Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast
Results 11 to 20 of 23

Thread: zamki gildii

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    A właśnie, że takich pomysłów powinno być jak najwięcej. A ten jest szczególnie trafiony. Na pewno w zarysie, bo w szczegółach to drugorzędna sprawa.
    W końcu po co te wszystkie gildie? Żeby tylko na forum między sobą rywalizowały?
    Czy może w końcu w grze powinna być między nimi jakaś konkurencja? ...bo póki co to jest tzw. darcie kotów
    iSKYLER

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Majamas View Post
    Pomysł znany z innych gier sprzed wielu lat, calkiem ciekawy. Ma te wady ze wymusza wielkie gildie, czeste granie, a w końcu zmeczenie i obrzydzenie grą. Dobry tylko dla tych co maja dużo wolnego czasu, tzn bezrobotni, wagarowicze studenci, ludzie na urlopach itp. Mógłby być ale wiekszosci nie bedzie dotyczył, bo tu nie tacy gracze grają.
    Podpisuje się po Toba Majamas O to właśnie chodzi - jak chce to wejde do gry, jak nie chce/nie mam czasu to nie wejde, proste, wygodne, bez stresu bo gre zastaniesz w takim stanie w jakim ja opuściłeś. Bossy też robisz jak chcesz, bez presji że koniecznie musisz wszystkie 8 ubić bo tak i już A taka automatyczna cotygodniowa walka jest po prostu bez sensu - co jeśli w tym czasie wystapia problemy z serwerem i wszyscy offline "sterowani komputerowo" utraca wojska? Byłby p[łacz i lament a chyba nie o to chodzi w tej grze. Jak ktoś chce grać w gry gdzie jesteś pod ciagła presja to moze lepiej niech zamieni herosó na gre w czasie rzeczywistym

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Autopirat View Post
    A właśnie, że takich pomysłów powinno być jak najwięcej. A ten jest szczególnie trafiony. Na pewno w zarysie, bo w szczegółach to drugorzędna sprawa.
    W końcu po co te wszystkie gildie? Żeby tylko na forum między sobą rywalizowały?
    Czy może w końcu w grze powinna być między nimi jakaś konkurencja? ...bo póki co to jest tzw. darcie kotów
    No chyba, żeby mieć dodatkowe zadania, mieć zgraną ekipę do walk i wypraw i uważam, że jest to wystarczające. Jeżeli specjalnie tylko dlatego, że wgl SĄ gildie mieliby wprowadzić taki pomysł, to niech lepiej je po prostu zlikwidują
    To darcie kotów jest chyba formą konkurencji, bo każda gildia się przekrzykuje która jest lepsza i konkurują ilością graczy w gildii (tak lekka żenada, ale niech robią co chcą.)
    A teraz sobie sami organizują jakieś walki, konkurs czy coś tam. Nie interesuje mnie temat, więc nie czytałam tego dokładnie.

Villemo ma rację, to tylko niepotrzebny stres, więcej problemów, więcej płaczu (a i tak jest go ... wystarczająco).

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    Takie pesymistyczne podejście do pomysłu, który ma ciekawy zarys, raczej mało wnosi, a nawet szkodzi.
    Majamas alias Moczymorda, Villemo i IzzyCz, ...macie lepsze pomysły to je przedstawcie. Bardzo chętnie posłuchamy jacy jesteście kreatywni
    I przecież nikt by Wam nie kazał uczestniczyć, w takich bitwach między gildyjnych. Nie będzie Wam się podobało, to nie będziecie brać udziału. To chyba jest proste?
    Tak jak ja, średnio interesuje mnie udział w walce gildia vs gildia, to nie udzielam się w wątku.

A ta automatyczna obrona czy też walka dokonywana przez system gry, gdyby ktoś był offline, to bardzo ciekawy pomysł. Oczywiście mogłoby to być bez strat dla tej osoby będącej offline.
    No i zamków powinno być więcej np. 1 na mapie, czyli na obecną chwilę 4. I te walki powinny odbywać się równocześnie, tak żeby jakaś gildia nie mogła zawładnąć wszystkimi, ale skupić się na np. obronie własnego.

No i możliwość łączenia się gildii, żeby przypuścić np. szturm na 1 zamek zajmowany przez "znienawidzoną" gildię, która zbyt wysoki haracz zaczęła nakładać za wstęp do ich krainy, tudzież terytorium

Myślę, że koncepcja ciekawa i szkoda, że raczej nie doczekamy się tego, bo podejście UBI, każdy widzi jakie jest.
    iSKYLER

Villemo's Avatar
    Server
    CLA01
    Nie mam pomysłu to nie pisze, jak bede miała to napisze. Tu jest taki dział Autopiracie, ze można w nim PODYSKUTOWAĆ - wiesz co to znaczy? Wymiana pogladów a nie tylko przerzucanie sie pomysłami. Zreszta, jasno sie wypowiedziałam i uotywowałam swoja wypowiedź, JESTEM NA N I E , pozdrawiam.

Server
    CLA01
    Autopirat, ale mnie interesuje narazie wymyślanie czegoś co MOŻE MOGLIBY dołożyć w przyszłości. Ja bym chciała poczytać pomysły o tym co można skorygować (czyli jest już w grze, ale nie jest idealnie dopracowane). To co napisał Askalon to jest już całkowicie nowy, rozbudowany pomysł, który tak jak mówiłam wcześniej wprowadzi więcej problemów, chaosu, zamieszania, kłótni pomiędzy gildiami, hejtów etc... Bo zaraz będzie, że o boże boże bożenko jakaś tam gildia wykorzystuje błędy w grze i wiecznie zgarniają te zamki i jakie to niesprawiedliwe, egoistyczne itd.Oprócz tego nagle każdy chciałby się dostać do tych topowych gildii tylko po to, żeby mieć dostęp, do tych przywilejów, które by dawały zamki. No ja bym chciała np, ale nie chcę być w wielkiej gildii (tak jak już kiedyś pisałam: moja jednoosobowa mi wystarcza), a bez takowej nawet nie można będzie o tym myśleć. Nagle ogólny będzie zaspamowany jeszcze bardziej tylko, że tym razem nie pomorzanami, a gildiami walczącymi o członków i przekrzykującymi się między sobą, obrzucającymi błotem itd... to co się dzieje póki co na forum między gildiami, to będzie temat numer jeden na globalu...
    Mi się nie podoba pomysł, to moje zdanie.

Server
    CLA01
    nie interesuje*

Server
    CLA01
    To się w końcu zdecyduj czy Cie interesuje czy nie. ;]

Server
    CLA01
    Marian niestety nie mogę edytować postu ! W pierwszym zdaniu ma być "nie interesuje", żeby było jasne ;p

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Villemo View Post
    Jak to co? Z całym szacunkiem uznałam ten pomysł za bezsensowny. Jak sam słusznie zauważyłeś jest to dział pomysłów więc mamy możliwośc ich roważania i komentowania. Rozważyłam go i uznałam iż jest bez sensu czyli zupełnie niepotrzebny moim zdaniem. Pamiętaj, ze wyjście z jakimkolwiek pomysłem nie równa się automatycznej akceptacji go przez 100% graczy. Pozdrawiam.
    Villemo no jak najbardziej powinieneś(aś) się udzielać w tym temacie.
    Ale napisanie "bez sensu moim zdaniem" to bezsensowna wypowiedź. Powinno się pisać" bez sensu, gdyż....." i tu wymienić co się nie podoba.

Page 2 of 3 FirstFirst 1 2 3 LastLast