Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 46

Thread: Mapa Rozwoju Gry - Wiosna 2015 - Dyskusja

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01

Mapa Rozwoju Gry - Wiosna 2015 - Dyskusja

Drodzy Bohaterowie!

Sprawdziliście już co nowego nas czeka na wiosnę? Zostawcie swoje opinie i sugestie na temat Mapy Rozwoju Gry - Wiosna 2015 tutaj.

Czekamy na Wasze komentarze!

Shinigami21's Avatar
    Server
    CLA01
    Wszystko ładnie pięknie ale pozostaje jedna z największych bolączek tej gry - przycisk potwierdzenia wydania PB którego w planach rozwoju nie widzę.

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    W końcu, pierwszy raz od otwartej bety, naprawdę ciekawy news. Czekamy z niecierpliwością i może na jakieś szersze informacje.

Np: Czy będzie jakaś rywalizacja między gildiami, tzn. walki, ranking, lub coś podobnego?
    iSKYLER

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Prowincja gildi fajny motyw ,moze byc ciekawe,czekam na wiecje informacji

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Ja może trochę nie na temat..ale jeśli chodzi o rozwój gry to ja mam parę pytań odnośnie balansu klas..
    osobiście uważam,że posiadanie więcej woja przez ryca to nie jest coś fair..
    ale do sedna- chciałbym się dowiedzieć pare rzeczy.Dlaczego okrzyki u ryca są premiowane od magii? Przeciez to jest umiejętność czysto bohaterska..przeglądam i wszystko u ryca jest zależne od magii, bohaterskiego wsparcia..to troche nie fair. Jak dla mnie to powinny byc zdolności przywódcze u ryca,który jest wodzem, premiowane od ilości mocy, obrony.
    Nawet heroiczny cios ma premie od magii,a nie od ilości mocy. Kler ma więcej ataku uderzeniem niż ryc..Także wydaje mi się, że balans powinien pójść w stronę premii,a nie ilości czarów na rundę.
    Pomijam już inne absurdy twórców tej gry, typu oślepienie u klera vs oślepienie płomieni,wampy i inne rzeczy,która są absurdalne na zdrową logikę.
    P.s przepraszam, jeśli wątek dodałem w nieadekwatnym miejscu
    pozdrawiam

Server
    CLA01
    Przy ograniczeniu liczby miejsc w gildii - dobrze byłoby zobaczyć na liście członków datę ostatniego logowania się do gry. Ułatwiłoby to znacznie zarządzającym pilnowanie aktywności w gildiach przy planowanych limitach

Server
    CLA01
    Inna sprawa - szkoda, że podgląd postaci jest tak okrojony. Sądzę, że ta funkcja byłaby znacznie lepiej wykorzystywana, gdyby można było podgląd robić w dowolnym momencie (czy gracz jest online czy nie) - a jeśli to zbyt trudne to może choć dla każdego członka z listy gildii niezależnie od miejsca pobytu czy statusu zalogowania.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    a gdzie Targowisko?

Server
    CLA01
    Ile będzie wynosiła maksymalna liczba członków gildii? Pytam o konkretną liczbę.

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Zapowiada się ciekawie.

Dobrze, że powracają wyprawy, to jest najbardziej społeczny aspekt gry. Chyba po poprzednim patchu (wprowadzenie boh. walk tearowych) zauważyliście, że mnóstwo graczy wyprawowało - ja to zauważyłem wśród moich znajomych. Wyprawy to świętość i nie można podnosić na nie ręki. Jeżeli chcecie mieć dużo graczy na serwerach - dbajcie o gildie, dajcie dużo zadań, które mozna robić drużynowo - to będzie trzymać ludzi razem. Widzę, że wszystko zmierza w tym kierunku. Bardzo dobrze.

Przygotowałem mają listę rzeczy do odhaczenia:
    - wprowadzić potwierdzenie wydawania pieczęci bohatera, marudzimy już o tym od X czasu
    - wprowadzić potwierdzenie kasowania wszystkich elementów ubiorów (broń główna, rynsztunek poboczny, napierśnik, ozdoba, dolny pancerz, nakrycie głowy), a nie jak do tej pory zapytanie otrzymuje się tylko przy kasowaniu ubiorów pradawnych i legendarnych
    - wprowadzić ikony postaci przy avatarach (klery, necro mag, rycesz przystani, rycerz necro) - to się przyda przy zapraszaniu na wyprawy, żeby zorientować się kto kim gra
    - wprowadzić kolor albo jakiekolwiek inne oznaczenie przy portretach postaci na pvp, tak, żeby było wiadomo kto i kiedy ma swój ruch
    - wprowadzić przedmioty dla necro z wypraw, przystań ma 8 różnych zestawów, które wypadają z wypraw, necro ani jednego
    - naprawcie zebranie magii, ten czar nie może kosztować 200 many i być tak beznadziejny
    - czytać bug report
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast