Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 14 of 14

Thread: Pianista po pracy...

Veinrus's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by LCmoon View Post
    Witaj, jak już pewnie zauważyłeś większość top gildi nie niańczy nowych więc sobie z nimi nie pograsz chyba że sam zdobędziesz ten minimalny poziom czyli 30+

Dam kilka wskazówek żebyś nie utknął za długo w Szepczących Równinach (akt2)
    - Nie wydawaj złota, będzie ci potrzebna duża ilość (chyba że kupisz zestaw startowy w którym jest skrzynia złota - koszt 999 pieczęci)
    - Staraj się unikać niepotrzebnych walk
    - Ulecz jednostki przed zakończeniem bitwy
    - Szukaj kogoś do pomocy przeciwko bossom (czat pomocy)

Jutro będę miał czas jak chcesz odpowiem na każde pytanie z poziomu gry (wyślę prywatną wiadomość z moją nazwą postaci)

Może nie wszyscy wiedzą ale na początku inaczej się wybiera poziom trudności gry:
    Kleryk - Easy
    Nekromanta - Normal
    Rycerz Smierci - Hard
    Rycerz Przystani - Insane

Miłej zabawy
    Wać LCmoon,

No muszę powiedzieć, że po części mnie pocieszyłeś, a drugiej strony lekko przeraziłeś, co mogę sobie tłumaczyć, to będę mieć "lekko" ciężej. Co do odpowiadania pytań. To nie chcę nikogo męczyć, dlatego jeżeli już nic nie pomoże, logika, wyrozumiałość, czas, czy też pieczęcie... może będę musiał troszkę skrobnąć czyjeś pomocy, ale b. dziękuję, to miłe

Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    Veinrus, a ja powiem tak: Lepiej wybierz mniej popularną gildię. Te topowe wiecznie się wyzywają i ze sobą walczą (można poszukać na forum). W grze poznałam bardzo dużo wartościowych i inteligentnych osób, jest też sporo takich co chcą pomagać, więc tak jak poprzednicy mówili porozmawiaj, poszukaj, a na pewno znajdziesz

A ponieważ pojawił się tutaj także temat Hrabi, to się wypowiem. Tak jest trollem na tym forum. Często pisze straszne głupoty, bywa irytujący, ale ja mimo wszystko gościa lubię. Jedną postacią jestem w jego gildii i póki co nie narzekam. Co nie znaczy, że zachęcam, bo w jego kłótniach z SirTolan'em (kłótnie o gildie, o których wspominałam wcześniej) obydwoje raczej wykazują niski poziom i nie grzeszą zbyt dużą inteligencją, ale wszystko jest względne i na pewno każdy ma swoje zdanie w tym temacie.
    Witam niewiastę płci różanych kwiatów,

No niestety, ja waśni miedzy gildiami, klanami, personami nie znam, i tak lekko nie muszę znać precyzyjnie, póki w żadnym nie jestem. Szkoda, ze trzeba się kłócić o sprawy życia wirtualnego, co niestety b. śmieszy. No chyba, że kłótnie są powiązane z pieniędzmi, które każdy z nich zainwestował, bo innego wytłumaczenia nie mam. Jeżeli to tylko kłótnia o piksel'owe i wirtualne kariery... komentarz pozostawiam Wam.
    Last edited by Veinrus; 01.03.15 at 20:55. Reason: spoiler nie działa.

Server
    CLA01
    W kwestii pytań zawsze jest czat pomocy. Ja wiem, że ludzie tam często ignorują pytania, ale wtedy warto zajrzeć na forum, bo to prawdziwa skarbnica wiedzy Zawsze też można utworzyć nowy wątek i zlecą się trolle (w tym ja, bo chyba już do trolli forumowych powinnam się zaliczać ;p) i odpowiemy. Czasem lepiej czasem nie na temat ale zawsze

Veinrus's Avatar
    Server
    CLA01
    To prawda. Czat w grze budują ludzie. Dlatego on nie jest brany pod uwagę. Początkowo zadawałem pytania. Lecz odpowiedzi były nie na poziomie, ba! nawet bez tematu... Co do wątku na forum. Nie chcę wywoływać wilka z lasu :P

Server
    CLA01
    Trzeba trafić po prostu no nic trzymam kciuki, jak coś to pytaj

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2