Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 11 to 20 of 38

Thread: Błędy w osiągnięciach, sugestie i pytania.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by kirkus132 View Post
    Kolejnym nie potrzebnym i wg mnie przesadzonym osiągiem jest Obłakanie dział badacz- odwiedż ZZ 50 razy, jest to osiag zrobiony centralnie pod PB, na dodatek nizej jest 2 ukończ ZZ 40 razy, , samo nazbieranie obelków to szmat czasu,
    Uwielbiam ten niebieski napój, dział wodziwoj - użyj 500 potek many w bitwie pve, ta jestem klerem many mi zostaje jakieś 600 punkt ów, pewnie będe chlał manęże aż miło
    niżej jest uzyj 500 zwojów w pve, mam tyle czaró że nie mam co z nimi robić a oni mi jeszcze każą zwoje używać
    dodam że te 2 wyzej są tez w dziale pvp, czyli 1000 zwojów i 1000 potek, gdzie to wydropić, może w sklepie??
    odnośnie mojego w czesniejszego postu,
    zarówno w sokolim jak i nar haresh są po 2 osiągi, jedn wygraj 50 bitew pve, 2 wygraj 15 bitew w trybie współpracy,
    jeszcze pewnie są jakieś niepotzrebne osiągi, a moze nieprzemyślane
    Te ZZ przynajmniej są ogółem wszystkich bohaterów, bo ja byłam już tam 6 razy i teraz nie dość, że nie mam na mapie żadnych aktywnych obelisków, to jeszcze zbieranie tych fragmentów idzie w tempie żółwia i ja nie wiem komu by się chciało to zbierać na 40 razy...
    W kwestii mikstur many, to się zgadzam, trzymam sobie na wszelki wypadek te małe w liczbie 20, ale jakoś ciągle muszę wywalać nowe, bo ich wgl nie używam... Wczoraj przy Al-Khadirze jedynie mi się przydały, bo zmieniłam sobie artefakt (zmniejszyłam manę, której nigdy nie wykorzystywałam w pełni, a zwiększyłam moc stworzeń).
    Akurat osiągnięcie ze zwojami mam zaliczone, bo często używam zwoji regeneracji, drenażu, pobudzenia i rozkazu wodza (tak mam dwa ostatnie w księdze, ale po pierwsze użycie zwoje nie zabiera many, a po drugie czasami w jednej turze chcę rzucić dwa razy rozkaz czy pobudzenie i dzięki zwojom mogę ;p)
    Pvp wgl nie robię, więc to jest część, której pewnie nigdy nie będę mieć

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by firetikio View Post
    ja też mam cały nar heresh odblokowany
    Spoko odezwę się do nich w takim razie bezpośrednio

Server
    CLA01
    [QUOTE=IzzyCz;34080]Tak przeszłam całe Nar-Heresh, na tyle na ile się da. Natomiast w prawym rogu wciąż pozostaje mi czarny obszar, do którego nie ma jak się dostać.[/QUOT Faktycznie aż z ciekawości musiałem to sprawdzić i jest czarny obszar do ktorego niemożna sie dostać...hmhmmm

Server
    CLA01
    1) Potwierdzam, że da się.
    2) Można pomagać przy Sandro w trzecim rozdziale. Jeden oddział wypalonych w liczbie około 400+ zazwyczaj się pojawia. A ta bitwa trudna nie jest.
    3) Nie ma ani jednego zwierzątka, ale pewnie się da.
    4)
    "Długa młodość" i "Osiądź i rządź" to suma poziomów wszystkich bohaterów (łącznie z poziomami osiągniętymi prze usuniętych bohaterów, chyba bez smoczych) . Nie sprawdzę czy błędnie liczy gdyż mam 187/60 i 187/90.

Powiernik korony jak wyżej z tym, że dotyczy smoczych (u mnie też błędnie oblicza, pokazuje mniej niż powinno).

Osiągnięcia z bitwami w nar-heresh i sokolim zaiste są nudne, ale czasem jest zadanie ze zlikwidowaniem bandytów czarnego kła więc można je wtedy robić.

Zapomniane ziemie to osiągnięcie długoterminowe Jeśli będę grał z rok to pewnie zrobię, acz szczerze wątpię.

Mana i zwoje u mnie idą jak ciepłe bułeczki, więc nie mam problemu z tymi osiągnięciami. Ale ...

Zauważyłem osiągnięcia "Bohaterskie natchnienie" I, II, III, i ich się zrobić nie da. Nie zalicza. Średnio raz na tydzień kasuję postać na slocie tymczasowym i jadę od początku. Wczoraj wieczorem właśnie zaczynałem od początku i nie zaliczyło.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Tarhan View Post
    1) Potwierdzam, że da się.
    2) Można pomagać przy Sandro w trzecim rozdziale. Jeden oddział wypalonych w liczbie około 400+ zazwyczaj się pojawia. A ta bitwa trudna nie jest.
    3) Nie ma ani jednego zwierzątka, ale pewnie się da.
    4)
    "Długa młodość" i "Osiądź i rządź" to suma poziomów wszystkich bohaterów (łącznie z poziomami osiągniętymi prze usuniętych bohaterów, chyba bez smoczych) . Nie sprawdzę czy błędnie liczy gdyż mam 187/60 i 187/90.

Powiernik korony jak wyżej z tym, że dotyczy smoczych (u mnie też błędnie oblicza, pokazuje mniej niż powinno).

Osiągnięcia z bitwami w nar-heresh i sokolim zaiste są nudne, ale czasem jest zadanie ze zlikwidowaniem bandytów czarnego kła więc można je wtedy robić.

Zapomniane ziemie to osiągnięcie długoterminowe Jeśli będę grał z rok to pewnie zrobię, acz szczerze wątpię.

Mana i zwoje u mnie idą jak ciepłe bułeczki, więc nie mam problemu z tymi osiągnięciami. Ale ...

Zauważyłem osiągnięcia "Bohaterskie natchnienie" I, II, III, i ich się zrobić nie da. Nie zalicza. Średnio raz na tydzień kasuję postać na slocie tymczasowym i jadę od początku. Wczoraj wieczorem właśnie zaczynałem od początku i nie zaliczyło.
    Ad2. Tak jak napisałam to sugestia, żeby wypaleni byle dostępni też w innej walce niż Sandro
    Ad3. Sprawdziłam jeszcze sklepy rady, w jednym można kupić lisa, w drugim wiwernę, więc wciąż brakuje trzech
    Ad4. Tak wiem, że suma wszystkich, ale skoro mam 30 lvl jednym i nie mam w planie robić więcej niż drugiego, to jak mam zrobić to osiągnięcie jeżeli jednego lvl'u mi nie liczy? (te z 90 pewnie nie zrobię nigdy, bo wątpię, że będzie mi się chciało kolejnego bohatera robić, chyba, że wprowadzą nową frakcję ;p)
    Ad6. Ja gram już gdzieś od sierpnia i mam dopiero ZZ 6 razy zrobione, więc wątpię, że uda mi się w rok zrobić 40 razy, no chyba, że miałabym x bohaterów ;p
    Ad8. Dotyczy smoczych rycerzy. O poziom 2,7 i 13 w kuźni bohaterskiej

Server
    CLA01
    No to dałem plamę z tym bohaterskim natchnieniem ale po prawdzie to mogliby napisać jasno czego to dotyczy.
    Nie chce ci się robić kolejnego bohatera, to nie zdobędziesz tego osiągnięcia. Ja mam kilku choćby po to by mieć gdzie trzymać graty (zwoje, artefakty manę i i inne). Dochrapałem się sześciu slotów i wciąż miejsca brak Jak pisałem ostatni slot jest dla postaci tymczasowych, które po wykonaniu zaplanowanych zadań są kasowane. Początkowe poziomy wbija się szybko, więc osiągnięcie z poziomami zrobiło się przy okazji.
    Jeśli chodzi o te nieszczęsne ziemie, to bywam, choć z ciężkim sercem z racji żmudności i czasu. Ale jak pisałem w innym odłamki obelisków zajmują miejsce w plecakach i wolę wydać na ZZ niż trzymać w oczekiwaniu na lepsze czaasy.

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Tarhan View Post
    No to dałem plamę z tym bohaterskim natchnieniem ale po prawdzie to mogliby napisać jasno czego to dotyczy.
    Nie chce ci się robić kolejnego bohatera, to nie zdobędziesz tego osiągnięcia. Ja mam kilku choćby po to by mieć gdzie trzymać graty (zwoje, artefakty manę i i inne). Dochrapałem się sześciu slotów i wciąż miejsca brak Jak pisałem ostatni slot jest dla postaci tymczasowych, które po wykonaniu zaplanowanych zadań są kasowane. Początkowe poziomy wbija się szybko, więc osiągnięcie z poziomami zrobiło się przy okazji.
    Jeśli chodzi o te nieszczęsne ziemie, to bywam, choć z ciężkim sercem z racji żmudności i czasu. Ale jak pisałem w innym odłamki obelisków zajmują miejsce w plecakach i wolę wydać na ZZ niż trzymać w oczekiwaniu na lepsze czaasy.
    Zrobię drugiego bohatera (teraz mam Przystań, to zrobię Necro) i chciałabym, żeby mi zaliczyło to osiągnięcie (60/60) tylko za tych dwóch a tak jak mówię trzeciego raczej nie zrobię, więc to 90/90 sobie podaruję ;p
    Mi się zazwyczaj nie chce robić ZZ, ale ostatnio szybko mi idzie, a dodatkowo wolno się zbiera te fragmenty, więc nie robi się ich często

Lady_Nika's Avatar
    Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    Ad3. Sprawdziłam jeszcze sklepy rady, w jednym można kupić lisa, w drugim wiwernę, więc wciąż brakuje trzech
    Z kodów dawali złotą kappę i jest jeszcze coś takiego (nie wiem dokładnie, więc przepraszam jeśli coś pomylę) że jeśli 10 osób z Twojego polecenia wbije 15 lvl to dostajesz jednorożca, z tego co słyszałam może być to 1 osoba, która będzie sobie wbijać 15 kasować postać itd, ale ile w tym prawdy to nie wiem, bo mi się sprawdzać nie chce Widziałam też ludzi z pajękożercami, skąd oni je mają tego niestety nie wiem

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by Lady_Nika View Post
    Z kodów dawali złotą kappę i jest jeszcze coś takiego (nie wiem dokładnie, więc przepraszam jeśli coś pomylę) że jeśli 10 osób z Twojego polecenia wbije 15 lvl to dostajesz jednorożca, z tego co słyszałam może być to 1 osoba, która będzie sobie wbijać 15 kasować postać itd, ale ile w tym prawdy to nie wiem, bo mi się sprawdzać nie chce Widziałam też ludzi z pajękożercami, skąd oni je mają tego niestety nie wiem
    Hymnn ciekawe... W duel of champions faktycznie jest tak, że jak trzech znajomych zacznie grać z "zaproszenia" i wbije któryś tam lvl, to się dostaje całkiem fajną nagrodę. Opcja "zaproś" do gry jest dostępna w ustawieniach. Natomiast w Heroesie takiej nie widzę, więc nie wiem jak niby można to zrobić o kodzie na kappę nie słyszałam, ale pewnie i tak jest już nieaktualny ;p

Server
    CLA01
    Quote Originally Posted by IzzyCz View Post
    Zrobię drugiego bohatera (teraz mam Przystań, to zrobię Necro) i chciałabym, żeby mi zaliczyło to osiągnięcie (60/60) tylko za tych dwóch a tak jak mówię trzeciego raczej nie zrobię, więc to 90/90 sobie podaruję ;p
    Mam 2: 30+10 i 30, ale nie zaliczyło mi 60/60, mam 58/60.

Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast