Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 12

Thread: Zestawy z walk bohaterskich

hols's Avatar
    Server
    CLA01

Zestawy z walk bohaterskich

Zauważyłem ostanio, że pojawiły się nowe zestawy. Jakby ktoś znalazł albo podpatrzył przedmioty - proszę o wrzucenie screenów w ten wątek. Jak już się nazbiera tego trochę to wrzuci się to do wątku z pełymi zestawami, chociaż nie wiem czy jest sens - się zobaczy.

Zestawy w dużej mierze są losowe. Ten sam przedmiot może mieć zupełnie różne statysytki.

Wrzucane tutaj przedmioty są poglądowe - jedyne pewne informacje (według najlepszego stanu mojej wiedzy) to:
    - przedmiot będzie postosowany do poziomu walki bohaterskiej (np. 1 poziom to wartość pradawnego artefaktu ok. 220, ostatni 13 poziom to wartość artefaktu ok. 340, czyli z każdym kolejnym tearem wartość artefaktu rośnie o 10)
    - przedmioty mają zawsze ten sam bonus za liczbę zebranych elementów
    - można łączyć przedmioty z różnych poziomów żeby zyskać bonus za liczbę zebranych elementów
    - wszystkie przedmioty z nowych zestawów mogą być dodatkowo ulepszane.

Lista zestawów, które póki co widziałem:
    • Sieć wyroczni (zestaw daje te same bonusy co wcześniejszy zestaw Sieć Królowej, ale nie można łączyć Sieci wyroczni z Siecią Królowej żeby dostać bonus za liczbę zebranych przedmiotów)
    • Egida Vesty (zestaw daje te same bonusy co Ochrona Vesty, ale nie można łączyć Ochrony Vesty z Egidą Vesty żeby dostać bonus za liczbę zebranych przedmiotów)
    • Lisie Sztuczki
    • Złamana Obietnica Zimowej Wiedźmy
    • Skarb Złodzieja Dusz
    • Litania Niewyczerpanych Słów

Może zacznę:

Last edited by hols; 01.03.15 at 13:38.
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Server
    CLA01
    Zdajesz sobie sprawę że dwa itemy o tej samej nazwie, z tego samego setu mogą mieć całkowicie różne statystki wraz z bonusami?

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by stoprowarrior View Post
    Zdajesz sobie sprawę że dwa itemy o tej samej nazwie, z tego samego setu mogą mieć całkowicie różne statystki wraz z bonusami?
    Zdaję sobie:

ale fakt, dobrze byłoby to napisać w pierwszym poście, że to są itemy "poglądowe".
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Server
    CLA01
    No to mi dzisiaj wpadła właśnie Egida za walkę na 5-tym tierze.

Server
    CLA01
    Witam ;
    Gram codziennie . Na pierwszym raz trafiłem pradawny a od dwóch tygodni żadnego na drugim - same badziewia gorsze od tych co mam . Przed wprowadzeniem poprawek pradawne wpadały co kilka walk Widać że parcie na kasę wzrasta

Server
    CLA01
    Krzystok ładuj surki w tiery, to będziesz dostawał pradawne. Ja na trzecim już dość często dostawałam. Co prawda rzadko się zdarza pradawny, który nie idzie na sprzedaż...

Server
    CLA01
    W końcu jakiś fajny wątek))

LCmoon's Avatar
    Server
    CLA01
    Zbroja Błogosławionego Kawalera

Sieć Wyroczni - rynsztunek poboczny

Jak coś to chętnie pomogę w drużynowych jak macie wysoki tier
    Last edited by LCmoon; 01.03.15 at 17:44.

pitikamiti's Avatar
    Server
    CLA01
    A Diadem cuchnących wiatrów miałeś?

Server
    CLA01
    Buty siostry nie równe butom siostry - widzę, że jest skalowanie w zależności od poziomu tieru.
    IzzyCz, ile wydałaś łącznie smoczej stali aby wbić się na 6 tier, tylko zbierałaś w walkach czy zakupy za PB/PLN?

Page 1 of 2 1 2 LastLast