Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 11 to 20 of 64

Thread: Obeliski

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    i w końcu przy próbie 15 czy 20 otwarcia zapomninych ziem dostaniesz ku...cy i polecisz wydac pieniażki na PB żeby zapomniane otwierac masowo, takie są załozenia ZZ i tych osiągnięć, na to właśnie liczą twórcy gry, oczywiście mozesz postapić inaczej
    Na szczęście nie wydałam ani złotówki na tę grę i nie zamierzam więc jak dostanę k... to po prostu sobie podaruję, bo osiągnięcia i tak niczego nie dają jakby dawały chociaż dostęp do rady, to może miałoby to jakiś sens. Chociaż z drugiej strony te same osoby się ciągle dostawały

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    W pewnym momencie ta gra staje się już nudna i takie głupie ZZ stanowią jakieś odstępstwo od normy. Poza tym moim jedynym celem teraz chyba jest zrobienie tych osiągnięć, zawsze jest to jakiś plan, a zrobienie 40 razy ZZ mając nieaktywne obeliski jest już wgl praktycznie niewykonalne ;p
    Oj tam, oj tam. Mam więcej niż 1 postać. Osiągnięcie dla ZZ zrobiłem szybko - postaci do 13 lvl wystarczą 3 aktywne obeliski.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Falar View Post
    Oj tam, oj tam. Mam więcej niż 1 postać. Osiągnięcie dla ZZ zrobiłem szybko - postaci do 13 lvl wystarczą 3 aktywne obeliski.
    Żartujesz sobie? Ja zrobiłam 6 razy dopiero, a gram już od sierpnia gdzieś i zawsze zbierałam jak napotykałam aktywny ;o

Server
    CLA01
    Żartujesz sobie? Ja zrobiłam 6 razy dopiero, a gram już od sierpnia gdzieś i zawsze zbierałam jak napotykałam aktywny ;o
    He he. A po co? Bajerowanie przez internet jest mi obce.

Gdy przeczytasz ze zrozumieniem to co napisałem -> co najmniej 1 raz w tygodniu możesz odwiedzać ZZ.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Falar View Post
    He he. A po co? Bajerowanie przez internet jest mi obce.

Gdy przeczytasz ze zrozumieniem to co napisałem -> co najmniej 1 raz w tygodniu możesz odwiedzać ZZ.
    Rozumiem, ale póki co nie stać mnie na drugiego bohatera, jakoś ciągle gdzieś te pieczęci przepadają

Server
    CLA01
    Rozumiem, ale póki co nie stać mnie na drugiego bohatera, jakoś ciągle gdzieś te pieczęci przepadają
    Zatem baw się tym. Też da się 1 raz na tydzień być w ZZ. Na sprawdzenie wszystkich obelisków w grze potrzeba około 40 minut. Tutaj jest ich położenie:

http://forum.cla.heroes-online.com/t...mniane-Miejsca

Ogólnie w lokalizacji Ziemie są aktywne 3, w Sokolim 2, w pozostałych po 1. Choć zdarzyło się, iż na wszystkie sprawdzone miałem aktywny 1.

Server
    CLA01
    Witam
    Jestem nowym graczem , gram okolo 3 tygodni .
    Jestem na 27 lv i zrobilem 3 ZZ a 4 bede robil dzisiaj .
    Moim zdaniem obeliski dzialaja poprawnie w 3 dni odslonie cala mape wiec wydaje mi sie ze bilans jest dobry . ( dodam ze wczesniej zajmowalo mi to wiecej czasu ale tez sie na tym nie skupialem ) trzeba dozo biegac :P

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by xsummerx View Post
    Witam
    Jestem nowym graczem , gram okolo 3 tygodni .
    Jestem na 27 lv i zrobilem 3 ZZ a 4 bede robil dzisiaj .
    Moim zdaniem obeliski dzialaja poprawnie w 3 dni odslonie cala mape wiec wydaje mi sie ze bilans jest dobry . ( dodam ze wczesniej zajmowalo mi to wiecej czasu ale tez sie na tym nie skupialem ) trzeba dozo biegac :P
    Wszystko spoko gdyby te obeliski mi wgl działały. Dzisiaj pierwszy raz od chyba dwóch tygodni znalazłam JEDEN aktywny obelisk.

kirkus132
    Guest
    nie obraź sięale jak gras od sierpnia i nie masz 2 bohatera??? ja mam 4 sloty za darmo, po prostu przed jedną aktualką w pażdzierniku był spis tego co ma sie zmienić, i tam pisało że zabiorą bonusy za smocze ale w zamian dadzą graczom 10 k pb, za które kupiłem 2 sloty( 1 miałem za zakończenie fabuły), na dzie przed aktualka wbiłem 1 lvl smoczy, a we wrześni spokojnie w pół godziny biło się 500 k ekspa dziennie za same misje miejskie na przynoszenie jednostek surowców i zabicie słabych potworków, na szczęscie zaraz po aktualce kupiłem 2 sloty, 1 powieskzenie sakwy dla klera a resztę poszła na artki ze skrzyni

Server
    CLA01
    Nie obrażę. Problem polegał na tym, że do niedawna nie czytałam o tym co się dzieje w grze

Page 2 of 7 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast