Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Thread: Diskuze ke změnám MMHO verze 80

Czech Community Manager BBRothangald's Avatar
    Server
    CLA01

Diskuze ke změnám MMHO verze 80

Zde můžete diskutovat o změnách tohoto protokolu změn.
    Last edited by BBRothangald; 24.07.14 at 15:52.
    BB_Rothangald
    Český komunitní manažer MMHO

Server
    CLA01
    Vylepšení hrdinova inventáře má nyní fixní cenu 4 999 hrdinských pečetí.

Já vidím stále 6000.

Jinak k těm obeliskům, to jako doopravdy můžu při investici 900 pečetí odkrýt celou mapu k pokladu hned?

Edit: Tak jsem to zkusil, za 900 pečetí vstoupil a moc daleko se nedostal. Kvituju, že boje zde nelze přenechat automatice, ale chtělo by to do popisku krom poznámky "Zapomenutá místa je skryté podzemí, ve kterém čekají vzácné poklady na všechny, kdo si pro ně troufnou dojít." doplnit, že to chce nejenom troufalost, ale i hrdinu vysoké úrovně

Další poznámka je k mapě. Na mapě je další možnost investovat hrdinské pečeti, tentokráte 1000. Pochopil jsem správně, že po jejich investici mi to vygeneruje jiné osazenstvo podzemí? Zkoušet se mi to opravdu už nechce

Edit 2: Než budu pokračovat, mám ještě jeden dotaz. Lze s tím Zapomenutým místem ještě nějak manipulovat/upravovat nebo takhle to prostě už zůstane?
    Last edited by Elemir; 25.07.14 at 11:56.

Server
    CLA01
    to je nefér včera jsem si koupil druhýho hrdinu za 5000 pečetí a dnes je to zlevněné :-( dostanu pečetě z5?

Server
    CLA01
    Ahoj ShadowCz. Cenu jsme změnili po četných žádostech a stížnostech na příliš vysokou cenu. Jedná se o běžnou situaci, kdy je i u nedigitálního zboží normální, že zákazník koupí něco, co je následně zlevněno, či se cena změní. Jedná se o beta verzi hry a se změnami, včetně cen, je potřeba počítat. Pečetě bohužel vracet nemůžeme.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Co se týče dotazů k Zapomenutým místům, otázky snad zodpoví tato sekce.
    BB_Rothangald

Server
    CLA01
    Nee, nezodpovědělo to všechno Nepřišlo mi, že by se Zapomenuté místo nějak přizpůsobilo mému levelu. Obtížností tedy určitě ne. Diskutovali jsme dneska situaci, ve které jsem byl a vznikla z toho ještě jedna otázka - lze v Zapomenutém místě používat magické svitky, které si sebou přinesu?

Ve stavu, v jakém to je, mě neláká to znovu navštěvovat. Pořád nikde nevidím, zda-li je síla v místě fixní nebo si opravdu vyšším levelem hrdiny časem pomůžu. Docela očekávám, až si to vyzkouší další a budeme tu moci porovnat zkušenosti.

Server
    CLA01
    Tady je feedback na Zapomenutá místa. Splněno s hrdinou nekromant lvl 29.

Prvně bych chtěl říct, že obelisky sou aktivní velmi sporadicky, z 23 sem rád za 3-4. Zajímalo by mě jaký mají respawn timer, jestli má cenu obíhat je víckrát než jednou denně. Proč nejsou všechny obelisky aktivní jednou denně? I tak jich potřebuju 27 takže bych to nedal ani jednou denně. Co je ale horší nemyslim si, jestli to za to vůbec stojí, protože odměna za námahu a hlavně šílenou obtížnost, je prostě malá, strávil sem tam 5 hodin.

Tady je moje odměna: (nenašel sem tu spoiler tak když tak moderator edit, díky)
    - relikvie lvl 29 - Utok hrdiny 358 a Obrana hrdiny 600 .. špatný roll a žádný bonus k jednotkám ani duch, hodnota artefaktu jen 199.
    - 119 000 exp - to je prostě málo .. za lehké úkoly na 1 kill moba je 80k (104 s bonusy) exp v 5 kapitole, za kill 5 Zvěstovatelů je 117k (163k s bonusy) exp a 150 krystalů
    - 634 dřeva - no random surovina mi radost neudělala .. dřeva mam přes 7k a nevim co s nim
    - úlomek zkušenosti 10% exp 30 min - hmm no aspoň se to dá prodat

Artefakt může být modrý, fialový nebo žlutý (legendární) .. modré artefakty bych úplně vyloučil, měly by tam padat fialové sety aby byla motivace tam vůbec jít, takhle neni žádná.

Jěště sem posbíral na zemi asi 80 krystalů, jinak tam neni vůbec nic, dokonce sem zabil skupinku za kterou byla jen prázdná chodba bez ničeho.

Obtížnost:
    - myslim si, že pro většinu lidí je obtížnost moc vysoká.
    - fixní staty se mi nelíbí, dostal sem 1234 ke všemu a štěstí 370, už teď mam lepší staty a citíl sem se okraden, motivace jít tam znova s lepšim vybavenim padá.
    - zákaz kamenů a úlomků .. kameny bych povolil nevim proč sou zakázané, když nekdo může koupit neomezeně svitky fireballů a prskat je tam 3x za kolo
    - svitky fungují - kupte svitky za 100k goldů a pudete jako nůž máslem - použil sem jen 4 a to u bosse, čekal sem, že fungovat nebudou když sou takové obstrukce s artefakty a kameny, tak mi přišlo logické, že budou kvůli balanci zakázané .. no nejsou.
    - kdyby monster byla polovina tak by se taky nic nestalo, lidi co neví do čeho jdou a utratí pečetě budou asi naštvaný.
    - jinak boje repetivní a ničim zajímavý s opakujícíma se mobama. Jen boss se mi líbil a ani to nebyl nejtěžší boj.

Celkově vzato odměna by měla být mnohem lepší a nějak unikátní, takhe je to spíš pro masochisty. Rozhodně doporučuju všem za to neutrácet pečetě (pokud vám na nich záleží) a zkusit si to nejdřív zadarmo.

Tady ukázky ze 4 bojů (boss tam neni)
    http://desperx.rajce.idnes.cz/nastenka

PS. Napište jaké jste měly odměny, jestli se tam dá získat nějaký dobrý artefakt.
    Last edited by Desper; 26.07.14 at 20:34.

Server
    CLA01
    Takze nejake postrehy k bojum:

Jsou pekelne tezke a bez ztrat je date tezko, takze na zacatku doporucuji si prohlednout jake jednotky se vam muzou pridat. Ja napriklad mel neuveritelna kvanta lamasu, lichy jsem nemel ani na plnou jednu skupinu, tak jsme se na ne vybodl. Upiry zadny a par tkadlen.

Hral jsem za nekromanta lvl 26. Ziskal jsem 144 krystalu 54 600expu a svitek odpusteni. O artu se snad ani zminovat nebudu, protoze za tohle martyrium ziskat vetsi art, ktery je vpodstate horsi nez to co mam cca 6 urovni je dost ubohe.

Docela me prekvapilo ze nestacilo zabit hydru, ale je potreba v tom stretnuti vybit vsechny jednotky.

Souhlasim s Desperem, odmena za tohle by mela byt vyrazne lepsi - clovek musi objevit mapu, pote se prokousat pres dost obtizna stretnuti a dostane odmenu kterou muze ziskat z bezneho ukolu?

Server
    CLA01
    ok diky za reakci

HyNo's Avatar
    Server
    CLA01
    Ahoj, takže cleric lvl 30+6 hotovo
    marňe jsem doufal, že budu po zásluze odměněn relikvií, ale dočkal jsem se jen modrého "šmejdu" pro NECROMANTA!! Nechápu...při boji s týdenním bossem padne vždy relikvie (i když ne vždy pro mě jako mága), tak nevím proč by nemohla fixně padat i zde, když posbírání obelisků trvá zhruba stejně dlouho ( týden ). A navíc je to hrozná zdržovačka to obíhat denně furt dokola...

Co se týče obtížnosti, tak tu bych nechal (v případě řádné odměny). Nejprve jsem zapomenuté místo dost podcenil...předpokládal sem více posil (( tudíž jsem to restartoval za 1000 pečetí a dával si už pozor...poté už to šlo " v pohodě"

Odměna 150k xp!?!?! no to je hodně málo...řekl bych tak 600k + minimálně!!! (i když hned mě napadá....xp boost za pečeti....tak to asi ne no - z čehož vyplývá, že pokud se za puzzle mapu nezruší pečetě, tak to bude asi furt o ničem..nevím..)

Verdikt: lepší artefakt za tu námahu (relikvie fixně)
    ( mám docela vysoký lvl a žádnou legendárku ani nic v setu a nic moc památeční)

Tak snad se na tom ještě zapracuje

Reply to Thread
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast