Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 20

Thread: Bug report - 29.02.2015. (by hols) - MMHO has unstable servers, period

hols's Avatar
    Server
    CLA01

Bug report - 29.02.2015. (by hols) - MMHO has unstable servers, period

Dzisiaj nie ma czego raportować w sumie, bo polski serwer jest zapchany na maksa, nie można się w ogóle zalogować. Jeżeli taki stan rzeczy zostanie utrzymany, ludzie przestaną grać. I tutaj z całą pewnością mogę powiedzeć - nie, nie jest to problem z moim łączęm / ciasteczkami, bo robiłem właśnie wyprawę z 4 innymi osobami, z którymi miałem kontakt zdalny przez inny program - Team Speak (VoIP) i nikogo z całej piątki na Team Speak nie rozłączyło.

To jest na prawdę frustrujące, że po 30 min gry straciliśmy cały wysiłek jaki poszedł w wyprawę.

I won't be reporting any bugs today. I can't run the game. The polish server is probably of the most unstable servers I have ever used. If this continues people will stop playing. It is not the matter of my Internet connection nor cookies, I have been doing a raid with 4 o other people and we were talking independently via Team Speak (VoIP). Everyone had the same problem MMHO, while Team Speak was working correctly for the 5 of us.

It's really disapointing that the half-hour effort of 5 people has gone to waste.

14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

LOOPING's Avatar
    Server
    CLA01
    #12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#1 2#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12# 12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12

Mam to samo od nowelizacji PVP zawiesza i jest problem z logowaniem dzisiaj podczas wyprawy wywaliło nas i nie mogliśmy wejśc dokończyć 2 walk.
    Od 3 dni nie da się grać normalnie na stronie głównej tylko przerwy techniczne codziennie albo co drugi dzień, rozumiem że to wersja beta ale jezeli coś nie działa to się to naprawia a nie zostawia ludzi na weekend z niesprawną grą;((

#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#1 2#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12# 12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12#12

a czasami #14

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Siemka Looping 2 marca czyli jutro jak dobrze pamietam ma ruszyc sezon pvp,moze przy okazji naprawia dostep do gry

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

LOOPING's Avatar
    Server
    CLA01
    Witam Mordo jak naprawią to dobrze ale przez tą

Server
    CLA01
    A ja zaraz wejdę zobaczycie !

Ups... chyba jednak nie...

Server
    CLA01
    same problem on Czech server..

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Nic smigam do piwnicy ,sasiad ma flaszke a ja mam ogórki
    Spróbuje po 17 nastej nara .
    Peace and Love,nie denerwowac sie

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Inquisitio View Post
    same problem on Czech server..
    Well this is the same server so...

LOOPING's Avatar
    Server
    CLA01
    Witaj jeżeli uda im się to naprawić to dobrze ale przez wprowadzenie tej nowelizacji PVP tylko zwalili grę.
    Rozumiem że to wersja beta ale wiedząc od wprowadzenia nowelizacji że gra nie działa jak powinna powinni coś zrobić a nie zostawić ludzi na weekend z problemem- on sam się nie rozwiąże a zgłoszenia były od kilku dni i dzisiaj masz niedziela wielu ludzi chce wejść i nie może niestety niezła reklama zagraj w heroes pooglądasz ekran startowy albo kolejkę logowania .
    I tu pada pytanie, czyżby aż tylu ludzi chciało grac? czy to system przeciąża serwery bo za dużo grafiki i rożnych bajerów się nakłada na grę?, co nie przeczę jest dobre ale trzeba pamiętać że ta gra jest grą przeglądarkową, więc jak damy event i do tego jeszcze wprowadzamy godzinę potęgi system ma prawo być przeciążony .
    Zresztą odkąd pamiętam jak wchodziła godzina potęgi były problemy z czatem,
    Teraz niedziela i niestety mnie moge od godziny 13 wejść na gre , poo tym jak wyrzuciło nas z wyprawy i widząc po ilości osób na forum nie tylko mnie.
    W niedziele jak się nie mylę serwis techniczny nie pracuje więc nie ma komu zrestartować serwera , ale coś na ts-ie mi mówią że zaczyna im się udawać wbić na grę zobaczymy czy nie wywali znowu o ile się wbiję .

Server
    CLA01
    Spoko mnie przeniosło do okna wyboru bohatera, po czym znowu błąd #12
    Rozumiem irytację, bo fakt dużo ludzi nie może sobie pozwolić na grę w tygodniu i chcę się zrelaksować w niedzielę... Ja natomiast mam wy... sytuacja mnie już bardziej śmieszy niż wkurza, komentarze co poniektórych są świetną rozrywką (szczególnie tych, którzy potrafią zachować zimną krew i ew. walnąć jakiś ironiczny tekst).
    Ja mam luzik, nie dziś to jutro, więc bez stresu

Page 1 of 2 1 2 LastLast