Page 2 of 2 FirstFirst 1 2
Results 11 to 18 of 18

Thread: Kiedy nagrody za event i top 5 ?

Server
    CLA01
    Cienkie Bolki nie dostawały na 2.
    Do tego masz nałożoną runę - co widać po forum - runa upierdliwego offtopowania.

Server
    CLA01
    Kirkus powinien się unieść honorem, i odrzucić nagrodę W końcu uczestniczył w tym wbrew swojej woli!

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by Ziperro View Post
    Kirkus powinien się unieść honorem, i odrzucić nagrodę W końcu uczestniczył w tym wbrew swojej woli!
    a no wziąłęm i oddałem zaraz na misję, pod tablicą w ziemiach światła stoi jakiś architekt i zbiera sporo drewna i stali w zamian za trochęekspa, to mu oodaam jeszcze jutro i będzie zero, przy kilku milionach potrzebnych do lvlu tyle ekspa nie zrobi mi różnicy, a kryształ i patent sobie zatrzymam, wczoraj złodziejsko zzginęło mi 500 pieczęci, 100 dni zbierania po 5 dziennie poszło w uj,

Server
    CLA01
    Kirkus ale to nie może tak być ! Nie chciałeś brać udziału, zmusili Cię, więc powinieneś "rozdać" te dobrodziejstwa biednym albo wgl napisać do nich, że chcesz oddać swoją nagrodę

Server
    CLA01
    Dlaczego w otrzymananej skrzyni z metalem bylo "tylko i az" 696 metalu a w oferowanych skrzyniach w skepie znajduje sie 1392metalu? (Nie wiem czy 1392 dostaje sie ze sklepu bo nigdy nie kupowalem, odnosze sie tylko do tego co jest napisane.
    Podobna zaleznosc jest z pozostalymi skrzyniami.
    dzieki za informacje.

Server
    CLA01
    Te nagrody za top 5 są jak yeti po prostu ich nie było, bo jak by były to by się pochwalili nimi tak jak z ta pustą ścianą.....

LCmoon's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by KenNo22 View Post
    Dlaczego w otrzymananej skrzyni z metalem bylo "tylko i az" 696 metalu a w oferowanych skrzyniach w skepie znajduje sie 1392metalu? (Nie wiem czy 1392 dostaje sie ze sklepu bo nigdy nie kupowalem, odnosze sie tylko do tego co jest napisane.
    Podobna zaleznosc jest z pozostalymi skrzyniami.
    dzieki za informacje.
    Po pierwsze skrzynie ktore mozesz zdobyc w grze roznia sie od tych ktore masz w sklepie np skrzynie z ZZ
    Po drugie nie wspominali o tym ze dostaniemy te ze sklepu

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    Kirkus ale to nie może tak być ! Nie chciałeś brać udziału, zmusili Cię, więc powinieneś "rozdać" te dobrodziejstwa biednym albo wgl napisać do nich, że chcesz oddać swoją nagrodę
    a więc rozdałem większość, jako że znowu nie udało mi się odzyskać moich pieczęci, a miałem ich i tak mało, to należy mi sięjakaś rekompensta, zresztą powoli ta gra siękończy

Page 2 of 2 FirstFirst 1 2