Page 14 of 27 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast
Results 131 to 140 of 262

Thread: problemy z logowaniem

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    Także mam tegn sam problem.

Server
    CLA01
    Dziś rano z kubkiem pysznej kawki zasiadłam przed lapkiem z nadzieją ,że pogram. Zalogowałam się w Pazurach ( tam gdzie wczoraj chciałam iść i była zawiecha ) ale wróciłam na Ziemie Światła odebrać zadania z tablicy. Okazało się, że prawie wszystkie są na terenie Pazurów. Teleport i znów wiszę. Wniosek spieprzone Pazury - nie idźcie jeśli nie musicie. Potwierdzam również, ze wszystko "odkrywa się" na nowo. To już 2 dzień kiedy nie korzystam z super odłamka bo ktoś partoli swoja pracę. krótko mówiąc dno i 10 metrów mułu.

kecup21's Avatar
    Server
    CLA01
    mam tak samo nie da się grać cud jest jak się zaloguję a o graniu już nie wspomnę. po za tym zakupiłem z PB 100% do doświadczenia i szybkości 60% bohatera na weekend i co od soboty wielkie gówno. mam nadzieje, że wpadną na pomysł co jest nie tak, bo zmiana przeglądarki resety czyszczenie aktualizacje nic nie pomagają

Server
    CLA01
    kolejna proba logowania skonczona na obserwacji niekonczacego sie paska wczytywania

Server
    CLA01
    witam czemu dzisiaj przy zalogowaniu się mam znowu drogę w pazurach Namtaru drogę do wiwerny zablokowaną?

Server
    CLA01

Problemy z logowaniem

Problemy w Pazurach Namtaru. Widzę tylko czarny ekran i nic więcej!!! Poza tym nic nie można zrobić. Niby wywala że jestem podłączony.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by JohnNotos View Post
    Problemy w Pazurach Namtaru. Widzę tylko czarny ekran i nic więcej!!! Poza tym nic nie można zrobić. Niby wywala że jestem podłączony.
    Wyloguj (na stronie głównej), wyczyść ciasteczka, zamknij przeglądarkę i uruchom ponownie. Pomocna może też być zmiana przeglądarki lub zmiana postaci jeśli posiadamy drugą.

rabzec's Avatar
    Server
    CLA01
    W przypadku Pazurów Namtaru, żadne triki nie pomagają. W tym miejscu gra jest skopana i tyle. O godz. 1:00 w nocy resetują się misje itp. Przy okazji można wskoczyć do pazurów. Na drugi dzień od nowa Polska Ludowa. Zwis jak u staruszka :P
    rabzec - Nekromanta
    fotoradar - Rycerz
    zegarek - Rycerz Śmierci
    Hospicjum - Kleryk

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Radze nie chodzic do pazurów bo potem ciezko zalogowac

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Page 14 of 27 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast