Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 19 of 19

Thread: Gra

Server
    CLA01
    Ze swojego doświadczenia wiem, że da radę, ale jak masz złe ustawienie to i tak przegrasz. Dodatkowo gra bezimiennymi na 13 to ruletka, bo nie wiem czy wiecie ale jest bug, jak jednostka przejęta przestaje być nasza w momencie poddania się przeciwnika to ma dodatkowy ruch = po stacku bezimiennych przy złych lotach :P

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    nie upieram sie ze sie nie da , bo wszystko sie da przy dobrych wiatrach ugrac ... ale wyobrazasz sobie ponad 100 takich walk ??

Server
    CLA01
    Ja tak ale w 100 dni czyli może eq dobre w 2 lata zrobisz ;p

Server
    CLA01
    ja na luzie, w dobrych miejscach przy dobrym ustawieniu bezimienni to 2 rundy a w złym 4 :P (poddają się)

Server
    CLA01
    Zgadzam sie z wami heroesonline123 i okogi. Eksperyment nie udany z siłami wroga powyżej 4 poziomu bohaterskich.
    Nie rozpatrujmy żadnych bezimiennych, bo to jednostki eventowe (mnie to wogóle nie interesuje, gram swoimi rodzimymi), gra powinna byc grywalna jednostkami z naszych zamków. Napisałem wczoraj zgłoszenie bledu po zobaczeniu sil przeciwnika 98900 na swoim poziomie 5. Bitwy takie to juz jest meczarnia, wygrałem po 30 minutach z zuzyciem wielu zwojów, a gra nie powinna być taka męcząca bo wtedy traci sens jako rozrywka. Dobór tych poziomów trudności traktuje jako nieporozumienie. Pan Julian z suportu zapewnił mnie że przekaże odpowiednie sugestie więc jestem juz dobrej mysli
    Moze jednak byłoby lepiej wiecej takich sugestii, więc tez napiszcie w tej sprawie zgłoszenie błedu gry.
    Póki co pozostaje nam tylko zbieranie po 5 stali za walke na nizszych poziomach, mamy duuuuuuuuuużo czasu zanim dojdziemy bez placenia do wyszych poziomów.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    DOKLADNIE

skalowanie powinno byc zmniejszone o polowe na kazdym tierze ( no moze poza pierwszymi 3ema ) , bo jak widze BP 550k to rece opadaja
    dlatego ludzie szukaja exploitow bo 1 walka z mobkiem o takiej mocy z jednostkami po 70-90k ataku mija sie z celem , jaki sens walki 30 min jak tygodniowke sie szybciej robi ...
    samo uzbieranie stali na kolejny tier powinno byc glownym wyzwaniem , jak wspomnialem , skok z 12 na 13 tier to chyba 14k stali , czyli albo 140 dni na zadaniu albo 700 walk z mobkami , to malo ?? nawet jakby trwaly po 5 min a nie 30 to jest to sporo czasu ...

wg mnie do poprawki

Server
    CLA01
    Gra miała być wzywaniem na wiele miesięcy i... jest :]

Karol's Avatar
    Server
    CLA01
    może i tak, ale szybko sie nudzi, lepiej dodać coś co zajmie mniej czasu, a między czasie developerzy powinni wymyśleć+dodać coś nowego co znów zainteresuje gracza

edit: dla kogoś kto płaci gruby hajs na gre to wyzwanie sprowadza sie do kilku kliknięć -.-
    W grze: Nekrus, nekromanta 30+30 lvl
    Bestiariusz | Zdolności Kleryka | Zdolności Nekromanty | Jednostki Przystani

Server
    CLA01
    jak wiele rzeczy w życiu...

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2