Results 1 to 6 of 6

Thread: Glify

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01

Glify

Coś ktoś wie, lub jarzy o co z nimi common?

U mnie aktywna jest tylko dziewica
    iSKYLER

Server
    CLA01
    U mnie też
    Ale może mieć to związek z tymi pomnikami koło drużynowych
    Ale rozdziewiczyć się nie pozwoli
    Last edited by Tate; 17.02.15 at 22:35.

Server
    CLA01
    To jest nowy element fabuły. Po 'niby' walce Sar-Khaynem odpala się te glify i pojawia się strażnik progu (zaklęty sfinks z obstawą czcicieli i członków świty), po pokonaniu którego można wejść do świata duchów.

Artretyx's Avatar
    Server
    CLA01
    Ręce i reszta opadają. Niedawno zrobiłam 2 postać i już jestem po Sar Khayanie i tego czegoś nie było... Ufff zdążyłam przed durnym pomysłem.Po jaką ciężką zwiększają fabułę skoro reszta bugów wisi i kwiczy? No i tradycyjnie i jak zwykle ostatnimi czasy czat, gildia i znajomi nie działają po podobno ciężkiej pracy nad rozwiązaniem tego problemu? Czat i reszta wymienionych zdechł zdaje się w sobotę rano, ruszyli tyłki we wtorek, zrobili restart - podziałało kilka godzin i znowu to samo. Może biedaki mają ataki z zewnątrz? Epilepsji?
    PZDR

Autopirat's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Artretyx View Post
    Ręce i reszta opadają. Niedawno zrobiłam 2 postać i już jestem po Sar Khayanie i tego czegoś nie było... Ufff zdążyłam przed durnym pomysłem.Po jaką ciężką zwiększają fabułę skoro reszta bugów wisi i kwiczy?
    Mamma mia!
    No to faktycznie nie mają co robić. Pytam się wszystkich wokół i nikt nie wie o co chodzi, każdy myśli, że coś nowego szykują i może ciekawego. A oni to pod scenariusz dodali.
    - O ranysiu, szkoda nawet klawiatury strzępić, na ich pomysłowość.
    iSKYLER

Server
    CLA01
    Są plusy tej zmiany. Szybsze dojście do świata duchów, nie ma już tego długiego korytarza w szczelinie. Pojawiły się glify i strażnik, za to została zdjęta ekipa chodzących kości strzegąca przejścia, tuż obok kapliczki inicjatywy w podporach. Jeśli mnie pamięć nie myli to była bardzo mocna grupa, za mocna jak na ten etap gry (poziom śmiertelny i bodajże 25k SB). Strażnik progu wydaje się nieco słabszy, ma 15k punktów życia w walce drużynowej.
    Oczywiście może dziwić fakt zabawy fabułą, dodawaniem i zmienianiem zadań gdy inne istotne sprawy w grze leżą i kwiczą, w oczekiwaniu na rozwiązanie (nierozumianym jako poród - nie mogłem się oprzeć).