Page 1 of 2 1 2 LastLast
Results 1 to 10 of 19

Thread: Gra

Server
    CLA01

Gra

Witam.Czy ktoś mógłby mnie,lub oczywiście inne osoby,zachęcić do powrotu? Czy coś zmieniło się na lepsze w grze w przeciągu kilku miesięcy?

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    widze ze zerwikapturek powrocil

no coz ... nie bylo cie , jest pare nowosci , ale jako ze przeoczyles sporo exploitow to bedziesz mial baaardzo ciezko dogonic czolowke , mozna powiedziec ze jestes na pozycji nowego gracza.
    latki spowodowaly ze bedziesz gonil 'spryciarzy' przez pare miesiecy ( albo kase bedziesz musial wladowac )
    w pvp zmiany , wiec ligi od nowa ... ale ciezko ci bedzie walczyc bo nie masz 5k mocy ... rycek ma 2wa ruchy i rozproszenie wiec nie bedzie ganiania po katach klerem

czat znika regularnie i nowy event ktory trwa obecnie laguje gre okropnie

zanim wszystko ogarniesz minie kilka dni , pozdr

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Możesz wejść, rozwalę Cię za te szybujące gryfy, którymi do spóły z Florusem odstraszyliście mnie od pvp jak jeszcze byłem noobem ^^

A tak na serio.

To prawda. Gra jest mocno dziurawa. Jest wprowadzanych sporo zmian (na korzyść), ale przy tym cały czas się coś wysypuje.
    Jak poprawią prędkość poruszania się bohatera - to nagle wampom leczenie nie działa.
    Jak znikający czerw został naprawiony, to nagle wyprawy są znerfione, a gracze zdemotyowani, bo nagle bardziej istotne staje się farmienie solo / w 2 osoby, niż łażenie bandą 5 osobową po łup.
    Jak chat długo nie działa, to nagle wszyscy gracze dostają zacne bonusy od UBI (surowce, patenty budowalny, odłamki doświadczenia 7 dniowe).

Dzień jak co dzień.

Ja w ramach gry wymyśliłem sobie nowego chalange'a - raportuje bugi na forum. Tona zabawy.
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Server
    CLA01
    Expoity sa w grze dalej. Chcecie wiedzięc kto wykorzystuje najwięcej błędow gry to patrzcie w rankingi. Gra stała sie wyscigiem na sposoby kto lepiej wykorzysta błedy programistów. Czyli tak jak dawniej, tylko itemy coraz lepsze i coraz latwiej je dostac w exploitach od znajomych.

Server
    CLA01
    Dziękuje.Chyba sobie jednak odpuszczę Być może kiedyś powstanie nowy świat,może wtedy.

Pozdrawiam

Server
    CLA01
    Majmas a powiedz mi jak rycek ma zrobić normalną walkę na 13 tierze jak jednostki nieraz dochodzą do ciebie w pierwszej rundzie a do tego każdy twój stack jest na hita? Jak rycerz ma zrobić walkę jak nie ma całunów, oślepień, zawieszeń i innych gówień które pozwalają sprawować jaką kolwiek kontrolę na planszy? (tak wiem zostają płomienie ale sens ich używania w ielu przypadkach jest mocno ograniczony). Znajomy kleryk (jednek z najmocniejszych na serwie) próbował zrobić walkę na 13 tierze i klepał to płomieniami prawie 40 min. Była to jakaś losowa grupa i była to na zasadzie "a ch*j spróbuje to zrobić". I po 40 min klepania dostał ZIELONĄ POTKĘ MANY!!! I teraz kto normalny będzie robił taki walki? Może kilku z ciekawości i to by było na tyle. Tak długo jak tego nie zmienią ludzie będą szukać sposobu aby to ominąć a że programiści w BB to słabe bolki to taki sposób się zawsze znajdzie. Na ten moment nikt na serwie nie ma eq z wyższych tierów robiąc "normalne" bitwy. I szczerze to nie ma się co dziwić bo jak można w 30 min zrobić 30 bitew lub 1 bitwę to wybór jest raczej oczywisty.

Server
    CLA01
    najlepszy na ten moment sposób na te bitwy na 13 tierze to dryfujący bezimienni :P

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by heroes-online123 View Post
    Majmas a powiedz mi jak rycek ma zrobić normalną walkę na 13 tierze jak jednostki nieraz dochodzą do ciebie w pierwszej rundzie a do tego każdy twój stack jest na hita? Jak rycerz ma zrobić walkę jak nie ma całunów, oślepień, zawieszeń i innych gówień które pozwalają sprawować jaką kolwiek kontrolę na planszy? (tak wiem zostają płomienie ale sens ich używania w ielu przypadkach jest mocno ograniczony). Znajomy kleryk (jednek z najmocniejszych na serwie) próbował zrobić walkę na 13 tierze i klepał to płomieniami prawie 40 min. Była to jakaś losowa grupa i była to na zasadzie "a ch*j spróbuje to zrobić". I po 40 min klepania dostał ZIELONĄ POTKĘ MANY!!! I teraz kto normalny będzie robił taki walki? Może kilku z ciekawości i to by było na tyle. Tak długo jak tego nie zmienią ludzie będą szukać sposobu aby to ominąć a że programiści w BB to słabe bolki to taki sposób się zawsze znajdzie. Na ten moment nikt na serwie nie ma eq z wyższych tierów robiąc "normalne" bitwy. I szczerze to nie ma się co dziwić bo jak można w 30 min zrobić 30 bitew lub 1 bitwę to wybór jest raczej oczywisty.
    i tu jest pelna racja ... rycek w normalnych walkach na 13tym tierze nie ma zadnych szans
    nie wiem jakim cudem oni chca by gracze normalnie walczyli .. to samo z uzbieraniem stali na walkach ( pomijam fakt polowania na itemki ) , 40 min dla klera hehe , 14k stali do uzbierania na takich walkach ...
    cos mi sie wydaje ze cos wprowadzili ale zaden z programistow nie raczyl nawet zagrac takiej walki a tym bardziej ryckiem ... to samo tyczy sie ZZ , przy zlym losowaniu nie ma szans, no i jeszcze fakt ze tam rycek ma tylko 1 ruch

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    jak yzej napisano: dryfujący bezimienni + zwoje odnowy i ryckiem powinno dac rade wygrac tiera 13

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    tylko ze bezimienni nie sa ogolnie dostepni a zwoje maja cooldowny
    oto przyklad przeciwnika z 13ki

Page 1 of 2 1 2 LastLast