Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 45

Thread: blad #12 i kolejka logowania

Server
    CLA01
    Kali sory bez urazy, ale ogarnij się. Da się z Tobą normalnie pogadać, ale jak udzielasz się na Heroesie to mam ochotę otworzyć nóż. Dosłownie jakbyś miał dwie osobowości... Ciągle płaczesz, że na czacie nie takie rozmowy jak byś chciał, że gra beznadziejna, że Tiger się na Ciebie uwziął, o boże dostałeś bana, o matko nie odpisują Ci na maile ! Straszne... Nie dasz rady żyć teraz. Widać Tiger miał dość Twojego czepiania się, że nie spełnia się w roli moderatora i, że Ty byłbyś lepszy, bo zabroniłbyś wszystkim prywatnych rozmów i banował każdego po kolei kto by chciał pogadać o czymś innym niż gra...

Server
    CLA01
    Zgadzam się z poprzedniczką. Z jednej strony normalny z Ciebie facet, a nieraz... Nawet nie dwie twarze, tylko kilka.

Server
    CLA01
    Ale sprecyzujcie do kogo mówicie do kali1111 czy kali1111?

Kale chcą po prostu być zauważani i uznawani. To krzycząca potrzeba bycia widocznym z domieszką przerostu ego.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Ale sprecyzujcie do kogo mówicie do kali1111 czy kali1111?

Kale chcą po prostu być zauważani i uznawani. To krzycząca potrzeba bycia widocznym z domieszką przerostu ego.
    no co, mówiłem że mam schizofremię

Server
    CLA01
    Chyba schizofrenię.

Server
    CLA01
    jestescie rownie smieszni jak psuedomod tiger. dostalem 7 dni bana bez powodu i bez dowodów. izzy juz jest skreslona przez swoje słowa, marian to wiadomo hejter i cwaniak internetowy. wadera boi sie nicku podac ale tez tak zwane ZERO. z supportem od 5 dniu zero kontaktu zero odpowiedzi. takiego braku profesjonalizmu i prowadzenia prywatnego folwarku nie widziałem nigdy i nigdzie. skandal.

Server
    CLA01
    powtorka z rozrywki znowu

Server
    CLA01
    Ciekawe czy mi pradawnego nie skasuje jak przerzucałem przez balifa ;]

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    Przed aktualką godzina potęgi normalnie działała, serwer też. Event i aktualizację o kant dupy rozbić jednym słowem!

" The Neverending Story"

https://www.youtube.com/watch?v=3khTntOxX-k

Crawshayi's Avatar
    Server
    CLA01
    Edycję mogli byście w końcu wprowadzić... zastanawia mnie jedno, czy ktoś w ogóle czyta te nasze wypociny? Chyba tylko My

Page 2 of 5 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast