Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast
Results 21 to 30 of 64

Thread: Obeliski

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    Nie obrażę. Problem polegał na tym, że do niedawna nie czytałam o tym co się dzieje w grze
    i nie poczytasz, bo info co zmieniają aktualizacje pojawia się teraz zawsze po aktualce

Server
    CLA01
    Wiem o tym. W każdym razie nie dostałam 10k pb, a to co miałam od początku gry wydałam na jakieś inne rzeczy po drodze. Teraz co dobiję do 1k, to znowu na coś tam wydam. Ostatnio dwa razy straciłam sporo na wyprawie... Teraz zbieram od nowa, ale widzę, że tygodniowych już nie jest tak łatwo ubić solo bez strat, a w party zazwyczaj mi się nie chce, więc przyrost tych pieczęci jest u mnie słaby. Wniosek taki: co zmierzam do uzbierania na drugiego bohatera, to coś się zdarzy przez co muszę wydać przynajmniej połowę uzbieranych i tak w kółko ;p

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    Wniosek taki: co zmierzam do uzbierania na drugiego bohatera, to coś się zdarzy przez co muszę wydać przynajmniej połowę uzbieranych i tak w kółko ;p
    Czyli polityka przyznawania PB przez US działa optymalnie.

Server
    CLA01
    Tak, tylko, że mi do szczęścia nie jest to potrzebne. Fajnie zrobię drugiego bohatera z innej frakcji, nie zrobię, to trudno tak samo uzbieram, żeby kupić odłamek kombinacji super, nie uzbieram, to będę chodzić jak zawsze jak żółw i zbierać tyle expa co zwykle ;p A ponieważ nie rozumiem wydawania kasy na grę, żeby sobie coś ułatwić, to mogę zagwarantować tej firmie, że mnie klienta mieć nie będą

Server
    CLA01
    Mam nieco inne podejście, lubię dać zarobić innym ale za rzetelną pracę.
    Według mnie BB jest pod kreską, w każdym razie zarabiają dużo mniej niż wykazywały to słupki podczas dziesiątek spotkań i prezentacji. Z tego powodu należy liczyć się z dalszymi utrudnieniami w grze, których celem będzie konieczność zakupu PB.

Server
    CLA01
    Jakby mnie było na to stać, to spoko, ale nie stać, więc nie dam im zarobić nawet gdyby ich praca była rzetelna. Po prostu

Server
    CLA01
    Uważam, że za rzetelną pracę innych, z której to korzystam należy się zapłata, uczciwa zapłata. Tak mam.
    ale Twój cyrk, Twoje małpy...

Server
    CLA01
    Nie no to bardzo szlachetne. Tylko, że w tym momencie nie pracuje i muszę jakoś wyżyć, więc skąd miałabym znaleźć pieniądze na jakąś grę? Nie wszystko jest czarne albo białe

Server
    CLA01
    Nazwanie takiej postawy szlachetnością jest nieadekwatne do sytuacji, okoliczności. To po prostu zwyczajnie uczciwe i przyzwoite.
    Gra to nie chleb, bez niej wyżyć się da, więc takowe argumenty jak wyżej nie trafiają do mnie. Zupełnie nie trafiają.
    Jednak w tej grze, aktualnie my-testerzy poświęcamy swój czas, a oni-BB w zamian dają nam nieco rozrywki, taki układ wiązany.

Server
    CLA01
    Ahh rozumiem czyli mam nie grać w darmową grę (za którą mogę, ale muszę płacić) tylko dlatego, że nie stać mnie, żeby za nią płacić. No powiem Ci Twoje argumenty też są nadzwyczaj dobre.

PS. Masz rację użyłam złego słowa. Jak zawsze. Wybacz jestem małym człowieczkiem.

Page 3 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 5 ... LastLast