Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 70

Thread: Aktualizacja 23.02.2015 - dyskusja.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by okogi View Post
    edycji nie ma wiec bedzie spam

STAJNIE , oddajcie je !!! zarabaliscie juz kopalnie ( i tak okrojone ) , a teraz stajnie , strasznie odchodzicie od klimatu Herosow , juz malo co zostalo .... walsnie te zmienne byly najfajniejsze , w nastepnej latce zabierzecie miasta ?? a moze konia bohaterowi ?? bedzie pieszo biegal albo na dywanie latal co ??

szkoda , stajnie duzej roznicy nie robily ale mialy swoj klimat .... tak samo wolalbym kopalnie na mapie niz te glupie magazyny w miastach ....
    A wole stała prędkosc konia niż stajnie.

Maniek123404's Avatar
    Server
    CLA01
    Kapliczki zabierzcie nie są potrzebne 10% doświadczenia nic nie daje...
    Koń by się uśmiał xD

Server
    CLA01
    1. Wampiry się nie leczą - czyli że tradycyjnie. Podczas wprowadzania łatki zawsze coś trzeba spieprzyć.
    2. Czy to takie trudne wprowadzić potwierdzenie wydania pieczęci.

Server
    CLA01
    16lvl areny jest łatwy wystarczy pomyśleć i mieć ze sobą kilka zwojów i maks 3 próby jak za pierwszym razem się nie uda żeby przejść. Ja przeszedłem raz za pierwszym raz za 3 razem grając 5 liszami necromag ukończyłem arenę wystarczy dobrać odpowiednią taktykę. Gorszy miałem problem żeby ukończyć bez strat 22lvl gdyż traciłem slot lisz lub dwa często ale po kilku próbach i to się udało. Wystarczy używać zwojów okopów, wzmacniającego światła, sanktuarium, rozkazu i regeneracji plus polecam na arenę jakieś runo dłuższe ja użyłem 3h nadziei.

Ceesem's Avatar
    Server
    CLA01
    Niestey równiez stwierdzam fakt, ze wampiry sie nie leczą

Server
    CLA01
    Co zrobiliscie z animacja podczas walki ? jest opuznienie jak sie wyda polecenie jednosce o jakies 1.5 -2 sekundy strasznie to irytujace ( to samo dotyczy bohatera )...

No i wampiry sie nie lecza

Server
    CLA01
    A tumany dalej nie naprawili najważniejszego. Ile jeszcze.
    1. Nie ma potwierdzenia wydania pieczęci.
    2. Wybrane umiejętności podczas walki same odznaczają się.
    3. Po przyjęciu kapitulacji wroga w bitwie, akcja nie zatrzymuje się, tylko przechodzi ruch w wyniku czego, np. rzucone na nas przez wroga czary odejmują nam pkt życia.
    4. Niektóre umiejętności na karcie jednostek wroga nie mają opisanego zasięgu.
    5. Po przejściu na następny poziom bohatera czasami nie pojawia się ekran powiadamiający wraz z bonusami. Nie zalicza wtedy np. tak uzyskanego poziomu do statystyk w osiągnięciach.
    Na wyprawach jest następujący problem. Przykład: brakowało mi 100K do następnego poziomu. Poszedłem na wyprawę za 500K+ 100% 500K. Po pozytywnym skończeniu wyprawy nie zobaczyłem ekranu powiadamiającego o uzyskaniu następnego poziomu, poziom wszedł ale ze stanem zerowym zamiast +900K.

Moja propozycja. W osiągnięciach większość misji jest nieopisana. Widzę czego nie zrobiłem, ale nie wiem jak to zrobić, nie wiem gdzie, co i jak i z czym sie dana misja wiąże.

Server
    CLA01
    Thanatos nie wiem, jaka to taktyka na tą arenę z samymi liszami (tudzież arcyliszami), ale o ile mi wiadomo - co wielokrotnie testowałem - to nie doszedłbyś do 16 poziomu bez strat, bo już na siódmym poziomie bez choćby 1 szybkiej jednostki nie jesteś w stanie ukończyć walki z bosem (wielką jaszczurką, rodem z Parku Jurajskiego) bez straty. Przyznam, że i ja RAZ przeszedłem nekro-magiem 16-ty poziom, ale z tak kolosalnymi stratami, że szkoda pisać... W związku z tym, podpisuję się rękami i nogami pod tym co napisał marian

Yaciesh's Avatar
    Server
    CLA01
    Witam,
    widać ostatnio, że dużo fajnych rzeczy się tu ostatnio dzieje…. Do niedawna wprowadzane zmiany powodowały tylko utrudnienia w grze ale pewnie sami zauważyliście że powoduje to spadek zainteresowania grą… Podkręcając stale wymagania (bo kilka osób się nudzi) powoduje tylko powstawanie zniechęcenia u graczy z niskim lelewem lub tych całkiem nowych.
    Dzisiejsza poprawka sprawia że gra staje się na powrót przyjemna a rozwijanie wątków PvP oraz fabuły związanej z "Lepszy, Silniejszy, Szybszy" napełnia mnie otuchą bo rodzi nadzieję że to nie koniec gry ale … może początek ?

Server
    CLA01
    Co do areny walk to pomyśl kolego też o rycerzach, którzy nie mają tylu czarów i ruchów co Ty. Jedyna opcja wygrania 16 poziomu to szczęście, sporo ataków krytycznych i same arcylisze bez tego rycerz necropoli nie ma szans, ja podchodziłem do tej bitwy 4 razy nim mi się udało. Potem jest 17 etap w którym składem ammi, który umożliwia zaliczenie 16 poziomu nie da się ukończyć 17 etapu.
    Dla przypomnienia dodam, że dobry rycerz ma ze zwoju regeneracji ok. 600 pkt życia, okopy 35% obrony, więc nie gadaj tutaj o tym jaki to wspaniałym wojownikiem jesteś a krytykujesz innych. Zrób rycerza necropoli i przejdź arene walk wtedy zobaczysz o czym mówisz. Mag ma ponad 70% okopów do tego blokowanie i regeneracja pare tysięcy, może spowolnić, piętnować...

Likwidacja stajni to jak najbardziej słuszne posunięcie! Choć uważam, że jako obiekt powinien zostać na mapie. Ważny jest efekt czyli -wreszcie gracze, których nie stać na odłamki będą mieli komfort gry jakiś a nie poruszanie się po mapie jak żółw.

Potwierdzenie zakupu to ogromny problem, który jak pisał przedmówca nie jest chyba celowo rozwiązywany a zakupy, które są "robione" przez gracza nieświadomie, przypadkiem lub w ogóle cudownie się powiększają magazyny to zwykły wyzysk i oszustwo. Przez te podstępne ustawienia setki tysiecy pieczęci poszły na powiększanie magazynów, szybką rekrutacje.

Dla mnie tez brakuje "market place", który był nieodzowną częścią gry dostępność surowców i ich przyznawanie nie jest zbilansowane i ciągle jest duża nadwyżka drewna względem kamienia lub też nadmiar i niedomiar złota.

Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast