję informację o błędzie serwera, kod błędu 12, albo kod błędu 20. Jeśli mam komunikat o kolejce logowania, to też zaraz będzie kod 12 i strona główna gry. Wampiry dalej mają problem z "wampirzym dotykiem" ( mam nadzieję, że nie pomyliłem nazwy). W jednej bitwie działa, w kolejnej z takim samym przeciwnikiem już nie. Ale co tam, na razie gram, a mój wiek nauczył już mnie trochę cierpliwości.
    Pozdrawiam

Server
    CLA01
    dzis zaczęło się już od 11tej. wszystkiemu winna ostatnia aktualizacja. jak coś działa to po co w tym grzebać. lepsze jest wrogiem dobrego.

kecup21's Avatar
    Server
    CLA01
    też mam kod błędu 12 w trakcje logowania a czasami w czasie gry w tedy wywala i trzeba od nowa się logować

Server
    CLA01
    heh.... 2 dzień próbuję się zalogować.... wczoraj choć na moment wpuściło... dziś już nie.

Server
    CLA01
    Mam to samo dzisiaj a jest godzina 13:20

Server
    CLA01
    Błąd który miał już nie wrócić

Ciasteczka - czyste
    Historia - czysta
    Przeglądarka - Chrome, FF, Safari (efekt ten sam)
    Czyszczone innymi programami także
    Po relogu - brak czatu
    Po kolejnym relogu - niewłaściwa sesja
    Po 5 relogu - błąd 20
    Po nie wiem którym już relogu - znów brak czatu
    Ten sam problem, dobrze znany, ale nie róbmy nic i jeszcze obciążajmy niewydolną grę nowym eventem Brawka wielkie Hajs się zgadza co nie ??
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie! Dziękuję za informacje o kodach błędów. Nasi programiści dokładają wszelkich starań, aby usunąć źródło problemu. Dziękuję za cierpliwość.

Server
    CLA01
    Wy tam macie w ogole programistow czy henkow spod sklepu, ktorzy siedza, pija i smieja sie z naszej frustracji?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Witajcie! Dziękuję za informacje o kodach błędów. Nasi programiści dokładają wszelkich starań, aby usunąć źródło problemu. Dziękuję za cierpliwość.
    mocno powiedziane. Ja wiem, że może coś raz się nie udać. Może nawet dwa razy. Ale ilekroć się pojawiają eventy to coś się jebie. Jak żyć panie premierze?

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Jak już wszedłem po 15 relogach, czyszczeniu wszystkiego, nawet pranie wstawiłem to wejście w walkę trwało troszkę I nie wiem jak mogę stać w kolejce do logowania skoro jestem w grze ?? I proszę nie żartować że macie programistów, bo coś humoru nie mam Nieefektywnych "pracowników" się zwalnia a nie pozwala się im trwać

Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Page 1 of 2 1 2 LastLast