Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 30 of 38

Thread: Błędy w osiągnięciach, sugestie i pytania.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Mam 2: 30+10 i 30, ale nie zaliczyło mi 60/60, mam 58/60.
    No to właśnie o tym mówię, że mając bohatera na 30 lvl (już bez liczenia smoczych) wyświetla mi jakimś dziwnym trafem 29/60, podejrzewam, że mając drugiego, miałabym właśnie tak jak Ty 58/60. Ponieważ nie jest to tylko błąd u mnie (bo rozmawiałam już z kilkoma osobami na ten temat) to nie pisałam do nich mailowo, tylko stwierdziłam, że umieszczę to na forum w dziale "błędy w grze". Jednak czasami to forum czytają, to może coś z tym zrobią, a nie jest to dla mnie przynajmniej na tyle duża sprawa, żebym ich za tym goniła

Server
    CLA01
    Fakt, wśród dziesiątek poważnych błędów, które nie są naprawiane, że takie "błahostki" jak ta powyżej zdają się być pomijalne...
    Zobacz jak gracze zniżyli loty - uważają już takową sytuację za normalną...

Server
    CLA01
    Sprawa się stała jasna po waszych opisach. Każdy bohater zaczyna mając poziom 1 (nie liczony do osiągnięć), więc jest w stanie wbić kolejne 29 aby osiągnąć 30. Zatem, jeśli chcesz mieć tylko 2 sloty to nie widzę innej możliwości poza rozwinięciem bohatera powiedzmy do 15 poziomu, kasacją, utworzeniem nowego i znów to samo.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Tarhan View Post
    Sprawa się stała jasna po waszych opisach. Każdy bohater zaczyna mając poziom 1 (nie liczony do osiągnięć), więc jest w stanie wbić kolejne 29 aby osiągnąć 30. Zatem, jeśli chcesz mieć tylko 2 sloty to nie widzę innej możliwości poza rozwinięciem bohatera powiedzmy do 15 poziomu, kasacją, utworzeniem nowego i znów to samo.
    To wyjaśnienie do mnie przemawia

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by marianescu View Post
    Fakt, wśród dziesiątek poważnych błędów, które nie są naprawiane, że takie "błahostki" jak ta powyżej zdają się być pomijalne...
    Zobacz jak gracze zniżyli loty - uważają już takową sytuację za normalną...
    No bo jest zbyt dużo innych rzeczy ważniejszych, to fakt.

Server
    CLA01
    nie działa czat gry od kilku dni

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by nedvedRN View Post
    nie działa czat gry od kilku dni
    Nie o tym jest temat

Server
    CLA01
    Osiagniecie "Wedrowiec" jest do zrobienia ale tylko nowa postacia Tak mi support napisal i faktycznie jak alozylem kolejna postac i przeszedlem fabule w 1 rozdziale to wskoczylo

Server
    CLA01
    Mnie interesuje czy jest do zrobienia Przystanią, a nie Necro ale już pisałam do nich, w odpowiedzi dostałam informację, że tak, ale że mi nie podpowiedzą jak odblokować ten obszar, którego nie mam (wysłałam screen) i, żebym popytała kolegów graczy. Tylko, że wątpię, żeby koledzy gracze mieli dla mnie jakąś złotą radę w tej kwestii, bo jestem prawie pewna, że ten obszar jest związany z fabułą i, że można się tam dostać posiadając tajne hasło, którego nie posiadam

Server
    CLA01
    Przystanią nie mogłem odblokować w żaden sposób - mobek stróżujący nie wpuszczał. Nekro (2 bohater) - od razu bez problemu. Według mnie nie można zrobić tego przystanią.

Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast