Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 14

Thread: Pianista po pracy...

Veinrus's Avatar
    Server
    CLA01

Pianista po pracy...

Salut wszystkim,

Jestem Nikolay i jestem nowy. Chciałbym zapytać o dołączenie do gildii, która nie widzi przeciwwskazań przygarnięcia osoby zupełnie nowej, a nawet powiedziałbym, że laika w grach online. Mogę z góry napisać, że poszukuję grupy, która posiada TeamSpeak3, gdzie będzie można porozmawiać i fachowo - o ile będzie to możliwe w zrozumiały sposób - wytłumaczyć działanie gry, ekonomii, stratyfikacji społecznej lub w prosty sposób potowarzyszyć i urozmaicić grę. Gra = fajnie. Gra + człowiek = fantastyczne.

Mam 28 lat i pracuje w filharmonii, a także w szkole. Po pracy - zwłaszcza po tej wymienionej ostatniej - chętnie pogram w miłym, dojrzałym i wyrozumiałym gronie.

Z góry dzięki za przeczytanie i pozdrawiam,
    Veinrus

kirkus132
    Guest
    To nie ta gra na dojrzałe rozmowy

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Veinrus View Post
    Salut wszystkim,

Jestem Nikolay i jestem nowy. Chciałbym zapytać o dołączenie do gildii, która nie widzi przeciwwskazań przygarnięcia osoby zupełnie nowej, a nawet powiedziałbym, że laika w grach online. Mogę z góry napisać, że poszukuję grupy, która posiada TeamSpeak3, gdzie będzie można porozmawiać i fachowo - o ile będzie to możliwe w zrozumiały sposób - wytłumaczyć działanie gry, ekonomii, stratyfikacji społecznej lub w prosty sposób potowarzyszyć i urozmaicić grę. Gra = fajnie. Gra + człowiek = fantastyczne.

Mam 28 lat i pracuje w filharmonii, a także w szkole. Po pracy - zwłaszcza po tej wymienionej ostatniej - chętnie pogram w miłym, dojrzałym i wyrozumiałym gronie.

Z góry dzięki za przeczytanie i pozdrawiam,
    Veinrus

Witaj,podaj nam wiecej danych tz, kim grasz jaki masz poziom postaci,czy byles juz w jakiejsc gildii

ps.tez jestem pijanista

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Veinrus's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    To nie ta gra na dojrzałe rozmowy
    Dojrzałe rozmowy są na "peryferiach" gry, ponieważ uważam, że ludzie nie rozmawiają tylko o grach...

Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    Witaj,podaj nam wiecej danych tz, kim grasz jaki masz poziom postaci,czy byles juz w jakiejsc gildii

ps.tez jestem pijanista
    Bardzo dziękuję za odpowiedź.
    Odp.: Nie mam dość dobrej wiedzy w te klocki, ale to co mogę napiszę.

* Przystań
    * Rycerz
    * Level 10.

Nie, nie byłem wcześniej w żadnej gildii oraz w żadnej gildii innych gier, więc jest to dla mnie nowe środowisko. Każdy kiedyś zaczynał. Proszę o wyrozumiałość braku doświadczenia

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    Witaj Veinrus.

Do wielu gildi, obowiązują progi levelove, np. 30vl + 5lvl smoczy lub więcej.
    Powstają też nowe, które rekrutują i szukają aktywnych graczy.
    Można też założyć swoją.
    Na forum znajdziesz też dział gildie, gdzie część się przedstawia i reklamuje.
    Najlepiej, to w grze poznawaj ludzi i może z kimś wspólnie zacznie Ci się przyjemnie rozmawiać i spędzać czas na graniu. Na walkach i pokonywaniu bossów, wspólnych wyprawach. W bojach, też poznasz kto jaki jest i jak gra. Poznając coraz więcej osób, na pewno znajdziesz coś dla siebie i może znajdziesz właściwą grupę osób, czyli gildię.
    Jest wiele gildii, małych, dużych, z mniej lub bardziej dorosłymi ludźmi.
    Na pewno coś znajdziesz i zawsze w razie czego możesz opuścić gildię i po 24h iść do innej.

Natomiast, co do wypowiedzi poprzedników, czyli Moczymordy i Kirkusa, to z czasem zobaczysz, że na forum, to dwa główne trole. Zresztą zobacz na ilość ich postów. Oni często coś piszą, żeby coś napisać. Pierwszy z nich często bywa bardzo irytujący i to zdanie podziela wiele też innych osób. Moim skromnym zdaniem, gildia, którą on prowadzi, nie należy do najlepszych, więc z pewnością nie polecam ^^

Pozdrawiam i może do spotkania w grze.
    iSKYLER

Veinrus's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Autopirat View Post
    Witaj Veinrus.

Do wielu gildi, obowiązują progi levelove, np. 30vl + 5lvl smoczy lub więcej.
    Powstają też nowe, które rekrutują i szukają aktywnych graczy.
    Można też założyć swoją.
    Na forum znajdziesz też dział gildie, gdzie część się przedstawia i reklamuje.
    Najlepiej, to w grze poznawaj ludzi i może z kimś wspólnie zacznie Ci się przyjemnie rozmawiać i spędzać czas na graniu. Na walkach i pokonywaniu bossów, wspólnych wyprawach. W bojach, też poznasz kto jaki jest i jak gra. Poznając coraz więcej osób, na pewno znajdziesz coś dla siebie i może znajdziesz właściwą grupę osób, czyli gildię.
    Jest wiele gildii, małych, dużych, z mniej lub bardziej dorosłymi ludźmi.
    Na pewno coś znajdziesz i zawsze w razie czego możesz opuścić gildię i po 24h iść do innej.

Natomiast, co do wypowiedzi poprzedników, czyli Moczymordy i Kirkusa, to z czasem zobaczysz, że na forum, to dwa główne trole. Zresztą zobacz na ilość ich postów. Oni często coś piszą, żeby coś napisać. Pierwszy z nich często bywa bardzo irytujący i to zdanie podziela wiele też innych osób. Moim skromnym zdaniem, gildia, którą on prowadzi, nie należy do najlepszych, więc z pewnością nie polecam ^^

Pozdrawiam i może do spotkania w grze.
    Cześć Autopirat,

Bardzo Ci dziękuję za rzeczową odpowiedź. Nie powiem, że pierwsza część twojej wypowiedzi przynajmniej dała mi jakiś szczebel, który należy osiągnąć, tak więc troszkę będzie trzeba popracować. Co do drugiej części nie znam ich, a nie mogę się też kierować obiekcjami innych, co nie zmienienia, że będę czujny.

Dziękuję i pozdrawiam.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Veinrus View Post
    Cześć Autopirat,

Bardzo Ci dziękuję za rzeczową odpowiedź. Nie powiem, że pierwsza część twojej wypowiedzi przynajmniej dała mi jakiś szczebel, który należy osiągnąć, tak więc troszkę będzie trzeba popracować. Co do drugiej części nie znam ich, a nie mogę się też kierować obiekcjami innych, co nie zmienienia, że będę czujny.

Dziękuję i pozdrawiam.
    Veinrus bardzo spodobala mi sie twoja odpowiedz do tego chlopca (na czerwono) .
    Nikt nikogo nie zmusza do dojscia,sam z czasem wybierzesz co Tobie bedzie odpowiadalo,
    Wiekszosc gildii przyjmuje od 25-30+ poziomu,i jak sam widzisz jest pare osób co stosuje taktyke oczerniania innych by wyjsc na cool.

Veinrus w grze napisz na czacie ogólnym ze szukasz gildii ,napewno znajdziesz gildie na poziom 10 do wspólnej zabawy,by szybko urosnac w poziomy
    ,mozna trafic na bardzo fajne osoby i mila atmosfere,lub odwrotnie jak w zyciu.

Zycze powodzenia w grze i pozdrawiam ,badz czujny
    Last edited by HrabiaMoczymorda; 28.02.15 at 22:01.

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Veinrus's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by HrabiaMoczymorda View Post
    [...] badz czujny
    Obiecuję, że będę

LCmoon's Avatar
    Server
    CLA01
    Witaj, jak już pewnie zauważyłeś większość top gildi nie niańczy nowych więc sobie z nimi nie pograsz chyba że sam zdobędziesz ten minimalny poziom czyli 30+

Dam kilka wskazówek żebyś nie utknął za długo w Szepczących Równinach (akt2)
    - Nie wydawaj złota, będzie ci potrzebna duża ilość (chyba że kupisz zestaw startowy w którym jest skrzynia złota - koszt 999 pieczęci)
    - Staraj się unikać niepotrzebnych walk
    - Ulecz jednostki przed zakończeniem bitwy
    - Szukaj kogoś do pomocy przeciwko bossom (czat pomocy)

Jutro będę miał czas jak chcesz odpowiem na każde pytanie z poziomu gry (wyślę prywatną wiadomość z moją nazwą postaci)

Może nie wszyscy wiedzą ale na początku inaczej się wybiera poziom trudności gry:
    Kleryk - Easy
    Nekromanta - Normal
    Rycerz Smierci - Hard
    Rycerz Przystani - Insane

Miłej zabawy
    Last edited by LCmoon; 01.03.15 at 18:18.

Server
    CLA01
    Veinrus, a ja powiem tak: Lepiej wybierz mniej popularną gildię. Te topowe wiecznie się wyzywają i ze sobą walczą (można poszukać na forum). W grze poznałam bardzo dużo wartościowych i inteligentnych osób, jest też sporo takich co chcą pomagać, więc tak jak poprzednicy mówili porozmawiaj, poszukaj, a na pewno znajdziesz

A ponieważ pojawił się tutaj także temat Hrabi, to się wypowiem. Tak jest trollem na tym forum. Często pisze straszne głupoty, bywa irytujący, ale ja mimo wszystko gościa lubię. Jedną postacią jestem w jego gildii i póki co nie narzekam. Co nie znaczy, że zachęcam, bo w jego kłótniach z SirTolan'em (kłótnie o gildie, o których wspominałam wcześniej) obydwoje raczej wykazują niski poziom i nie grzeszą zbyt dużą inteligencją, ale wszystko jest względne i na pewno każdy ma swoje zdanie w tym temacie.
    Last edited by IzzyCz; 01.03.15 at 19:37.

Page 1 of 2 1 2 LastLast