Results 1 to 3 of 3

Thread: 2 błędy

Server
    CLA01

2 błędy

LEPSZY - SZYBSZY - SILNIEJSZY
    Szukasz nowych wyzwań po osiągnięciu 30 poziomu bohatera? Zapoznaj się z nowym Trybem Bohaterskim i zdąbądź najpotężniejsze Arteffakty!
    Zapraszamy na stronę zadedykowaną specjalnie dla nowej funkcji TUTAJ.
    Czekamy na Wasze opinie i sugestie!

Błędy ortograficzne w pierwszym zdaniu a dokładnie w słowach "zdąbądź" oraz "Arteffakty!".

Wiadomość zatytułowana na stronie głównej "RESTART SERWERÓW" - po kliknięciu na tytuł wiadomości nie otwiera się nowe okno zawierające całą wiadomość z zawartym tekstem.

Server
    CLA01
    Oni chyba wiedzą lepiej co można zrobić i co zdobyć. :]

Jeżeli ich luty może mieć 31 dni to i mogę "zdąbywać".. bo ja wiem, może ta jakaś akcja przyrodnicza, np. nasadzenia dębów.

Polish Community Manager BB_Naerjan's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by ArtekXDPL View Post
    LEPSZY - SZYBSZY - SILNIEJSZY
    Szukasz nowych wyzwań po osiągnięciu 30 poziomu bohatera? Zapoznaj się z nowym Trybem Bohaterskim i zdąbądź najpotężniejsze Arteffakty!
    Zapraszamy na stronę zadedykowaną specjalnie dla nowej funkcji TUTAJ.
    Czekamy na Wasze opinie i sugestie!

Błędy ortograficzne w pierwszym zdaniu a dokładnie w słowach "zdąbądź" oraz "Arteffakty!".

Wiadomość zatytułowana na stronie głównej "RESTART SERWERÓW" - po kliknięciu na tytuł wiadomości nie otwiera się nowe okno zawierające całą wiadomość z zawartym tekstem.
    Dziękuję ArtekXDPL za zgłoszenie - błędy w tekście zostały poprawione. Po kliknięciu w okno wiadomości "Restart Serwerów", powinniście teraz być w stanie otworzyć ogłoszenie.

Pozdrawiam i zamykam wątek.