Results 1 to 4 of 4

Thread: ban i brak odpowiedzi supportu

Server
    CLA01

ban i brak odpowiedzi supportu

witam, otrzymałem ban na czat bez żadnej informacji od kogo, na jak długo i przede wszystkim za co. support mi już 4 dni nie odpisuje, chciałbym prosić o kontakt jakąś osobę z "władz" herosów.

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    A to nie było jakiegoś powodu?
    iSKYLER

Server
    CLA01
    nie było zapewniam. podjerzewam pewnego uwziętego na mnie moderatora.ale nie było zadnej wiadomosci na skrzynce o powodzie i czasie kary. dlatego proszę o kontakt kogos z "góry" bo to jest utrudnianie mi gry.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

@kali1111: Jeśli nie masz dostępu do czatu gry, proszę o kontakt z obsługą klienta: http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Odpowiedź powinieneś otrzymać w ciągu 48 godzin od wysłania zgłoszenia, dlatego proszę o odrobinę cierpliwości.

Pamiętajcie, że moderator gry nie ma obowiązku informowania o nałożeniu kary. Jeśli wcześniejsze upomnienia zostały zlekceważone, może się tak zdarzyć, że gracz otrzyma blokadę na czat gry bez ostrzeżenia.

Przypominam, że regulamin gry możecie znaleźć na forum: kliknij tutaj. Warto dokładnie zapoznać się z obowiązującymi zasadami, aby uniknąć ewentualnych nieprzyjemności.

Wątek zamykam.