Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 18

Thread: Strata wojska przez błedy gry

Server
    CLA01

Strata wojska przez błedy gry

Witam.

Stracilem dzisiaj około 2000 kryształów (przeliczając na strate wojska w grze) z powodu błedów gry, tzn. zawieszania gry oraz czatu, a także wylogowywania. Gdzie można zwrócić się o zwrot wojska ? Ewentualnie czy istnieje w ogóle taka możliwość ?

Pozdrawiam

Server
    CLA01
    Pisz do syupportu Ale blado to widze

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Król julian za duzo ci nie da

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Browarq View Post
    Witam.

Stracilem dzisiaj około 2000 kryształów (przeliczając na strate wojska w grze) z powodu błedów gry, tzn. zawieszania gry oraz czatu, a także wylogowywania. Gdzie można zwrócić się o zwrot wojska ? Ewentualnie czy istnieje w ogóle taka możliwość ?

Pozdrawiam
    Jeśli straciłeś wojsko z powodu zakłóceń na serwerach gry, będziemy mogli zwrócić Ci utracone jednostki. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z pomocą techniczną, w zgłoszeniu wskaż dokładną datę i godzinę, kiedy sytuacja miała miejsce. Miej jednak na uwadze, że jeśli nie będziemy w stanie potwierdzić/ zaobserwować zakłóceń na serwerach gry w tym czasie, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Jeśli straciłeś wojsko z powodu zakłóceń na serwerach gry, będziemy mogli zwrócić Ci utracone jednostki. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z pomocą techniczną, w zgłoszeniu wskaż dokładną datę i godzinę, kiedy sytuacja miała miejsce. Miej jednak na uwadze, że jeśli nie będziemy w stanie potwierdzić/ zaobserwować zakłóceń na serwerach gry w tym czasie, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu.
    Czy można odzyskać sprzedany artefakt?

Ceesem's Avatar
    Server
    CLA01
    A co w takim razie z błędem "nie leczenia" się wampirów?? Walki powodują większe zużycie many, straty w jednostkach i większe zużycie zwojów. Na wampiry nie było potrzeby zużywania czarów bo przy dobrej taktyce wychodziły z walk bez strat. Teraz trzeba ja albo leczyć albo zastępować jednostkami, które wymagają leczenia. Czy zatem każdy ma pisać do supportu czy będzie to rozwiązane zbiorowo?

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    @Ceesem: Błąd powinien zostać usunięty podczas jutrzejszej przerwy technicznej, dlatego nie ma potrzeby na chwilę obecną, aby dodatkowo zgłaszać występowanie tego problemu.

Server
    CLA01
    Jeśli straciłeś wojsko z powodu zakłóceń na serwerach gry, będziemy mogli zwrócić Ci utracone jednostki.
    [...]
    Miej jednak na uwadze, że jeśli nie będziemy w stanie potwierdzić/ zaobserwować zakłóceń na serwerach gry w tym czasie, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu.
    Pięknie brzmi - jak wszystkie posty Pani BB_Naerjan - lecz rzeczywistość, jest niestety "nieco" inna. Osobiście na kilkanaście rożnych zgłoszeń straty wojska w wyniku 100% błędów gry (tam gdzie nie miałem 100% pewności nawet nie próbowałem) zwrócono mi chyba 2-3 razy - ZAWSZE wtedy miałem kilka scrennów "krok po kroku" co się działo. Oczywiście w większości zgłoszenia zawierały screeny, ale nie było to uznane. W lwiej części przypadku masz "propozycję" czyszczenia ciasteczek, mycia flesza, etc., czyli z cyklu "to nie my". Ale próbuj.

Zwróć uwagę na sprytnie dobrane słowa:
    "będziemy mogli" Ty czytasz jako "zwrócą mi" ale w rzeczywistości jest to "przecież nie obiecałam, że zwrócimy"
    "wskaż dokładną datę..." = "udowodnij że nie jesteś wielbłądem"
    "miej jednak na uwadze że jeżeli nie będziemy" = "to i tak Twoja wina, u nas działało poprawnie"

aha - wyłączenie serwera bez ostrzeżenia nie jest uznawane przez BB jako błąd gry.

Ceesem's Avatar
    Server
    CLA01
    Support mnie "oświecił"
    "Dziękuję za Twoje zgłoszenie.
    Po ostatniej aktualizacji Wampiryczne Dotknięcie przestało działać na demony.
    Ten problem trafił już do odpowiedniego działu i już nad nim pracujemy. Błąd zostanie naprawiony jak tylko to będzie możliwe.
    Przepraszam za wszelkie niedogodności, jakie ta sytuacja może powodować.
    Pozdrawiam,
    Julian
    Twój Zespół Might & Magic Heroes Online

kirkus132
    Guest
    ot i strata, twój problem żeby udowodniż że to była ich wina nie twoja, bo oni moga powiedzieć że u nich wszystko dobrze, nie jest dobrze, gra się tnie jak emo w gimnazjum

Page 1 of 2 1 2 LastLast