Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 29

Thread: Pazury Namtaru .Help !!!!!!!!!!!!

Server
    CLA01

Pazury Namtaru .Help !!!!!!!!!!!!

dziś ukończyłem 4 etap gry i udałem sie do pazurów namtaru bo miało być tam dużo kryształów .chodziłem szukałem i nie znalazłem kryształow ani misji za nie . może ktoś mi poradzi w ktorym miejscu szukać i dlaczego bitwy i nagrody są na poziomie żółtodzioba ktory zaczyna gre.może ja nie osiągnąłem jeszcze odpowiedniego poziomu w grze i muszę dostać misje typu "jedz do pazurów i zrób to i to ".
    czy w tym nar-heresh jest duzo kryształow
    jak się likwiduje miasto
    Last edited by DARK_ANGEL_5; 21.02.15 at 19:59.

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by DARK_ANGEL_5 View Post
    dziś ukończyłem 4 etap gry i udałem sie do pazurów namtaru bo miało być tam dużo kryształów .chodziłem szukałem i nie znalazłem kryształow ani misji za nie . może ktoś mi poradzi w ktorym miejscu szukać i dlaczego bitwy i nagrody są na poziomie żółtodzioba ktory zaczyna gre.może ja nie osiągnąłem jeszcze odpowiedniego poziomu w grze i muszę dostać misje typu "jedz do pazurów i zrób to i to ".
    czy w tym nar-heresh jest duzo kryształow
    jak się likwiduje miasto
    idź do czarnolasu

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Dark jest pare misji w grze co mozesz zarobic ponad 100 krysztalów na kazdej poszukaj na forum kiedys byla lista wszystkich dostepnych misji za krysztaly.

polecam polazic w Greystone jest pare szybkich fajnych misji za krzysztaly

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Weź misje "spełnij prośbę Barona lub Yolartha" czy jakoś tak, ogólnie to skończ 5 etap, doprowadź do sytuacji, kiedy w dziale "fabularne" w QL nie będzie nic i zniknie kompletnie z niego, wtedy będziesz mógł łazić na Głębiny w Pazurach.

Server
    CLA01
    Dark już Ci mówię
    Więzienie: misja atak na placówkę (104 kryształy), Bez wyjścia (116)
    Lochy: Bez nadziei (54), Stłumić rebelię (156)
    Obóz czarnego kła (Głębiny): Wszystkie pająki królowej (52), Kto według zasad żyje, ten od zasad ginie (58), Spóźniona dostawa jadu (104),
    Wytwórnie jadu (również Głębiny): Zabić rój (210), Dostarcz jad (52), Zabezpiecz drogę ucieczki (63)
    Plus jeszcze gdzieś tam jest mętne oko i możliwe, że o czymś zapomniałam... Ale da się sporo w samych Pazurach nazbierać.

Server
    CLA01
    Misja:
    Rój - zabij 3000 pająkożerców około 210 kryształów
    Mawrog - 170 kryształów
    Totemy - 150 kryształów

Server
    CLA01
    IzzyCz chodziłem po pazurach szukałem i może jestem ślepy ale znalazłem tylko misje mętne oko i nie moglem jej zakończyć bo nie mogłem dotrzeć do miejsca docelowego w więzieniu i lochach nie znalazlem zadnej misji za kryształy .i nie znalazłem ani jednego kryształu ,ja myśle ze trzeba wcześniej zaliczyć inne wątki fabularne np.greystone zeby zbierać kryształy na pazurach
    czy miasto mozna zlikwidować ??? jak ????????

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by DARK_ANGEL_5 View Post
    IzzyCz chodziłem po pazurach szukałem i może jestem ślepy ale znalazłem tylko misje mętne oko i nie moglem jej zakończyć bo nie mogłem dotrzeć do miejsca docelowego w więzieniu i lochach nie znalazlem zadnej misji za kryształy .i nie znalazłem ani jednego kryształu ,ja myśle ze trzeba wcześniej zaliczyć inne wątki fabularne np.greystone zeby zbierać kryształy na pazurach
    czy miasto mozna zlikwidować ??? jak ????????
    Mętne oko jest dosc prosta,tylko ze ciezko znalesc cel do zabcia strzalka nie pokazuje dokladnie celu.
    Trzeba uzywac teleportu i powrotu do miasta by dlugo nie lazic .bo sie mozna zgubic
    Misje juz wiesz gdzie brac,teleportem do lowców dusz i poludniowy wschód taki dziadu cos tam zamiata,przed mostami na bagnach.
    Potem daj powrót do miasta cel najczesciej jest na poludniowy zachód,na mape widac tam kapliczke mocy i plaze
    Po zabiciu spowrotem powrót do miasta i teleportem do lowców dusz i juz

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Mętne oko się bierze u opiekuna przed wejściem na zmurszałe deski. Wcześniej właśnie w deskach była ekipa do zabicia, blisko. Obecnie jest niedaleko miasta. Można użyć portalu miejskiego jak napisał Hrabia, lub przejść przez zmurszałe i użyć promu.
    Odnośnie innych zadań np w lochach są one niezbyt przemyślane. 170 kryształów za 10 walk (zadanie u strażnika) to spora przesada, gdy np. za 210 wystarczy zabić 3000 pająkożerców, czyli jedna walka z rojem.

Server
    CLA01
    Tarhan to jest przemyslana taktyka chodzi o to zeby gracz sie zniechęcił i zaczął kupować kryształy w sklepie .do lochow nie zejdę bo drogę zagradza mi bariera energetyczna a portal do czarnego kła nie działa .więc nie mam pełnego dostępu

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast