Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3
Results 21 to 29 of 29

Thread: Pazury Namtaru .Help !!!!!!!!!!!!

Server
    CLA01
    I jaki masz w tym problem? Wzięcie zadania dot. fabuły (czyt. prośba Yolartha) przekracza Twoje możliwości?

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    Kirkus to nie jest obrona, po prostu mówię, że niepotrzebnie się produkują o tym portalu, skoro powiedział, że go nie ma aktywnego...
    yeż w sumie sądz ze robi to niepotrzebnie, w sumie jakby był screnn widzielibyśmy jakie ma misje, moze nie do końca mówi nam prawdę, tak mozemy w ciemno zgadywać typowe problemy dlaczego portlal jest nieaktywny

Server
    CLA01
    Dobra ale temat jest już zamknięty, bo mu odpowiedzieli w mailu, że musi 5 akt skończyć i tyle

Server
    CLA01
    grabarz 121 moze nie kończe greystone bo mi sie nie śpieszy co będę później robił nudził się .po za tym nie każdy ma smoczy poziom 30 i czas zeby grac po 10 godz.
    IzzyCz czy po zakończeniu 5 etapu otworzą się portale do nowych prowincji ,będą nowe ciekawe misje czy klepanie tego samego na okrąglo

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    Dobra ale temat jest już zamknięty, bo mu odpowiedzieli w mailu, że musi 5 akt skończyć i tyle
    Dodali nową fabułę - akt 5?

Server
    CLA01
    Marian wybacz ! To się nazywa "Ostatni rozdział"
    Dark będziesz mieć dostęp do tych misji, o których mówiliśmy wcześniej, ale tak będzie to klepanie tego samego, bo po ukończeniu fabuły gra staje się rutynowa.

Server
    CLA01
    jak wykonać wszystkie pająki królowej. Gdzie te pomioty, help

Server
    CLA01
    yyy... i znowu mam ochotę napisać moje słynne "chyba gry pomyliłeś człowieku"
    O niczym o czym piszesz NIE WIEM!
    Jam jest Józef

Ziutu - Mag przystani 30 + 5poz. oraz Josephe - Rycerz Śmierci 30 + 4poz. (gildia - Blackest Night)
    Jeszcze nie pokonałem Sandro Reborn, ale to zrobię już niedługo...

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by FARINELLI41 View Post
    jak wykonać wszystkie pająki królowej. Gdzie te pomioty, help
    Wykonać? Normalnie. Bierzesz misje, idziesz za strzałkami, zbierasz pająki (zazwyczaj 3 są niestrzeżone), odwalasz dwie walki gdzie musisz ochronić pająki (czyt. przegrasz jeśli królewskie pajęczaki zginą )

Page 3 of 3 FirstFirst 1 2 3