Results 1 to 5 of 5

Thread: Ulepszenia

Server
    CLA01

Ulepszenia

Nie wiem ile już stoczyłem walk w trybie "Bohaterskim" od chwili wprowadzenia ulepszeń do wszelkiego typu klamotów, ale wiem jedno, było tego trochę. Wiem też, że do tej pory jeszcze na oczy nie widziałem żadnego ulepszenia. Zbieram za to dużo z tych walk artefaktów, co jest oczywiście normalne. Wpadają też w miarę często klamoty prawdawne. Tygodniowo uzbiera się ich jakaś tam kolekcja i w większości są zbędne, albo zastępują inne pradawne i tak w koło Macieju. Gdyby np. wprowadzić możliwość zamiany pradawnego artefaktu na 1:1 ulepszenia, czyli: nawet jeden artefakt za ulepszenie o wartości jednego oczka, to ja zdecydowanie wolałbym go zamienić na taki punkcik, niż sprzedawać. Zresztą limity złota często zmuszają do zwykłego wypierniczenia w kubeł. Nie biorę pod uwagę innych, jak tylko pradawne i nie ukrywam, że to trochę wniosło by świeży, zachęcający powiew do toczenia takich bojów. Przynajmniej dla mnie, ale może i dla innych, spragnionych dostąpienia zaszczytu otrzymania ulepszenia oprócz tych symbolicznych ilości stali. Pomysł jest jaki jest i myślę, że zamiana 1:1 nie spowoduje bankructwa firmy.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    no mnie jeszcze nie polecialo ulepszenie choc tez sporo walk zrobilem ... ale widzialem jedno u znajomego ,jemu jedno wpadlo !!! tez po chyba tygodniu walk albo wiecej ...
    wyglada na to ze ulepszenia sa zrobione dla graczy placacych ,oczywiscie dali 0.01% szans w dropie by nie bylo ze jest pay-to-win normalnie zal mi ich

ja osobiscie nawet na maila nie dostalem tzw 'probnego' ulepszenia , chociaz maila potwierdzalem ... jakby nie mogli normalnie ludziom w grze wyslac :\

Server
    CLA01
    O podarkach za pośrednictwem maila nawet nie śnię. Obędzie się bez tych ich "prezentów". Niech zrobią tak, że sam sobie zapracuję na "nagrodę". Granie i liczenie na łut szczęścia to loteria. Już jest tu sporo elementów tego typu ale przynajmniej np. tłukąc tygodniowego wiemy, że wyleci jakiś artefakt. Kwestia jaki, jest do przyjęcia. Lekki wątek loterii jest in plus. Czekanie jednak na coś, co niby jest możliwe ale rachunek prawdopodobiństwa, że się to zdobędzie jest jak trafienie "szóstki" w lotto, mnie osobiście irytuje. Dlatego wychodzę z taką propozycją choć teraz sam się sobie dziwię, że to robię. Szczerze wątpię w skutek, ale jako gracz, fan serii, dorzucam kropelkę sugestii do oceanu pomysłów.

Server
    CLA01
    Mam prośbę żebyście nie brali się za ulepszanie .po każdej takiej operacji coś dobitnie posolicie ,a mianowicie po ostatnim takim ulepszeniu prowincji gildii czaty latają jak kurtyzanie ma...!!
    Last edited by Nendra; 31.05.15 at 09:57. Reason: cenzura

Server
    CLA01
    Takie ulepszenie może i by coś wniosło, gdyż to co wypada z tieru jest nieadekwatne do kosztów poniesionych na jego postawienie, a kupienie ulepszenia za 1999 PB mnie nie kusi gdyż statystki rosną nieznacząco (znów stosunek wydatków do zysku), lecz nie ma co się łudzi co do takich zmian, pay to win i tyle, doskonale to widać po kosztach jakie trzeba ponieść na prowincje. Hajs musi się zgadzać, a to że gra się wywraca co rusz to inna bajka.
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."