Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 70

Thread: Aktualizacja 23.02.2015 - dyskusja.

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Zgadza się, jak się ustawią to jeden weźmie np. 5-6x łucznik i zanim mu zejdzie to drugi się nachapie. Jest proste rozwiazanie, do tego wielokrotnie zgłaszane - ujemne punkty bądź właśnie zawieszenia, ale proponowałbym 2-3 godziny.
    Ja proponuję ujemne punkty za ucieczkę pvp + karać niską prędkością konia na 24h ^^

Quote Originally Posted by okogi View Post
    edycji nie ma wiec bedzie spam

STAJNIE , oddajcie je !!! zarabaliscie juz kopalnie ( i tak okrojone ) , a teraz stajnie , strasznie odchodzicie od klimatu Herosow , juz malo co zostalo .... walsnie te zmienne byly najfajniejsze , w nastepnej latce zabierzecie miasta ?? a moze konia bohaterowi ?? bedzie pieszo biegal albo na dywanie latal co ??

szkoda , stajnie duzej roznicy nie robily ale mialy swoj klimat .... tak samo wolalbym kopalnie na mapie niz te glupie magazyny w miastach ....
    To prawda. Stajnie mogły zostać, żeby można było sobie jeszcze bardziej podbić prędkość biegania na te pół godziny.
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Server
    CLA01
    Czat nie działa.

Server
    CLA01
    A co z graczami co wykupili-Odłamki kombinacji : tam jest +60% szybkośći konia -zwrócicie koszta poniesione przez graczy ?

hols's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Listonosz2011 View Post
    A co z graczami co wykupili-Odłamki kombinacji : tam jest +60% szybkośći konia -zwrócicie koszta poniesione przez graczy ?
    Nie zwrócą.

Testowałem mniejszy odłamek biegania i jest jeszcze szybciej niż było. Jak teraz dasz sobie te 60% z kombinacji to ruch będzie jeszcze szybszy, bo została podniesiona baza, od której ten % jest liczony.

Trochę marudzenie na siłę :P Będziesz pomykał elegancko - don't worry.
    14.07.2015. - daję sobie siana z MMHO, grą nadaje się na zamkniętą betę, ilość buggów w grze uniemożliwia normalną rozgrywkę.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Lazurowy_Smok View Post

Potwierdzenie zakupu to ogromny problem, który jak pisał przedmówca nie jest chyba celowo rozwiązywany a zakupy, które są "robione" przez gracza nieświadomie, przypadkiem lub w ogóle cudownie się powiększają magazyny to zwykły wyzysk i oszustwo. Przez te podstępne ustawienia setki tysiecy pieczęci poszły na powiększanie magazynów, szybką rekrutacje.
    Jest to ewidentne działanie na szkodę gracza i nosi znamiona celowego oszustwa. Ja na całe szczęście nie wydałem złotówki na pieczęcie. Nie mam zamiaru wydawać kasy na produkt który jest nie kompletny, nie gotowy. Pomijam fakt że nie jestem zwyczajny inwestować kaskę w ludzi, którzy graczy traktują z góry i dopuszczają się takiego "kantowania" na pieczęciach.

Server
    CLA01
    Gdzie się podziało wskrzeszenie? Wśród zdolności zostało, ale z książki czarów zginęło a i w czasie bitwy pokazuje się jakby rzadziej, chociaż za to głowy nie dam.

semiangel's Avatar
    Server
    CLA01
    Jak dla mnie, to w PvP, powinni wprowadzić dzienne limity walk, co zwiększyłoby szanse graczy pracujących, tudzież uczących się, z tymi, tzw. "no-lifami", którzy mogą spędzić przy kompie i cały dzień. Za ucieczkę, powinna być wprowadzona taka kara, by bardziej się opłacało uczciwie przegrać z nadzieją, że się "upiecze" lub coś się "ustawi". To, że zwiększyli szybkość biegania, może i dobrze, lecz znów wbijanie smoczych leveli, będzie dawać mniejsze korzyści.
    Fakt, Stajnię powinni zostawić, choćby dla zachowania tradycji i dla poprawy "wyglądu" lokacji.
    Wydłużenie czasu tur - na plus, gdyż zawsze trzeba wziąć pod uwagę, że niektórzy gracze mają lagi, a gra , czasem nawet tym z "wypasionym" sprzętem, potrafi całkiem mocno lagować. Poza tym., te parę sekund przyda się tym, którzy podczas walki lubią kupować (w sklepie) - no cóż, jak ktoś cierpi na nadmiar kasy - to niech wydaje (to pewnie główny powód tej zmiany).

Server
    CLA01
    Kolejny błąd -dość istotny
    podczas walki drużynowej w trybie bohaterskim przyjmuje Tier niższy (jak jedna osoba ma np. 10 a druga 5 to walka będzie się toczyła na Tierze 5)
    Więc nie rozumiem czy to jest błąd tylko kolejny czy celowa jakaś zagrywka.

Server
    CLA01
    Oślepienie z ksiązki nie działa;P

Server
    CLA01
    Kolejna aktualizacja i kolejny problem z czatem.

Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast