Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 10 of 23

Thread: zamki gildii

Server
    CLA01

zamki gildii

witam
    mam pomysł aby w każdym akcie postawić po kilka zamków.
    Na samym początku broniłyby je moby i każda gildia miałaby możliwość ich odbicia.
    Taki zamek składałby się powiedzmy z 20 wież i 20 członków gildii mogłoby walczyć z mobami o ich odbicie. Po odbiciu wszystkich zamek stałby się własnością gildii. Ale tylko na tydzień. Co tydzień inna gildia mogłaby atakować dany zamek. Ale teraz wież broniliby członkowie gildii, którzy odbili poszczególne lokacje. W razie offline danego gracza sterowałby nim komputer posiadający takie wojsko jak dana postać podczas zdobycia wieży.
    Korzyści z posiadania zamku:
    ulepszanie artefaktów za surowce, specjalne jednostki itp

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Pomysl znany ze wczesniejszych postów i nawet fajny,ale jak znam zycie z innych gier podobnego typu z ta opcja to masówki
    przejely by kontrole nad wszystkimi zamkami i reszta mniejszych gildi by plakala ze nie ma zamku

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    nie masówki, dlatego, że w moim pomyśle walczy tylko 20 najlepszych z gildii.
    To może być też inna liczba - 10, 30 itp
    więc masowe gilgie nie mają tu przewagi

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Bez sensu moim zdaniem.

Server
    CLA01
    Najwyraźniej komuś brakuje już rozrywki w grze Problem w tym, że trzeba sobie w końcu uświadomić, że pomysłów jest masa, ale tego typu wprowadzą jeszcze więcej problemów, bugów i niestabilności w grze. Niech najpierw zajmą się usprawnieniem tego co już jest lub wprowadzeniem zmian, które ułatwią graczom życie (przykładowo gdzieś tam pojawił się wpis o panelu gildijnym, o tym, żeby lista członków szła według stopnia, a nie alfabetycznie i, żeby zamiast dostępności na samej górze wyświetlały się po prostu przykładowo zielone światełka obok nicku aktywnej osoby, było tam tego więcej, ale możecie sobie znaleźć).
    Za dużo jest jeszcze "drobnych" niedociągnięć i spraw typu: problemy z czatem znikające czerwie itd. żeby brać się za tak rozbudowane rzeczy jak proponujesz Askalon.

Server
    CLA01
    Pomysł znany z innych gier sprzed wielu lat, calkiem ciekawy. Ma te wady ze wymusza wielkie gildie, czeste granie, a w końcu zmeczenie i obrzydzenie grą. Dobry tylko dla tych co maja dużo wolnego czasu, tzn bezrobotni, wagarowicze studenci, ludzie na urlopach itp. Mógłby być ale wiekszosci nie bedzie dotyczył, bo tu nie tacy gracze grają.

Server
    CLA01
    Majamas - jakie częste granie? - walka o zamek raz w tygodniu
    Izzy - to jest dział pomysłów, więc takowy dałem
    Ziperro - komputer będzie sterował jedynie graczami, którzy tydzień temu zdobyli basztę a teraz są offline. I oczywiście taki komputer będzie grałsłabiej niż prawdziwy człowiek i będzie dysponował tylko takim wojskiem jak gracz w chwili zdobycia danej wieży
    Marianescu - jak ustalić najlepszego? przecież każdy ma podaną siłę bojową - więc jaki problem ustalić naj?
    Villemo - z całym szacunkiem, ale co Twój post wnosi?

Server
    CLA01
    Askalon wszystko spoko, ja Ci tylko mówię dlaczego moim zdaniem pomysł nie ma przynajmniej na razie racji bytu

Server
    CLA01
    wiem Izzy
    spoko
    wiadomo, że na pierwszym planie trzeba wyjść z bety i w ogóle

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Askalon666 View Post
    Villemo - z całym szacunkiem, ale co Twój post wnosi?
    Jak to co? Z całym szacunkiem uznałam ten pomysł za bezsensowny. Jak sam słusznie zauważyłeś jest to dział pomysłów więc mamy możliwośc ich roważania i komentowania. Rozważyłam go i uznałam iż jest bez sensu czyli zupełnie niepotrzebny moim zdaniem. Pamiętaj, ze wyjście z jakimkolwiek pomysłem nie równa się automatycznej akceptacji go przez 100% graczy. Pozdrawiam.

Page 1 of 3 1 2 3 LastLast