Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5
Results 41 to 45 of 45

Thread: blad #12 i kolejka logowania

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    Kirkus nie radzę, skończy się sądem rodzinnym czy coś
    moze jej 2 braci co najwyzej obije mnie, jest ryzyko jest zabawa

Server
    CLA01
    Kali to Ty zacząłeś się od razu oburzać. Mogłeś zapytać spokojnie o co konkretnie mi chodzi, o podanie przykładów, ale nie, nagle zostałam włożona do jednego wora z zerami (według Ciebie oczywiście), a potem zacząłeś serię komentarzy w stosunku do mnie. Fałszywa, zakłamana, egoistka, etc... to akurat jest obraźliwe. To czy zgodne z prawdą każdy może sobie osądzić według uznania, nie rusza mnie to na tym serio kończę naszą dyskusję, bo nie ma sensu, nigdzie to nie prowadzi.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    moze jej 2 braci co najwyzej obije mnie, jest ryzyko jest zabawa
    Kirkus przestań, bo jeszcze ja oberwę od tych braci za wkładanie Ci takich pomysłów do łba

Server
    CLA01
    to podaj przykład

MOD_Tiger
    Guest
    Witam.

@kali1111
    Dostales bana bo po raz kolejny zlamales regulamin, co do slusznosci banow, sam dobrze wiesz jak sie zachowujesz, jest pelno swiadkow i dowodow na Twoje wielokrotne lamanie regulaminu, odkad sie pojawiles prawie codziennie dostaje skargi na Twoje zachowanie.
    BTW bana dostales od BB.

@temat.
    Dziekuje za zgloszenie, nie mniej z racji zbyt duzego zboczenia z tematu przez co tworzenie niepotrzebnego spamu zamykam temat.

Pozdrawiam
    MOD_Tiger
    Last edited by Tigger; 27.02.15 at 00:59.

Page 5 of 5 FirstFirst ... 3 4 5