Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 29

Thread: Pazury Namtaru .Help !!!!!!!!!!!!

Server
    CLA01
    Dark ja już nie pamiętam jak całkiem się kończyło ten etap fabularny, ale Grabarz coś mówił wcześniej i najpierw to zrób, a potem już powinieneś mieć wszystko odblokowane. Z tego co pamiętam wystarczyło wziąć tą misję, a następnie wziąć misje jednego bossa tygodniowego w Czarnolesie i jednego w Pazurach, ale pewności nie mam.

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Dark, najlepiej jest wejść do więzienia i zejsc na dół prawa odnoga do portalu Obóz Czarnego Kła, wejdziesz wtedy do Głębin a tam masz misje z jadem, rojem i wiwerne.

Vishar's Avatar
    Server
    CLA01

Server
    CLA01
    Ale pisał przecież wcześniej, że nie ma aktywnego portalu do obozu kła/głębin

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    Ale pisał przecież wcześniej, że nie ma aktywnego portalu do obozu kła/głębin
    izy cz nie broń go bo po co, gdyby chciał pomocy wrzucił b ze 2 screnny z sytuacja w grze a tak mamy zgadywać w ciemno co jest nie tak i tak dostał pomocy aż nadto

Server
    CLA01
    a zwłaszcza Ty mu napomagałeś...
    znowu - zerowy wkład a najgłośniejszy lament...

Server
    CLA01
    Kirkus to nie jest obrona, po prostu mówię, że niepotrzebnie się produkują o tym portalu, skoro powiedział, że go nie ma aktywnego...

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    a zwłaszcza Ty mu napomagałeś...
    znowu - zerowy wkład a najgłośniejszy lament...
    dzięki marian, pomagam tak samo jak ty, ale to ja jestem ten zły, zanim zaczniesz zmieniać mnie spójrz na siebie, i trochę samo krytyki, chyab ze jesteśpapieżem to nie musisz bo ponoć tylko on ma dar nieomylności

Server
    CLA01
    pomoc techniczna oficjalnie stwierdzila ze jesli nie zakończę piątej części gry będ mial ograniczony dostęp do pazurow .obcnie robie tylko jedną misje za 100 krysztalow

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast