Results 1 to 5 of 5

Thread: Rycerz Przystani jak miał 1 ruch - OSIĄGNIĘCIA

Server
    CLA01

Rycerz Przystani jak miał 1 ruch - OSIĄGNIĘCIA

Rozpoczynam ten wątek aby pokazać co można było osiągnąć rycerzem gdy miał jeszcze 1 ruch na turę.

Powklejam trochę screenów z walk które przeprowadziłem, w sumie tylko na zwoju regeneracji i bez przekazywania artów przez bejlajf z zapchanym plecakiem.

Do spotkania z Sandro raczej nie ma wyzwań tak więc 1 spotkanie to Sandro vs Rycek 20 lvl - bez strat

w krótce kolejne odsłony.

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    na 24 lev robilem Sandro 2 , zarowno ryckiem przystani jak i necro , tez sie go solo dalo zrobic , fakt stratybyly , ale to chyba akceptowalne na ostatnim bosie , poza tym szkoda mi czasu na leczenie

teraz z 2woma ruchami i rozproszeniem da sie Sandro 2 zrobic bez strat , a przynajmniej z niewielkimi

Server
    CLA01
    Kolejny przystanek to BATERIE są trzy bardzo podobne do siebie - wszystkie bez strat Rycerz 22 lvl - w czwartym akcie lvl szybko lecą, w plecaku tylko zwoje regeneracji.

Hrodger bardzo podobny do baterii więc nie zrobiłem zrzutu, potem były wiedźmy, tutaj nieco trudniej bez strat się nie obeszło - miałem tylko zwoje regeneracji i zapchany plecak na ekspresie nie szło ich zrobić, zrzutów zapomniałem porobić.
    Dochodzimy do Egzekutora to już trudniejsze wyzwanie zaskoczył już 23 lvl, zrobiłem mały błąd i za bardzo go wypuściłem - trochę się przeciągło - ale i tak bez znaczących strat kilka gryfów.

.

W sumie od tego momentu robi się coraz ciekawiej, wkrótce kolejne etapy.

Server
    CLA01
    Jeżeli chodzi o Egzekutora to walkę kończy się około 10 rundy, pozostały czas to leczenie zwojami regeneracji bo nie miałem drenażu (ten rycek to tragarz którym grałem jak zablokowało mi główną postać i miałem zapchany plecak) . Gryfy są niezbędne, inaczej nie zatrzymacie Eriona i sympatycznie nie będzie.

Kolejny etap to Heroldowie, ale oni poszli bardzo łatwo więc skreenów nie robiłem płomienie ich oślepiają, a zwoje regeneracji wystarczają - raczej bez strat, kolejny krok to posągi całkiem ciekawe walki, ja korzystałem z OPORU i zwojów regeneracji zestaw to 5 x płomienie i 1 kusznik.- bez strat. Rozpocząłem na 23 lvl skończyłem 24 lvl.

Kolejny przeciwnik to Erion - do walki dołączył się kolega z gildii i plan poszedł w łeb (miała być solówka, było duo bez taktyki) - nie ma skreenow straty dosyć wysokie (ratowałem jego płomienie kosztem własnych gryfów).
    Następny przeciwnik to Prorok pustki - sporo wojska do zbicia - bez leczenia i unikania auto strat w 8 - 10 rund się kończy, lepiej zabrać 2 oddziały kuszników, szybciej i bezpieczniej

.

Server
    CLA01
    Zbliżamy się już do końca, zostały 3 bardzo podobne walki czyli 3 x Kat Sandro - dla rycerza to chyba najłatwiejsze walki jak się dobrze pogłówkuje. Dla mnie to było pierwsze spotkanie z Katem, nie wiedziałem jak korzysta ze swoich zdolności i jakie ruchy wykonuje on i pozostałe jednostki, nie wiedziałem również że płomieniami można oślepiać z bliska i unikać kontry. Tak więc pierwsza walka zakończyła się strata chyba 12 płomieni, trochę blasków, gryfów (nie warto brać) i zawalislotów kapłanów Ci padli wszyscy - nie wiem czemu ich wziąłem jakąś dziwną taktykę obmyśliłem. Pozostałe walki bez znaczących strat.

Pozostała najtrudniejsza walka Sandro 2 - podchodziłem do niej aż 3 razy (to również był mój pierwszy raz)
    1 zestaw to były gryfy, kusznicy x 1, prządki x 1 płomienie x 2 i Inkwizytor - wycofałem się chyba zanim dokończyłem 1 etap - ale już nie pamietam.
    2 podejście to jak wyżej kuszników zamieniłem na 2 oddział prządek - tu chyba wycofałem się jeszcze szybciej - a może i nie też już nie pamietam.
    Kolejne podejście to na wstępie postanowiłem zrobić rekonesans jednostek i olśnienie jak spojrzałem na NIEBIANKI one doskonale zastąpiły inkwizytora - który po raz kolejny dowiódł że jest zawalislotem ! i brak rozproszenia masowego. Skład wojska widoczny na obrazkach.
    Pierwsza runda najtrudniejsza, choć z aniołkiem już nie była taka trudna bez strat się nie obeszło.

Druga tura z założenia miała być prosta, jednak była dosyć trudna zważywszy że tank mi padł prawie w 1 rundzie, aniołki też nie wyglądały najlepiej, ale kusznik i płomyki zrobiły swoje.

Trzecia runda chyba najprostsza, ale weryfikuje oddziały jakie należy zabrać i te które zdecydowanie należy zostawić w domu - kusznicy nie mieli szans przeżyć , aniołki poszły na mięso armatnie co zrozumiałe, Sandro zaskakuje gdy gra się pierwszy raz ale dzięki płomieniom wygrywa się bój, trzeba być uważnym aby nie stracić całego oddziału w 1 turze co spotkało i mój jeden odział płomieni. Zmuszony byłem kończyć walkę tylko na 2 sloty płomieni co było bardzo czasochłonne.

Sandro 2 jest naprawdę wymagający, ale można sobie z nim poradzić dobierając odpowiednie jednostki - jak bym szedł po raz 2 na sandro zabrał bym 2 oddział niebianek to znacznie ułatwia przejście 1 etapu, a on tak naprawdę decyduje o wyniku 2 pozostałych.