Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7
Results 61 to 70 of 70

Thread: Aktualizacja 23.02.2015 - dyskusja.

pyraigzik's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    edycji nie ma wiec bedzie spam

STAJNIE , oddajcie je !!! zarabaliscie juz kopalnie ( i tak okrojone ) , a teraz stajnie , strasznie odchodzicie od klimatu Herosow , juz malo co zostalo .... walsnie te zmienne byly najfajniejsze , w nastepnej latce zabierzecie miasta ?? a moze konia bohaterowi ?? bedzie pieszo biegal albo na dywanie latal co ??

szkoda , stajnie duzej roznicy nie robily ale mialy swoj klimat .... tak samo wolalbym kopalnie na mapie niz te glupie magazyny w miastach ....
    Podpisuje sie pod postem Okogi juz bez kopalni na mapie były pustki a teraz to czuje sie jak w grze rolniczej po odejsciu od miasta tylko pola uprawne... 0 klimatu z heroes. Sklepy i kapliczki to zdecydowanie mały ułamek budowli jakie mozna spotkac w innych odsłonach heroes. Pozdrawiam.
    Szukam screenow z zestawow artefaktow w tym watku http://forum.cla.heroes-online.com/t...0479#post30479

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Witajcie!

Dziękuję za wszystkie Wasze komentarze.

Zgłoszenia dotyczące błędów kierujcie, proszę, do pomocy technicznej. Nie zapomnijcie szczegółowo opisać problemu, gra składa się w ogromnej ilości elementów, dlatego ważne jest, abyście podawali dokładne nazwy i szczegółowy opis problemu. Błąd dotyczący "Wampirzego dotknięcia" jest obecnie badany i zostanie usunięty najszybciej jak to będzie możliwe.

Jeśli nadal macie problemy z czatem gry, proszę również o kierowanie zgłoszeń do pomocy technicznej. Lista znajomych i lista gildii powinny był dostępne, jednak w przypadku dużych gildii czas załadowania listy może być minimalnie wydłużony.

Dziękuję za wrócenie z kwestią dodatkowego potwierdzenia zakupu, który ma zapobiec niechcianemu skonsumowaniu Pieczęci Bohatera. Tak jak wcześniej wspominałam, pewne zmiany zostaną wprowadzone do interfejsu użytkownika. Na chwile obecną, nie jestem w stanie podać dokładnej daty, kiedy to nastąpi. Dziękuję za cierpliwość.

Qfelos's Avatar
    Server
    CLA01
    Dla mnie zmiany ogólnie na plus, ale stajnie mogly zostać żeby można bylo szybciej biegać przez te pół godzny.
    Wielki minus za brak przycisku potwirdzającego zakup dopóki go nie będzie nie wydam ani złotówki na PB nawet jak by dawali promocje 200% gratis.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Qfelos View Post
    Wielki minus za brak przycisku potwirdzającego zakup dopóki go nie będzie nie wydam ani złotówki na PB nawet jak by dawali promocje 200% gratis.
    dokladnie , mam tak samo , NIE wydam ani zlotowki poki sa te wszystkie pulapki na pieczecie ... po raz pierwszy spotykam sie z takim czyms i to w moich ulubionych Herosach
    juz raz poplynalem 3k pieczeci to mi powiedzieli ze transakcja przebiegla prawidlowo ( lol ), czuje sie oszukany i okradziony ...
    zostanie 'wspieraczem' w tej grze polega na wyslaniu pieniazka ,a oni sami decyduja jak wydac walute premium ,wiec poki co odradzam

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Dziękuję za wrócenie z kwestią dodatkowego potwierdzenia zakupu, który ma zapobiec niechcianemu skonsumowaniu Pieczęci Bohatera. Tak jak wcześniej wspominałam, pewne zmiany zostaną wprowadzone do interfejsu użytkownika. Na chwile obecną, nie jestem w stanie podać dokładnej daty, kiedy to nastąpi. Dziękuję za cierpliwość.
    Pytanie jak najbardziej na poważnie:

Czy Wy tam jesteście aż tak mocno ograniczeni umysłowo? Ile razy można powtarzać to samo żeby dotarło do Waszej świadomości?

Kuzynka pracuje z dziećmi upośledzonymi umysłowo i nie zdarza się aby musiała informować je/tłumaczyć im coś więcej niż 3x.
    Więc zanim poczuje się Pani urażona i zacznie straszyć banami to proszę odnieść powyższą informację do siebie w temacie:
    - tłumaczenia/informowania, że gracze chcą potwierdzenia wydania pieczęci
    - tłumaczenia/informowania o samoczynnym przejściu z ataku specjalnego na zwykły.

Dziękuję.

Server
    CLA01
    ]wampiry się nie leczą, co to jest ?co się stało

Server
    CLA01
    Nadal nie ma magicznych głazów !

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    W czwartek ma byc o 11-14 przerwa techniczna.napisz im do suportu moze ogarna i to tez naprawia

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by BB_Naerjan View Post
    Witajcie!

Tak to wygląda :P
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Prawie kliklem w te ikonki na zielono za PB ,dobrze ze to tylko gif

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Page 7 of 7 FirstFirst ... 5 6 7