Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 46

Thread: Mapa Rozwoju Gry - Wiosna 2015 - Dyskusja

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Aha, i godzinę potęgi naprawcie, bo nie da się grać od 20:00 do 21:00 przez ten event. Ała >___<
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Server
    CLA01
    Cześć wydaje mi się że ograniczenie członków gildii to zły pomysł ,dlatego że niektórzy już są ze sobą sporo czasu i wyruszają razem na różne przygody ,jak to się mówi w kupie siła i jest raźniej a jest dużo osób chętnych do pomocy ,sam jestem założycielem gildii i wiem że pomoc zawsze jest potrzebna w każdej grze ,co do reszty pomysłów nie mam zastrzeżeń.

Server
    CLA01
    aha no i zapomniałem o najważniejszym ,rywalizacja między gildiami to był by bardzo fajny pomysł za jakieś fajne nagrody ,musicie o tym pomyśleć ,.

Server
    CLA01
    Według mnie propozycje sa bardzo ciekawe, popieram ograniczenia wielkosci gildii, dwuosobowe wyprawy i gildiowe prowincje. Wszystko brzmi dobrze, zobaczymy jak wyjdzie

Server
    CLA01
    Uważam, że ograniczenie licznika gildii nie zmieni nic, bo namnoży to tylko nowych gildii, chyba że ma to aspekt techniczny z punktu widzenia silnika gry i tym jest podyktowane. Reszta zmian w stylu sami sobie wymyśliliśmy, sami sobie wprowadziliśmy - pozostało nam tylko bić pokłony i zapłacić.

Server
    CLA01
    Witam, co do waszych usprawnień to od momentu wprowadzenia ich nie znalazłem NIC czym mógłbym ulepszyć artefakt. A co do specjalnych artefaktów to również nie znalazłem NIC specjalnego .Grałem wiele walk bohaterskich i NIC NIC NIC!!!!!!

Server
    CLA01
    Trochę jestem rozdarty czytając o planach rozwoju projektu, w którym nie pokonano bariery stabilności. Gorący apel do "Zespołu Might and Magic Online": przekierujcie swoje zasoby na poprawę obecnych funkcji gry, a dopiero po osiągnięciu 100% stabilności i grywalności rozwijajcie wodotryski i fajerwerki.

Server
    CLA01
    Przecież szanowna BB_Naerjan wyraźnie napisała, że wprowadzili balans postaci, więc o co Wam chodzi?

Server
    CLA01
    najpierw niech zaczyna wiosnę pod tytułem "nowy,szybszy,lepszy" od postawienia serwera

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Niedziela godzina obiadowa,nic nie zrobia z serwerem zapomnij ,jak dobrze pamietam pracuja w dni powszednie od 9 -19

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast