Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 10 of 69

Thread: Co ma na celu Event Więcej Złota!

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01

Co ma na celu Event Więcej Złota!

Wydarzenie: Więcej Złota!
    Data utworzenia: 15.02.2015 16:00:00

Drodzy Bohaterowie!

WYZYWAMY WAS!

Macie 72 godziny na zebranie jak największej ilości złota!

Jeśli przyjmujecie wyzwanie i uda Wam się osiągnąć postawione cele, otrzymacie fantastyczne nagrody:

1 Stopień: 358800000 Zebranego Złota:

x1 Sterta Drewna

x1 Sterta Metalu

x1 Sterta Kryształu

2 Stopień: 405600000 Zebranego Złota:

x2 Sterta Drewna

x2 Sterta Metalu

x2 Sterta Kryształu

3 Stopień: 499200000 Zebranego Złota:

x1 Skrzynia Drewna

x1 Skrzynia Metalu

x1 Skrzynia Kryształu

x1 Patent Budowlany

+ Top 5 uczestników, którzy zbiorą najwięcej złota, zostanie nadrodzonych dodatkową nagrodą.

W wydarzeniu mogą wziąć udział gracze na wszystkich serwerach gry. Podczas trwania wydarzenia, codzinennie około godziny 12:00 CET, będziemy Was informować o ilości zebranego złota. Wszyscy, którzy włożyli wkład w zdobycie danego stopnia, zostaną nagrodzeni. Nagrody zostaną przyznane nie wcześniej niż 19 lutego 2015.

Wydarzenie rozpocznie się 16 lutego 2015 o godzinie 01.00 CET, potrwa do 19 lutego 2015 do godziny 01.00 CET.

Co ma na celu ten event ?
    Nagrody wsumie bardzo slabe.
    Jak dla mnie to chodzi im o wykrycie czy jacys gracze nadal zbieraja zloto z kupek zlota .lub innych exploitów,i ich zlokalizowanie,co o tym myslicie ?
    Bo nagrody wsumie bardzo slabe.

Cwaniaki BB a potem bedzie event wiecej drewna i wiecej rudy

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

okogi's Avatar
    Server
    CLA01
    Co ma na celu ten event ?
    Nagrody wsumie bardzo slabe.
    Jak dla mnie to chodzi im o wykrycie czy jacys gracze nadal zbieraja zloto z kupek zlota .lub innych exploitów,i ich zlokalizowanie,co o tym myslicie ?
    Bo nagrody wsumie bardzo slabe.

Cwaniaki BB a potem bedzie event wiecej drewna i wiecej rudy
    bardzo mozliwe , choc pewnie i bez tego moga wysledzic , ten niby event ma tylko ulatwic szukanie zapewne .

ja osobiscie przejde obok tego niby eventu , nagrody nie warte uwagi , napewno nie bede tracil czasu na takie cos - nie lubie farmic , nie jestem botem

MaxDamagDA's Avatar
    Server
    CLA01
    Właśnie byłem w trakcie pisania tematu, ale mnie uprzedziłeś.

Nie rozumiem jakim cudem można zebrać 300 MILIONÓW golda? To prawie niemożliwe licząc od początku gry, a w 3 dni po prostu awykonalne...

Według tego co napisali, to za zebranie w 3 dni 300 baniek golda dostanę kilka stert surki? LoL!

Uzbieraj milion złotych w 3 dni, a w nagrodę hot - dog i pączek + dziewczyna na godzinę...

Kompletnie nie rozumiem tego eventu.

Nawet jeśli ma to zebrać cały serwer to bawimy się w socjalizm? Pomożecie?! Pomożemy! To płaćcie 1500... Taka fajna parodia eurobiznesu z lat 90' Budujemy pomnik stalina...
    Last edited by MaxDamagDA; 15.02.15 at 20:40. Reason: Bo mogę!

pyraigzik's Avatar
    Server
    CLA01
    "+ Top 5 uczestników, którzy zbiorą najwięcej złota, zostanie nadrodzonych dodatkową nagrodą."

Nawet wiem jaka, dostana bana za farmienie i wykorzystywanie bugow.
    1 Stopień: 358800000 Zebranego Złota:
    Chyba ich pogieło ze ktos bedzie zbierac tyle golda za sterte rudy hahaha.
    Przechodza sami siebie ostatnio.BRAWO
    Szukam screenow z zestawow artefaktow w tym watku http://forum.cla.heroes-online.com/t...0479#post30479

MaxDamagDA's Avatar
    Server
    CLA01
    Swoją drogą ciekawe czy złociszcze zdobyte przy użyciu Visy Gold też się liczy

HrabiaMoczymorda's Avatar
    Server
    CLA01
    Jak najbardziej,ale majac limit na 178k zlota gdzie sie to zapisuje te 300 baniek,chyba ze w osiagnieciach

GILDIA IMMORTALS_II ZAPRASZAMY http://tnij.org/rekrutujemy

Masz jakis problem i nie wiesz co zrobic ?
    Napisz do pomocy technicznej
    http://cla.heroes-online.com/pl-PL/pomoc

Server
    CLA01
    1 Stopień: 358800000 Zebranego Złota...tu chodzi o sume wszystkich graczy heroes nie pojedynczego gracza

Server
    CLA01
    to gra juz od dawna zmierza w nicość, odbiłem się juz od niej praktycznie całkowicie a ten event to potwierdza bo jakim cudem można zdobyć 300 milionów złota?!?!?! ja na tier pare setek mam problem np z miast ok 30 tys złota w 3 dni mozna zebrać z walk o kupke złota ok 1,100 złota za walke ???? trzeba było by 100 tys walk żeby mieć z 110 milionów zlota z tych kupek z bosów tygodniowych wpada niekiedy 14 tys za walke mimo wszystko nie możliwym jest bez kupna PB tyle złota w 3 dni

Argonautka's Avatar
    Server
    CLA01
    Naprawce lepiej czat... a nie kolejna zabawa z nagrodami z "graciarni"

LOOPING's Avatar
    Server
    CLA01
    Ciekawe jeszcze gdzie to zmieścić ?
    Może to dotyczy całego serwera , bo nawet gildia by tyle nie nastukała w 72 godzinki.
    Albo ktoś pomylił zera .
    Do tego nagrody - to śmieszne jak ktoś da radę nastukać tyle złota to zapełni sobie magazyny drewnem i metalem , kryształkami tez ,1 patent za taka ilość to w sklepie rady sobie kupi.

Page 1 of 7 1 2 3 ... LastLast