Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast
Results 21 to 30 of 45

Thread: blad #12 i kolejka logowania

Server
    CLA01
    Kali no przykro mi, że się obrażasz za szczerość Wszyscy są zerem, wszyscy mają z Tobą nieuzasadniony problem? A może po prostu to jednak Ty coś robisz nie tak jak trzeba co? No nic, nie chcesz brać tych słów pod uwagę, Twój błąd.

Życzę jak najlepiej i pozdrawiam ciepło

Server
    CLA01
    taka szczerosc to wedlug mnie wybiorczosc i po prostu pustota. zwykły egoizm- nikt sie nie umie postawic na moim miejscu, wchodzisz do gry a tu ban na czat. i po wielkich prośbach i pomocy od graczy (pozdrawiam normalne osoby z herosów) Z ŁASKI dowiaduję się, ze mam bana na tydzien. za co ? tego juz czcigodna izzy nie wie i nie chce wiedziec. najlepiej mnie jeszcze obrazic. dziekuje za taka znajomosc ale nie ty pierwsza okazujesz się fałszywa i zakłamana w tej grze.

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    Masz bana za niewyparzoną, prowokująca gębę, doskonale o tym wiesz...Jak chcesz sobie płakać to idź w poduszkę, albo na ranienie matki i nie spamuj tematu, bądź pogadaj na PW... NIGDY nie potrafisz odpuścić! I Ty się dziwisz, że masz bana? W końcu ktoś mądry poszedł po rozum do głowy i zrobił coś dobrego dla społeczeństwa.

vismaior77's Avatar
    Server
    CLA01
    Cóż zagram w dragon`s call 2 bo tutaj widzę nie pogram

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    Może partia w kalambury na kurniku ?

Server
    CLA01
    U mnie kolejka logowania jak w bitwę chcę wejść daję atak i do widzenia wyrzuca.

Server
    CLA01
    Nie przepadam za narzekaniem, ale dlaczego pierwszym pytaniem po każdej przewie technicznej jest "Co tym razem popsuto?"

Server
    CLA01
    Kali to nie jest wybiórczość, obserwuje Twoje zachowanie na Heroesie od pewnego czasu i niestety nie podoba mi się to co widzę (tak to jest właśnie ta szczerość). Wchodzę do gry, a tu ban, no to piszę ładną wiadomość, staram się być kulturalna, bez nerwów, wybacz, ale w Twoim wypadku pewnie tak nie było. No nie wiem za co ten ban, ale czy ma to tak właściwie w całej dyskusji znaczenie? Nikt Cię nie obraził, powiedziałam, że da się z Tobą normalnie pogadać, bo się da i nie jest to niemiła/nieprzyjemna rozmowa, a tutaj pokazujesz się od innej strony. Poproszę cytat tego słowa, którym niby Cię tak obrażam Do ostatniego się nawet nie wypowiem, bo szkoda słów... kto tu kogo obraża

Server
    CLA01
    oczywiscie, ze ma znaczenie. ale ma dla mnie, czego twoj egoizm nie dopuszcza, prawda? ze komus się dzieje krzywda. bo tak naprawdę nawet nie rozważysz czy ja napisałem kiedykolwiek cos, co zasluguje na 7 dni bana? hah. za trudne dla panny fałszywej. i to nie jest obraza tylko fakt, bo na priv czy gdzie indziej jestes zupełnie inna. ja jestem taki sam- szczery do bólu, ale na pewno nie wulgarny.

Server
    CLA01
    Trzeba przeczekać godzinę potęgi Jej ideą jest właśnie zamulanie gry Taki event
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Page 3 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 5 LastLast