Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast
Results 51 to 60 of 70

Thread: Aktualizacja 23.02.2015 - dyskusja.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01
    raczej zlikwiduja wsparcie dla jezyka polskiego tak jak to zrobili na clb z niemieckim

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01

hrabia36's Avatar
    Server
    CLA01
    Wielkie dzięki za szybkość teraz można więcej

Server
    CLA01
    Czat nie działa, lista znajomych też. Ja coś czuję, że te atrakcje wkrótce będą dostępne tylko za PB

LOOPING's Avatar
    Server
    CLA01
    Dziękujemy za konika i za poprawki
    Gratulacje za wasze starania i wielkie ogłoszenie na stronie głównej że aktualizacja skończyła się sukcesem !!
    Z jakim skutkiem czat działał mi całe 2 godziny i około 3 godzin po waszej nowelizacji wywaliło mnie w środku walki z napisem serwer będzie zamknięty.
    Kiedy wreszcie wprowadzicie poprawna wersję gry a nie połataną z WIELKIMI DZIURAMI?
    Chciałbym spokojnie grac i komunikować się z ludźmi którzy nie mają ts-a, niestety brak czatu uniemożliwia także pomoc innym, a trwa to już dość długo żeby rozwiązać ten problem a nie zajmować się nową areną nic nie robiąc ze starymi błędami i to najważniejszymi.

MoDa87's Avatar
    Server
    CLA01
    a co z całunem.. naprawiony?
    " Nic nie podbudowuje człowieka tak bardzo jak banda niedorozwiniętych kosmitów z chorobą sierocą "

Server
    CLA01
    Thanatos nie wiem, jaka to taktyka na tą arenę z samymi liszami (tudzież arcyliszami), ale o ile mi wiadomo - co wielokrotnie testowałem - to nie doszedłbyś do 16 poziomu bez strat, bo już na siódmym poziomie bez choćby 1 szybkiej jednostki nie jesteś w stanie ukończyć walki z bosem (wielką jaszczurką, rodem z Parku Jurajskiego) bez straty. Przyznam, że i ja RAZ przeszedłem nekro-magiem 16-ty poziom, ale z tak kolosalnymi stratami, że szkoda pisać... W związku z tym, podpisuję się rękami i nogami pod tym co napisał marian

BaltazarGabka-
    Sorki moja winna arcyliszami a co do tego przed udaniem się na arenę myślałem że sprawą oczywistą jest wzięcie kapliczki inicjatywy która starcza na pierwsze etapy i wspomnianego przez Ciebie bossa.

Lazurowy_Smok-
    Co do mojej wypowiedzi, nie wiem gdzie Ty widzisz tam że napisałem że jestem super wyjadaczem w tej grze. Gram dla przyjemności i dążę małymi kroczkami do celu, nie twierdząc że może akurat miałem szczęście ale arenę przeszedłem dzień przed aktualizacją która zabrała 2k ataku arcyliszom. Znajomy z gildii rycerz śmierci przeszedł arenę 5 lordami wampami i jednym duchem w 3h. Mi zajęło to 6h gdyż wolałem przemyśleć każdy swój ruch i ich możliwy. I nikogo nie krytykuje jeśli tak to odbierasz nie moja wina, w tej grze oprócz krytyków też liczy się taktyka przede wszystkim taktyka a później szczęście np krytyk. Pisałem to ze swojego punktu widzenia i przebiegu walki necromagiem a ni celem wywyższania się.

Server
    CLA01
    1. szybkość +
    2. pvp +; jednak będzie nadal problem z gryfami -, wydłuzenie czasu na ruch - ( 20s w zupełnosci wystarczało! mam takiego złoma, że w grze mam gdzieś 20 fps <serio> i ruch wykonuje się 5s ale 2m czasu rezerwy zupełnie starczało na 12 rund walki)
    3. naprawienie błędów -;
    a)wybrane umiejki (tudzież czary) przeskakują na domyślne <nawet się zdążyłem przyzwyczaić>
    b)Przy odblokowywaniu mapy Zapomnianych nie wiemy kiedy będzie możliwe wejście do Ziem. Przedwczoraj miałem 6 obelisków i chciałem od razu użyć, było jeszcze powierzchniowo 15% do odkrycia i nadal aktywne pole aktywacji obelsku, aktywuje (chciałem iść na Ziemie po 30 lvl) i nagle zawiecha, i... ładują się zapomniane Ziemie bez pytania o zgodę jak to bywa z tymi na mapie, że musimy kliknąc na wejscie. btw. Na Zapomnianych ziemiach nadal nie została wprowadzona aktualizacja dla Might Bohaterów!!!. Nie dało rady wygrać...
    c) zmieńcie i/lub zwiększcie drop na Trudnych Bitwach bo to się w głowie nie mieści aby wypadało to samo co na normalnych tyle, że częściej
    d) mało jest artefaktów w sklepach dla rycerzy (z dużym szczęściem)
    4. wprowadźcie reorganizację Rankingu wg pomysłu Tarhana http://forum.cla.heroes-online.com/t...ll=1#post35052 - bo za chiny słabsi gracze nie dostaną sie do Rady Smoczych.
    a) wprowadźcie zmianę pradawnych artefaktów o Skarbników raz w tygodniu, bo teraz 1-2 nadają się do kupna.

I to byłoby chyba na tyle z mojej strony.
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

Server
    CLA01
    5. Nadal brakuje tłumaczeń nowych misji/postaci na Ziemiach Światła.
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

Cwietu's Avatar
    Server
    CLA01
    Przepłynąłem przez morze łez i dodam coś od siebie - bardzo fajny pomysł ze zmianą prędkości poruszania się chociaż dobrze by było zostawić jednak te stajnie i dać im dopalenie prędkości do takiej jaką daje odłamek kombinacji. To tylko poł godziny na dobę, do tego umieścić po jednej stajni przy każdym mieście i byłoby miodzio. Zmiany w PvP chyba w dobrą stronę ale to trzeba będzie w praktyce przetestować. Dzięki za usunięcie kolejnych bugów choć ten z siłą ataku Głosa to była raczej fajna feature :P. Z tych wszystkich lamentów podczepię się tylko pod jeden - potwierdzenie wydania pieczęci. Naerjan pisała, że informacja będzie na początku roku a tu wiosna za pasem. Osobiście wstrzymałem się z wydawaniem pieniędzy na pieczęcie dopóki nie zapadnie ostateczna decyzja w tej sprawie. Swoją drogą dziwna sytuacja bo z tego co wiem nie ma czegoś takiego chyba w żadnej innej grze BB czy nawet UBI ale może się mylę. Tak czy siak zmiany generalnie na plusy dodatnie z jednym ujemnym, pozdrawiam.

Page 6 of 7 FirstFirst ... 4 5 6 7 LastLast