Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4
Results 31 to 38 of 38

Thread: Błędy w osiągnięciach, sugestie i pytania.

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Tak działa na nowe ludziki za 3999 Pb ,wczoraj robilem nowa postacia

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Przystanią nie mogłem odblokować w żaden sposób - mobek stróżujący nie wpuszczał. Nekro (2 bohater) - od razu bez problemu. Według mnie nie można zrobić tego przystanią.
    Właśnie specjalnie w pytaniu w mailu napisałam czy da się to zrobić przystanią i Pani odpisała, że tak, także ja jestem ciekawa nicy jak no doradźcie koledzy gracze ! (to jest ironia, żeby nie było ;p)

Server
    CLA01
    Wypaleni są jeszcze bodajże na arenie etap 13 albo 14 nie pamiętam dokładnie, ale jest ich całkiem sporo i osiągnięcie można zrobić bardzo szybko.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by OkiDoki View Post
    Wypaleni są jeszcze bodajże na arenie etap 13 albo 14 nie pamiętam dokładnie, ale jest ich całkiem sporo i osiągnięcie można zrobić bardzo szybko.
    Wszystko spoko tylko pvp się wgl nie tykam, nie moje klimaty

Server
    CLA01
    Droga nie-blondynko, arena to nie pvp.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Droga nie-blondynko, arena to nie pvp.
    Odsyłam do mojej odpowiedzi w drugim wątku w kwestii włosów, bo powtarzać mi się nie chce.
    Drogi kolego nie będę się z Tobą wykłócać, ale gracz kontra gracz (pvp) odbywa się na arenie zmagań. Co prawda pewności mieć nie mogę, bo przecież nigdy tego przecież nie robiłam, ale jakoś nie bardzo mi zależy na tym, żeby być w tej kwestii "doedukowywaną"

kirkus132
    Guest
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    Odsyłam do mojej odpowiedzi w drugim wątku w kwestii włosów, bo powtarzać mi się nie chce.
    Drogi kolego nie będę się z Tobą wykłócać, ale gracz kontra gracz (pvp) odbywa się na arenie zmagań. Co prawda pewności mieć nie mogę, bo przecież nigdy tego przecież nie robiłam, ale jakoś nie bardzo mi zależy na tym, żeby być w tej kwestii "doedukowywaną"
    wstyczniu bodajże weszła arena pve, znajdziesz ja na szepczących równinach zaraz za kużnią, walczysz falami z mobkami aż padniesz alnbo wygrasz bodajze 25 rund, w blond ci lepiej

Server
    CLA01
    Tak wiem Marian mnie już wprowadził w temat, nawet testowałam o co chodzi można surków trochę nabić, ale jednocześnie można sporo jednostek stracić, więc raczej odpuszczam coś takiego

dziękuję

Page 4 of 4 FirstFirst ... 2 3 4