Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18

Thread: Strata wojska przez błedy gry

Server
    CLA01
    Ja zgłosiłem 23 lutego jak o 20.00 serwer padł i olali mnie ciepłym moczem.......

Piotr1966's Avatar
    Server
    CLA01
    ludzie zlitujcie sie już trzeci raz podchodzę do walki z bossem pierwszą ture wygrywamy (gram z bratem w drużynie a na drugiej nas wyrzuca i musimy zaczynać wszystko od nowa)jak to długo bnowa.Jak długo to będzie jeszcze trwac ilem mam tracic wojska żeby przejsc dalej?Czy nasi adm.jaja sobie robią z graczy?

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Piotr1966 View Post
    ludzie zlitujcie sie już trzeci raz podchodzę do walki z bossem pierwszą ture wygrywamy (gram z bratem w drużynie a na drugiej nas wyrzuca i musimy zaczynać wszystko od nowa)jak to długo bnowa.Jak długo to będzie jeszcze trwac ilem mam tracic wojska żeby przejsc dalej?Czy nasi adm.jaja sobie robią z graczy?
    Po co grasz jak są problemy w grze...
    Server full i kolejka...
    Server nic nie warty...

Server
    CLA01
    Karuzela dalej się kręci, cyrk świetnie działa, kupujcie więcej monetek i dawajcie robić z siebie wała, a jak coś się psuję i nie działa poprawnie...no cóż to beta

Wylogowało mnie czy tam nie wiem co podczas bitwy

Następnie znany nam błąd

Odświeżam i tak, jestem zalogowany (a stałem w kolejce) mam wojsko (ufff) nawet czat działa, następna walka i co ?? To samo JUPI !!!
    Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Maniek123404 View Post
    Po co grasz jak są problemy w grze...
    Server full i kolejka...
    Server nic nie warty...
    nie gram, mam straty w wojsku, 4 gofziny temu miałem 80 liszków do rekrutacji, jutro miałbym 100 a tak dalej będzie 80

Server
    CLA01
    Dalej nic nie naprawiono :/

Gram aby grać, ten co grał, a już nie gra, to będzie grał

"Przepraszamy za niedogodności, dziękujemy za cierpliwość, liczymy na wasze opinie i uwagi dotyczące gry, są one dla nas bardzo cenne i przekażemy je deweloperowi gry."

Server
    CLA01
    przy wylogowaniu i ponownym zalogowaniu wcieło mi 52PŁOMYKI!!!!

Jarl_Sidek
    Guest
    a jak nie to wyczysc cookies i jeszcze raz wlacz. Mi pomaga zawsze.

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2